اسلایدشوپیشنهاد سردبیرچه‌طور بازی کنیم؟راهنمای بازی

راهنمای بازی EA Sports FC 24 | ادامه‌دهنده راه فیفا

بازی EA Sports FC 24 جدیدترین نسخه از سری محبوب و مشهور فیفا (FIFA) است. اگرچه اسم این بازی با نسخه‌های قبلی فرق دارد، اما گیم‌پلی مهیج آن تغییری نکرده است. بازی EA Sports FC 24 بهترین بازی فوتبالی بازار است و تجربه‌ای جذاب را به گیمرها ارائه می‌کند. اگر قبلاً یکی از نسخه‌های فیفا را بازی کرده باشید، EA Sports FC 24 حس و حالی آشنا خواهد داشت. با این‌ حال، نکاتی وجود دارند که می‌توانند شما را به یک بازیکن حرفه‌ای تبدیل کنند. در این مطلب می‌خواهیم تمامی این نکات و ترفندها را به شما آموزش دهیم تا حریفان‌تان را به‌راحتی شکست دهید. پس فرقی نمی‌کند جزو بازیکنان جدید هستید یا قدیمی، راهنمای EA Sports FC 24 به همه گیمرها کمک می‌کند در این بازی پیشرفت کنند.

راهنمای بازی EA Sports FC 24: آشنایی با مکانیک‌های جدید

راهنمای بازی EA Sports FC 24
راهنمای کامل بازی EA Sport FC 24

همان‌طور که گفتیم، بازی EA Sports FC 24 برای بازیکنان قدیمی آشنا خواهد بود. بااین‌حال، سازندگان EA FC 24 چند ویژگی جدید به آن اضافه کرده‌اند که بهتر است قبل تجربه بازی با آن‌ها آشنا شوید. این بخش از راهنمای EA Sports FC 24 درمورد این مکانیک‌های جدید و روش استفاده از آن‌ها صحبت می‌کند.

چگونه گزارشگرهای EA Sports FC 24 را عوض کنیم؟

راهنمای بازی EA Sports FC 24

یکی از تغییرات مهم EA Sports FC 24 اضافه‌کردن یک تیم گزارشگری جدید است. این تیم گزارشگری شامل یک گزارشگر مرد به اسم گای موبری (Guy Mowbray) و یک مفسر زن به اسم سو اسمیت (Sue Smith) است. این دو نفر گزارش بازی‌های بخش Kick Off و Ultimate Team را برعهده دارند. حضور یک گزارشگر زن در بازی فیفا چیز نادری است و قبل از این فقط یک‌بار اتفاق افتاده.

بازی پابجی را حرفه‌ای بازی کن! راهنمای حرفه‌ای بازی PUBG
بخوانید

بااین‌حال، بعضی از گیمرها از گزارشگرهای جدید ناراضی هستند و دنبال روش عوض کردن تیم گزارشگری می‌گردند. خوشبختانه سازندگان بازی این مشکل را پیش‌بینی کرده‌اند و گزینه‌ای برای تغییر گزارشگر در بازی قرار داده‌اند. اگر شما هم دوست دارید گزارش درک ری (Derek Rae) و استوارت رابسون (Stewart Robson) را بشنوید، تا پایان این قسمت همراه ما باشید.

روش عوض‌کردن گزارشگر در EA Sports FC 24

راهنمای بازی EA Sports FC 24

برای تغییر گزارشگرهای EA Sports FC 24 کافی است وارد منوی بازی شوید و با فشاردادن دکمه R1 (روی پلی استیشن) به قسمت Audio بروید. حالا دنبال گزینه “Commentary Team” بگردید و سپس یکی از سه گزینه زیر را انتخاب کنید. جزئیات هر گزینه در مقابل آن نوشته شده است.

Derek Rae and Stewart Robson: همه مسابقات بازی توسط درک ری و استوارت رابسون گزارش می‌شوند.

Prioritize Guy Mowbray and Sue Smith (Where Available): گای موبری و سو اسمیت بازی‌های بخش Kick Off و Ultimate Team را گزارش می‌کنند.

Randomize (Where Available): گزارشگر بخش‌های Kick Off و Ultimate Team به‌صورت تصادفی انتخاب می‌شود. بقیه مسابقات هم توسط درک ری و استوارت رابسون گزارش می‌شوند.

راهنمای بازی EA Sports FC 24

اگر هم دوست ندارید صدای هیچ‌کدام از مفسرها را بشنوید، کافی است گزینه Disable Critical Commentary را فعال کنید. این گزینه واکنش مفسرها به موقعیت‌های مهم بازی را قطع می‌کند.

خوشحالی‌های جدید EA Sports FC 24 و روش اجرای آن‌ها

راهنمای بازی EA Sports FC 24

بعضی گل‌ها آن‌قدر زیبا هستند که نیاز به یک خوشحالی تمام‌وکمال دارند. خوشبختانه، بازی EA Sports FC 24 پر از خوشحالی جذاب برای جشن‌گرفتن گل‌های شماست؛ از خوشحالی‌های قدیمی مثل Robot و Dead Fish تا موارد جدیدتری مثل Griddy و Gamer. علاوه بر این، بعضی از بازیکن‌ها خوشحالی مخصوص خود را دارند و بعد هر گل از آن استفاده می‌کنند. در این قسمت از راهنمای بازی EA Sports FC 24 تمامی خوشحالی‌های جدید EA Sports FC 24 و روش اجرای آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

راهنمای بازی Street Fighter 6 | راهنمای جامع ششمین جنگنده خیابانی
بخوانید

خوشحالی‌های جدید EA Sports FC 24

راهنمای بازی EA Sports FC 24

شما می‌توانید تمامی خوشحالی‌های جدید فیفا ۲۴ و روش اجرای آن‌ها را در لیست زیر مشاهده کنید.

اسم خوشحالیپلی استیشنایکس باکس
All EarsL1 (نگه دارید) + مثلثLB (نگه دارید) + Y
ByeL1 (نگه دارید) + R3LB (نگه دارید) + RS
Faking ItL2 (نگه دارید) + ⇦⇦LT (نگه دارید) + ⇦⇦
FlexL1 (نگه دارید) + مربعLB (نگه دارید) + X
No LookR1 (نگه دارید) + ↻RB (نگه دارید) + ↻
Rock OnL2 (نگه دارید) + R3LT (نگه دارید) + RS
Slide and ScratchL1 (نگه دارید) + ⇦⇦LB (نگه دارید) + ⇦⇦
ThinkL2 (نگه دارید) + مربع (x2)LT (نگه دارید) + X (x2)

خوشحالی‌های جدید بازیکنان در بازی EA Sports FC 24

راهنمای بازی EA Sports FC 24

شما می‌توانید خوشحالی‌های جدید بازیکنان و روش اجرای آن‌ها را در لیست زیر مشاهده کنید. این خوشحالی‌ها مخصوص یک بازیکن خاص هستند و بقیه بازیکن‌ها امکان اجرای آن را ندارند.

بازیکنپلی استیشنایکس باکس
اشلی بارنزX (نگه دارید)A (نگه دارید)
کریستیانو رونالدوX (نگه دارید)A (نگه دارید)
مارکوس رشفوردX (نگه دارید)A (نگه دارید)

راهنمای استفاده از Controlled Sprint در بازی EA Sports FC 24

راهنمای بازی EA Sports FC 24

یکی از نوآوری‌های EA Sports FC 24 استفاده از یک سیستم دوندگی جدید به اسم Controlled Sprint است. این سیستم یک ابزار کارآمد برای فریب‌دادن دفاع حریف و به‌دست‌آوردن موقعیت‌های خوب است. اگر می‌خواهید در بازی EA Sports FC 24 حرفه‌ای شوید، باید استفاده از Controlled Sprint یاد بگیرید. این قسمت از راهنمای بازی EA Sports FC 24 روش استفاده از Controlled Sprint را به شما یاد می‌دهد.

سیستم Controlled Sprint چیست؟

همان‌طور که از اسمش پیداست، سیستم Controlled Sprint تسلط بازیکنان روی توپ را بیشتر می‌کند. این یعنی بازیکنان با سرعت حرکت می‌کنند، اما کنترل توپ بهتری نسبت به دویدن معمولی دارند. این سیستم کاربردهای زیادی برای بازیکنان پر سرعت دارد و ابزاری قدرتمند در مقابل تیم‌های دفاعی است. مثلاً زمانی که حریف می‌خواهد حرکات‌تان را پیش‌بینی کند، شما می‌توانید با استفاده از Controlled Sprint دفاع او را فریب بدهید و به سمت دروازه حرکت کنید.

راهنمای بازی Diablo 4 : نقطه شروع تازه‌کارها
بخوانید

روش استفاده از Controlled Sprint در بازی EA Sports FC 24

راهنمای بازی EA Sports FC 24

برای استفاده از Controlled Sprint کافی است دکمه R1 (در پلی استیشن) یا RB (در ایکس باکس) را نگه دارید. البته جهت‌دادن به بازیکنان هم مهم است و شما باید دنبال فرصت مناسب برای ردشدن از دفاع حریف باشید. اگر بازیکن شما ویژگی‌های First Touch Control، Speed Dribbler یا Fast Break را داشته باشد، سرعت و کنترل او موقع استفاده از سیستم Controlled Sprint بیشتر می‌شود.

همچنین، توصیه می‌کنیم از سبک بازی‌هایی (PlayStyle) استفاده کنید که بیشترین استفاده را از سیستم Controlled Sprint می‌برند. به طور خلاصه، یادگرفتن Controlled Sprint مهاجمان شما را به یک کابوس ترسناک برای خط دفاعی حریف تبدیل می‌کند.

راهنمای استفاده از Effort Touches در بازی EA Sports FC 24

راهنمای بازی EA Sports FC 24

گاهی اوقات استفاده از یک مهارت به‌خصوص باعث پیشرفت سبک بازی شما می‌شود. سیستم Effort Touches یکی از مکانیک‌های جدید EA Sports FC 24 که می‌تواند شما را به یک بازیکن فوق‌العاده تبدیل کند. پس فرقی نمی‌کند جلوی هوش مصنوعی بازی می‌کنید یا بازیکنان واقعی، یادگیری این مهارت برای حرفه‌ای شدن در EA Sports FC 24 اجباری است.

مهارت Effort Touches چیست؟

مکانیک Effort Touches به بازیکنان اجازه می‌دهد مسیر توپ را به‌سرعت تغییر دهند و با یک حرکت ناگهانی، مدافعان حریف را غافلگیر کنند. این حرکت موقع دریافت توپ یا برای فرار از کناره‌ها بسیار کاربردی است. استفاده درست از Effort Touches در هر کدام از این موقعیت‌ها به شما فرصت سانت یا شوت می‌دهد. اگر کمی مهارت داشته باشید، هر کدام از این فرصت‌ها شما را به یک گل زیبا می‌رسانند.

راهنمای بازی High on Life | داستان یک تفنگ سخن‌گو
بخوانید

روش استفاده از Effort Touches در بازی EA Sports FC 24

راهنمای بازی EA Sports FC 24

بازی EA Sports FC 24 دو روش مختلف برای استفاده از Effort Touches را به شما ارائه می‌کند. هر کدام از این روش‌ها به موقعیت و شرایط بازیکن شما بستگی دارند. مثلاً برای استفاده از این تکنیک موقع دریبل‌زدن باید دکمه R1 یا RB را نگه دارید و جهت مورد نظرتان را وارد کنید. استفاده از این حرکت می‌تواند مدافعانی که در حال عقب‌نشینی هستند را غافلگیر کند.

اگر هم می‌خواهید موقع دریافت توپ از این تکنیک استفاده کنید، کافی است شوک راست را در جهتی که می‌خواهید نگه دارید. این تکنیک برای چرخش در فضاهای تنگ و روبه‌روشدن با دروازه بسیار کارآمد است. شما همچنین می‌توانید با بیشتر نگه‌داشتن شوک راست فضای چرخش را بیشتر کنید.

راهنمای استفاده از Precision Passing در بازی EA Sports FC 24

راهنمای بازی EA Sports FC 24

مهارت Precision Passing یکی از ویژگی‌های جدید EA Sports FC 24 است که سیستم پاس‌کاری سری فیفا را متحول می‌کند. این مهارت به گیمرها اجازه می‌دهد توپ را بادقت بالا بین بازیکنان جابه‌جا کنند و به دروازه حریف برسند. در این قسمت از راهنمای بازی EA Sports FC 24 روش استفاده از این مهارت مهم را به شما یاد می‌دهیم.

مهارت Precision Passing چیست؟

اگرچه این مهارت مانند پاس‌دادن معمولی است، اما دقت پاس‌ها را بیشتر می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد از فضای بین دفاع استفاده کنند. البته ازآنجایی‌که Precision Passing سرعت پاس‌ها را کمتر می‌کند، بهتر است زمانی از آن استفاده کنید که مهاجمانتان فضای دویدن دارند. علاوه بر این، شما برای استفاده درست از Precision Passing باید به قدرت و جای‌گیری بازیکنانتان هم توجه کنید. یادگرفتن این نکته و استفاده صحیح از Precision Passing موقعیت‌های خطرناکی را برای شما به وجود می‌آورد.

تعداد بازیکن‌های بازی Battlefield 2042 در استیم به زیر 1000 نفر رسید!
بخوانید

روش استفاده از Precision Passing در بازی EA Sports FC 24

به‌طورکلی سه نوع Precision Pass داریم:

Precision Pass (Y + RB / مثلت + R1): مانند یک پاس در عمق عمل می‌کند، اما کنترل بیشتری روی جهت آن دارید. شما همچنین می‌توانید از Precision Pass به‌عنوان پاس عادی استفاده کنید.

Precision Lob (X + RB / مربع + R1): شباهت زیادی به Precision Pass دارد، اما از طریق هوا ارسال می‌شود.

Swerving Precision Pass (Y + RB + LT / مثلث + R1 + L2): پاس‌ها را زاویه‌دار می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از این حرکت مدافعان حریف را دور بزنید و به یک موقعیت خطرناک برسید.

هرکدام از این پاس‌ها ویژگی خاص خود را دارند و در موقعیت‌های مشخصی استفاده می‌شوند. برای مثال؛

هنگام استفاده از Precision Pass عادی بهتر است مهاجمانتان را به فضاهای خالی بفرستید.

استفاده از Precision Lob به شما اجازه می‌دهد جهت بازی را از یک سمت به سمت دیگر ببرید و با غافل‌گیرکردن دفاع از آن‌ها عبور کنید.

درمورد Swerving Precision Pass هم می‌توانید کناره‌ها نفوذ کنید و توپ را به مهاجمانی که از خط دفاعی فرار می‌کنند برسانید. اگر استفاده از این پاس را یاد بگیر، هر کدام از بازیکنان شما به کوین دی بروینه (Kevin De Bruyne) تبدیل می‌شوند!

بهترین تیم‌های EA Sports FC 24 | کدام تیم‌ها برای Career Mode مناسب‌اند؟

راهنمای بازی EA Sports FC 24

حالت Career Mode یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین بخش‌های سری فیفا است. بازی EA Sports FC 24 با بهبود این قسمت به گیمر‌ها اجازه می‌دهد یک تیم منحصر به فرد بسازند و سال‌های سال در لیگ‌های برتر جهان رقابت کنند. انتخاب یک تیم خوب در Career Mode اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا شما ساعت از وقت خود را به این بخش اختصاص خواهید داد. در این قسمت از راهنمای بازی EA Sports FC 24 تیم‌هایی را معرفی می‌کنیم که پتانسیل بالایی برای Career Mode دارند. پس اگر قصد تجربه این حالت را دارید، تا آخر این راهنما با همراه ما باشید.

بازی FC 24 تورنمنت یوفا یورو 2024 را در یک به‌روزرسانی رایگان اضافه می‌کند
بخوانید

چلسی (Chelsea)

  • بودجه نقل‌وانتقالات: 139,564,192 پوند
  • بازیکنان کلیدی: ریس جیمز (Reece James)، انزو فرناندز (Enzo Fernandez) و بن چیلول (Ben Chilwell)

با این که اوضاع فعلی چلسی خیلی جالب به نظر نمی‌رسد، اما این تیم یکی از بهترین گزینه‌ها برای بخش Career Mode فیفا ۲۴ است. مالک فعلی باشگاه یعنی تاد بولی از سال ۲۰۲۲ تا الان تعداد زیادی بازیکن جوان و با استفاده را جذب کرده است. اگرچه این بازیکنان گران‌قیمت هنوز در تیم جا نیفتاده‌اند، اما پتانسیل بالای آن‌ها چلسی را به یکی از بهترین تیم‌های EA Sports FC 24 تبدیل می‌کند. به‌علاوه، این تیم بودجه زیادی برای فصل نقل‌وانتقالات دارد.

رئال مادرید (Real Madrid)

راهنمای بازی EA Sports FC 24
  • بودجه نقل‌وانتقالات: 186,543,216 پوند
  • بازیکنان کلیدی: جود بلینگهام (Jude Bellingham)، وینیسیوس جونیور (Vinícius Júnior) و ادواردو کاماوینگا (Eduardo Camavinga)

به لطف بازیکنانی مثل بلینگهام، والورده، کاماوینگا و شوامنی، تیم رئال مادرید یکی از بهترین خط هافبک‌های فوتبال جهان را دارد. چیزی که این موضوع را جالب‌تر می‌کند این است که همه این بازیکن‌ها کمتر از ۲۵ سال سن دارند. البته قدرت تیم رئال مادرید به خط هافبکش محدود نیست و این تیم کلی ستاره دیگر هم دارد. بدون شک، تیم رئال مادرید یکی از بهترین گزینه‌ها برای بخش Career Mode فیفا ۲۴ است.

منچستر سیتی (Manchester City)

راهنمای بازی EA Sports FC 24
  • بودجه نقل‌وانتقالات: 239,880,384 پوند
  • بازیکنان کلیدی: ارلینگ هالند (Erling Haaland)، روبن دیاز (Rúben Dias) و کوین دی بروینه (Kevin De Bruyne)

تیم منچسترسیتی در سال گذشته یک فصل رویایی را تجربه کرد و با کنارزدن همه رقیبان‌اش به سه‌گانه تاریخی رسید. وقتی صحبت از موفقیت‌های تیمی می‌شود، منچستر سیتی بهترین تیم باشگاهی EA Sports FC 24 است. اگرچه بعضی از بازیکنان کلیدی این تیم سن بالایی دارند، اما با حضور بازیکنانی مثل هالند و آلوارز موفقیت بلندمدت این تیم هم تضمین شده است. منچستر سیتی یکی از بهترین تیم‌های اروپا در سال‌های اخیر بوده و احتمالاً این موضوع در آینده هم ادامه پیدا کند.

طبق صفحه لینکدین کارمندان EA، بازی Dragon Age: Dreadwolf در تابستان 1403 عرضه خواهد شد
بخوانید

ورکسام (Wrexham)

راهنمای بازی EA Sports FC 24
  • بودجه نقل‌وانتقالات: 3,238,117 پوند
  • بازیکنان کلیدی: پل مولین (Paul Mullin)، الیوت لی (Elliot Lee) و مکس کلورث (Max Cleworth)

اگر دنبال یک ماجراجویی پرفرازونشیب در بخش Career Mode هستید، بد نیست تیم ورکسام را در نظر بگیرید. این تیم در سال ۲۰۲۰ توسط دو ستاره هالیوودی یعنی رایان رینولدز و راب مک‌الهنی خریداری شد و پس از آن به موفقیت‌های مختلفی دست پیدا کرد. در حال حاضر، تیم رکسام در لیگ دسته دو انگلیس بازی می‌کند و به دنبال رسیدن به لیگ دسته یک است. البته شما می‌توانید سراغ تیم نوتس کانتس (Notts Counts) هم بروید. اگرچه این تیم صاحب‌های پول‌دار ندارد، اما توانسته در سال‌های اخیر به لیگ دسته دو انگلیس برسد.

النصر (Al Nassr)

راهنمای بازی EA Sports FC 24
  • بودجه نقل‌وانتقالات: 51,245,488 پوند
  • بازیکنان کلیدی: کریستیانو رونالدو (Cristiano Ronald)، سادیو مانه (Sadio Mane) و سکو فوفانا (Seko Fofana)

در سال‌های اخیر، تیم‌های عربستانی بازیکنان بزرگی را به سمت خود جذب کرده‌‌اند. اگرچه بسیاری از مردم فکر می‌کنند که رونالدو باعث مهاجرت بازیکنان مشهور به لیگ عربستان شده، اما دلیل اصلی این اتفاق پول زیاد چاه‌های نفت است. پس اگر دنبال یک لیگ درحال‌توسعه هستید، توصیه می‌کنیم سراغ لیگ عربستان و تیم‌هایی مثل النصر، الاهلی یا الاتحاد بروید. البته بودجه نقل‌وانتقالات این تیم‌ها در فیفا ۲۴ زیاد نیست و گزینه‌های شما برای پیشرفت تیم محدود است.

بازیکنان جوان و آینده‌دار در بازی EA Sports FC 24

راهنمای بازی EA Sports FC 24

مدیریت یک باشگاه کوچک و رساندن آن به لیگ‌های بزرگ یکی از لذت‌بخش‌ترین کارها در بازی EA Sports FC 24 است. بااین‌حال، باشگاه‌های کوچک بودجه زیادی برای نقل‌وانتقالات ندارند و شما نمی‌توانید بازیکن‌های مشهور را جذب کنید. اگرچه بیشتر گیمرها از بازیکنان قرضی و بدون تیم استفاده می‌کنند، اما راه‌های بهتری هم وجود دارند.

راهنمای بازی Stray | راهنمای کامل پیدا کردن خاطرات و آیتم‌ها
بخوانید

شما می‌توانید از بازیکنان جوان و آینده‌دار در تیم‌تان استفاده کنید و در عرض چند فصل به یکی از بهترین تیم‌های لیگ تبدیل شوید. این الماس‌های مخفی امتیاز و قیمت پایینی دارند، ولی اگر استعداد آن‌ها را پرورش دهید به یک بازیکن سطح بالا تبدیل می‌شوند. در این قسمت از راهنمای بازی EA Sports FC 24 به معرفی بازیکنان جوان و آینده می‌پردازیم.

لیست بازیکنان آینده‌دار بازی EA Sports FC 24

راهنمای بازی EA Sports FC 24
اسم بازیکنسنباشگاهموقعیت(ها)امتیازپتانسیلرشد
یولیان دورانویل (Julien Duranville)۱۷بروسیا دورتموند (Borussia Dortmund)LM (RM / ST)۶۶۸۷+۲۱
جورل هاتو (Jorrel Hato)۱۸آژاکس (Ajax)CB (LB)۶۸۸۷+۱۹
گیوم رستس (Guillaume Restes)۱۸تولوز (Toulouse)GK۷۰۸۷+۱۷
پاول وانر (Paul Wanner)۱۷بایرن مونیخ (Bayern Munich)CAM (LM / RM)۶۳۸۶+۲۳
نوح لحمدی (Noah Lahmadi)۱۸تولوزCDM (CM)۶۵۸۶+۲۱
نلسون ویپر (Nelson Weiper)۱۸ماینتس (FSV Mainz 05)ST۶۶۸۶+۲۰
تام بیشوف (Tom Bischof)۱۸هوفنهایم (TSG Hoffenheim)CAM۶۶۸۶+۲۰
سیمون پافوندی (Simone Pafundi)۱۷اودینزه (Udinese)CAM (RM)۶۷۸۶+۱۹
رونی بردغجی (Roony Bardghji)۱۷کوپنهاگن (Copenhagen)RW۶۸۸۶+۱۸
آنتونیو نوسا (Antonio Nusa)۱۸کلاب بروژ (Club Brugge)LW (LM / RM)۶۸۸۶+۱۸
آنجلو (Ângelo)۱۸چلسیRW (LW)۶۹۸۶+۱۷
ژائو نوس (João Neves)۱۸بنفیکا (Benfica)CM۶۹۸۶+۱۷
جیانلوکا پرستیانی (Gianluca Prestianni)۱۷ولز سارسفیلد (Vélez Sarsfield)RM (RW / CAM)۷۰۸۶+۱۶
کارلوس فوربز (Carlos Forbs)۱۹آژاکسLW (RW)۷۰۸۶+۱۶
لنون میلر (Lennon Miller)۱۶مادرول (Motherwell)CM۵۹۸۵+۲۶
بن دوک (Ben Doak)۱۷لیورپول (Liverpool)RW۶۳۸۵+۲۲
لوییس مایلی (Lewis Miley)۱۷نیوکاسل (Newcastle United)CM (CDM / CAM)۶۳۸۵+۲۲
کلودیو اچوری (Claudio Echeverri)۱۷ریور پلاته (River Plate)CAM۶۴۸۵+۲۱
پاتریک دورگو (Patrick Dorgu)۱۸لچه (Lecce)LB۶۴۸۵+۲۱
آموریچیو ون اکسل (Amourrichio Van Axel Dongen)۱۸آژاکسLW۶۵۸۵+۲۰
لئون کینگ (Leon King)۱۹رنجرز (Rangers)CB۶۶۸۵+۱۹
متئوس فرانچا (Matheus França)۱۹کریستال پالاس (Crystal Palace)CAM (ST)۶۸۸۵+۱۷
چارلی پاتینو (Charlie Patino)۱۹آرسنال (Arsenal)CM (CDM)۶۸۸۵+۱۷
جورن اسپیلر (Jorne Spileers)۱۸کلاب بروژCB۶۹۸۵+۱۶
عبدالفتاو عیسی‌هاکو (Abdul Fatawu Issahaku)۱۹اسپورتینگ (Sporting CP)LW (RW)۶۹۸۵+۱۶
کسپر کوزلوفسکی (Kacper Kozłowski)۱۹برایتون (Brighton & Hove Albion)LM (CAM)۷۰۸۵+۱۵
پابلو توره (Pablo Torre)۲۰(FC Barcelona)CAM (CM / LM)۷۰85+15

راهنمای بازی EA Sports FC 24: بازیکنانی که پتانسیل رسیدن به امتیاز بالای ۹۰ را دارند

راهنمای بازی EA Sports FC 24

اگرچه امروزه سری فیفا با حالت Ultimate Team شناخته می‌شود، اما بسیاری از گیمرها هنوز هم عاشق مدیریت یک تیم در بخش Career Mode هستند. شما برای پیشرفت در این قسمت باید یک تیم قدرتمند بسازید و با جذب بازیکنان جدید آن را تقویت کنید. در این قسمت از راهنمای بازی EA Sports FC 24 بازیکنانی را معرفی می‌کنیم که پتانسیل رسیدن به امتیاز بالای ۹۰ را دارند. با این که این بازیکنان ارزان نیستند، اما با پتانسیل بالای خود موفقیت تیم‌تان را تضمین می‌کنند.

بازی CS:GO را حرفه‌ای بازی کن! راهنمای حرفه‌ای بازی CS:GO
بخوانید

نکته: این لیست فقط شامل بازیکنانی است که کمتر از ۲۵ سال سن دارند.

لیست تمام بازیکنانی که پتانسیل رسیدن به امتیاز بالای ۹۰ دارند

راهنمای بازی EA Sports FC 24
اسم بازیکنسنباشگاهموقعیت(ها)امتیازپتانسیلرشد
وینیسیوس جونیور (Vini Jr.)۲۲رئال مادریدLW۸۹۹۴
ارلینگ هالند۲۲منچستر سیتیST۹۱۹۴
کیلیان امباپه (Kylian Mbappé)۲۴پاریس سن ژرمن (Paris Saint Germain)ST (LW)۹۱۹۴
جمال موسیالا (Jamal Musiala)۲۰بایرن مونیخCAM (CM / LM)۸۶۹۳
پدری (Pedri)۲۰بارسلونا (FC Barcelona)CM۸۶۹۲
خویچا کواراتسخلیا (Khvicha Kvaratskhelia)۲۲ناپولیLW (RW)۸۶۹۲
فدریکو والورده (Federico Valverde)۲۴رئال مادریدCM (RW)۸۸۹۲
فلورین ویرتز (Florian Wirtz)۲۰بایر لورکوزن (Bayer 04 Leverkusen)CAM (CM)۸۵۹۱
رودریگو (Rodrygo)۲۲رئال مادریدRW (LW / ST)۸۵۹۱
جود بلینگهام۲۰رئال مادریدCM (CAM)۸۶۹۱
رافائل لیائو (Rafael Leão)۲۴میلان (Milan)LW (ST / CF)۸۶۹۱
رونالد آراخو (Ronald Araujo)۲۴بارسلوناCB (RB)۸۶۹۱
ویکتور اوسیمن (Victor Osimhen)۲۴ناپولیST۸۸۹۱
گاوی (Gavi)۱۸بارسلوناCM (LW)۸۳۹۰
فیل فودن (Phil Foden)۲۳منچستر سیتیLW (RW)۸۵۹۰
آلساندرو باستونی (Alessandro Bastoni)۲۴اینتر (Inter)CB۸۵۹۰
تئو هرناندز (Theo Hernández)۲۵میلانLB (LM)۸۵۹۰
بوکایو ساکا (Bukayo Saka)۲۱آرسنالRW (RM)۸۶۹۰
مارتین اودگارد (Martin Ødegaard)۲۴آرسنالCAM (CM)۸۷۹۰
جانلوئیجی دوناروما (Gianluigi Donnarumma)۲۴پاریس سن ژرمنGK۸۷۹۰
لائوتارو مارتینز (Lautaro Martínez)۲۵اینترST۸۷۹۰
گرگور کوبل (Gregor Kobel)۲۵بروسیا دورتموندGK۸۷۹۰

لیست بازیکنان جوانی که پتانسیل ۸۹ دارند

اسم بازیکنسنباشگاهموقعیت(ها)امتیازپتانسیلرشد
راسموس هویلوند (Rasmus Højlund)۲۰منچستر یونایتد (Manchester United)ST۷۶۸۹+۱۳
گبری ویگا (Gabri Veiga)۲۱الاهلی جده (Al Ahli Jeddah)CM (CAM)۷۸۸۹+۱۱
ژاوی سیمونز (Xavi Simons)۲۰پاریس سن ژرمنCAM (LW / RW)۷۹۸۹+۱۰
الخاندرو بالده (Balde)۱۹بارسلوناLB (RB)۸۱۸۹
ادواردو کاماوینگا (Eduardo Camavinga)۲۰رئال مادریدCDM (CM / LB)۸۲۸۹
ویلیام سالیبا (William Saliba)۲۲آرسنالCB۸۳۸۹
انزو فرناندز (Enzo Fernández)۲۲چلسیCM (CDM)۸۳۸۹
اورلین شوامنی (Aurélien Tchouaméni)۲۳رئال مادریدCDM (CM)۸۴۸۹
ژول کنده (Jules Koundé)۲۴بارسلوناCB (RB)۸۵۸۹
ساندرو تونالی (Sandro Tonali)۲۳نیوکاسلCDM (CM)۸۶۸۹
ماتیاس دلیخت (Matthijs de Ligt)۲۳بایرن مونیخCB۸۶۸۹
ادر میلیتائو (Éder Militão)۲۵رئال مادریدCB۸۶۸۹

امیدواریم راهنمای بازی اف سی ۲۴ برای‌تان مفید واقع شده باشد. شما این بازی را تجربه کرده‌اید؟ نظرات‌تان را برای‌مان بنویسید.

راهنمای بازی A Plague Tale: Requiem
بخوانید

برای خواندن آخرین مطالب راهنمای بازی همراه لیویتو باشید.

همچنین فراموش نکنید که برای استریم کردن یا تماشای استریم باکیفیت با اینترنت نیم‌بها می‌توانید از لیویتو استفاده کنید.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا