اسلایدشوفهرست‌ها

با شخصیت های بازی جی تی ای وی بیشتر آشنا شویم: فهرست خصوصیات و ویژگی‌ها

حقیقت این است که GTA V نیازی به معرفی ندارد. این یک بازی بزرگ است که به‌ عنوان یکی از سودآورترین رسانه‌های تاریخ سرگرمی، تاثیری بزرگ بر صنعت بازی‌های ویدیویی داشته است. در این مطلب قرار است به خصوصات و جزییات شخصیتی شخصیت های بازی جی تی ای وی بپردازیم.

با افزایش محبوبیت روزافزون بخش چندنفره خود با نام GTA Online و عرضه برای سه نسل متفاوت از کنسول‌ها، واضح است که کار راک‌استار (Rockstar) با این عنوان به این زودی تمام نمی‌شود.

اما چیز دیگری که بسیار در میان طرفداران محبوبیت دارد، حالت تک نفره بازی است. متاسفانه کمپانی راک‌استار گیمز هرگز DLC تک نفره‌ای را برای بازی اصلی منتشر نکرد. با این وجود، بازی دارای داستانی شنیدنی با شخصیت‌هایی رنگارنگ است. فراموش نکنید که ما همیشه به شهر لوس سانتوس برمی‌گردیم. در حالی که منتظر جزئیات رسمی از قسمت بعدی این سری هستیم، فکر می‌کنیم فرصت مناسبی است که دوباره شخصیت‌های GTA 5 را با تمام ویژگی‌های منحصر به فردشان بررسی کنیم. قبل از بررسی یک به یک شخصیت های بازی جی تی ای وی ، از شما دعوت می‌کنیم که اگر به این بازی علاقه دارید، به مطلب پشت صحنه ساخت GTA V نیز نگاهی بیاندازید.

Franklin Clinton

شخصیت های بازی جی تی ای

سن: 25
قد: 6 فوت
شغل: دزد، فروشنده مواد مخدر
حقایق جالب: تنیس بازی نمی‌کند. گاهی بعد از زیر کردن حیوانات عذرخواهی می‌کند!
فرانکلین جوان‌ترین شخصیت اصلی در Grand Theft Auto 5 و احتمالا دلسوزترین است.

این شخصیت بازی جی تی ای وی که متولد سال 1988 است، دوران کودکی سختی را با پدری غایب و مادری معتاد پشت سر گذاشت. در شروع بازی، او سعی می‌کند زندگی صادقانه‌ای داشته باشد، اما در نهایت به دو شخصیت اصلی دیگر می‌پیوندد و به یک سارق بانک می‌شود. یک چرخش بزرگ در زندگی فرانکلین اتفاق می‌افتد، اما به هر حال جهان Grand Theft Auto همیشه به همین شکل بوده است؛ جرم و جنایت هزینه دارد.

بازی های تکراری فوق‌العاده‌ای که بیشتر از یک بار آنها را خریدیم
بخوانید

Michael De Santa

شخصیت های بازی جی تی ای

سن: 48 (یا 45)
قد: 6 فوت و 2 اینچ
شغل: سارق بانک، تهیه کننده فیلم
حقایق جالب: در دارت خوب است. گوش راست او ناشنوا است.

مایکل د سانتا با نام قبلی مایکل تاونلی، یک سارق بانک نیمه بازنشسته است که در شروع بازی مجبور به بازگشت به زندگی جنایتکارانه خود می‌شود. او ممکن است شخصیتی چندگانه داشته باشد، اما طرفداران هنوز برای انتخاب او به عنوان بهترین شخصیت GTA V، تردید دارند. شاید او گاهی بی‌مزه باشد، اما بدون شک لحظات فوق‌العاده و به‌یادمادنی زیادی از خود به جای می‌گذارد.

با وجود اینکه سنگ قبر جعلی او می‌گوید که مایکل در سال 1965 به دنیا آمده است، اما همه دوستان و خانواده سن او را 45 بیان می‌کنند؛ این باعث می‌شود که سال تولد او 1968 باشد. هنوز مشخص نیست راز این تناقض در سال تولد این شخصیت بازی جی تی ای وی چیست.

Trevor Philips

شخصیت های بازی جی تی ای

سن: نامعلوم
قد: 6 فوت و 1.25 اینچ
شغل: سارق بانک، فروشنده مواد مخدر، مالک استریپ کلاب
حقایق جالب: او کانادایی است، از ورود به فرودگاه بین المللی لس سانتوس منع شده است و به مادر خود بسیار اهمیت می‌دهد.

او سومین و آخرین شخصیت اصلی قابل بازی در Grand Theft Auto 5 است که ترور فیلیپز نام دارد. به طور خلاصه، ترور یک انسان با بیماری‌های روانی متعدد است! او در کانادا به دنیا آمد و اگرچه تاریخ تولدی برای او وجود ندارد، اما ادعا می‌کند که در پنج ایالت، دو کشور، چهارده خانه مختلف، به همراه هشت پدر، سه خانه‌دار و در نهایت یک مادر بزرگ شده است! برخی ترور را محبوب‌ترین شخصیت بازی جی تی ای وی می‌دانند و برخی از آن متنفرند.

بهترین بازی های راک استار گیمز کدام‌اند؟ فهرست بهترین‌های Rockstar Games
بخوانید

Amanda De Santa

شخصیت های بازی جی تی ای

سن: 43
قد: 5 فوت و 8 اینچ
شغل: رقصنده سابق
حقایق جالب: به صورت مخفیانه از یک پروفایل دوست‌یابی با نام Hush Mush استفاده می‌کند.

آماندا د سانتا یا آماندا تاونلی، یک شخصیت قابل بازی نیست، اما هنوز هم شخصیت مهمی در داستان به حساب می‌آید. او پس از درگیر شدن مایکل با پلیس و قرار گرفتن در پروژه حفاظت از شاهدان (witness protection)، نام و هویت خود را تغییر داد. او همسر مایکل و مادر دو فرزند است که به عنوان یکی از چهره‌های کلیدی در چند ماموریت بازی شناخته می‌شود. در نهایت، او و مایکل همدیگر را ترک می‌کنند و از هم جدا می‌شوند. از همان اول هم به نظر نمی‌رسید که این ازدواج به پیوند شادی تبدیل شود.

Jimmy De Santa

شخصیت های بازی جی تی ای

سن: 20
قد: نامشخص (اما کوتاه‌تر از مایکل)
شغل: بیکار
حقایق جالب: علاقه‌مند به بازی‌های ویدیویی است. می‌خواهد کمدین شود، اما ابدا شخص خنده‌داری نیست!

او کوچک‌ترین فرزند مایکل به حساب می‌آید. جیمی 20 سال سن دارد که ظاهرا بیشتر از هر چیز دیگری به بازی‌های ویدیویی علاقه‌مند است. او شخصیتی نسبتا تنبل و بی‌ادب دارد، اما با وجود والدینی مانند مایکل و آماندا، نباید چندان از این موضوع تعجب کرد. همانطور که در داستان بازی پیشروی می‌کنید، جیمی کم‌کم به دل شما نفوذ می‌کند و به یکی از بهترین شخصیت‌های داستان تبدیل می‌شود.

Tracey De Santa

شخصیت های بازی جی تی ای

سن: 22
قد: نامعلوم
شغل: بیکار، اما برای بازیگر شدن تلاش می‌کند.
حقایق جالب: گاهی اوقات سیگار می‌کشد!

این شخصیت بازی جی تی ای وی متولد سال 1991 است، بزرگ‌ترین فرزند مایکل است و اغلب می‌توان او را در حال دعوا کردن با خانواده‌اش یا شکایت از برادرش مشاهده کرد. اگر او مشغول به دعوا با خانواده‌اش نباشد، به احتمال زیاد مشغول تماشای تلویزیون یا برنزه کردن پوست خود در کنار استخر است. مانند بسیاری از شخصیت‌های Grand Theft Auto 5، او بی‌ادب و گستاخ است، اما مایکل به وضوح در مقابل او نقطه ضعف دارد و بسیاری از مواقع به راحتی به او پول می‌دهد؛ نقطه ضعفی که احتمالا در هر پدری دیده می‌شود!

به گفته انیماتور سابق راک‌استار، بازی Grand Theft Auto 6 به خوبی تریلرش خواهد بود
بخوانید

Lester Crest

شخصیت های بازی جی تی ای

سن: نامعلوم
قد: نامعلوم
شغل: هکر کامپیوتر، سازمان دهنده سرقت، مالک سابق کارخانه پوشاک برادران دارنل
حقایق جالب: اگزما و آسم دارد.

لستر کرست یک چهره کلیدی در ماموریت‌های جنایی شما در سرتاسر Grand Theft Auto 5 است. او نه تنها یک پیشرو و توانمند در حوزه کامپیوتری است، بلکه بیشتر کارها و برنامه‌ریزی‌های گروه شما برای سرقت‌های بزرگ را انجام می‌دهد. او مردی پرحرف است، اما در حالت کلی، می‌تواند یک چهره مرموز باشد. سن او هرگز به طور مستقیم بیان نمی‌شود، زیرا در صفحات مجازی دائما با سنین مختلفی شناخته می‌شود.

Lamar Davis

شخصیت های بازی جی تی ای

سن: 26
قد: 6 فوت و 7 اینچ
شغل: دزد، فروشنده مواد مخدر
حقایق جالب: به جای تیراندازی به پلیس، پلیس‌ها را از خود دور می‌کند. چندان به شکار کردن علاقه‌مند نیست.

لامار دیویس بهترین دوست فرانکلین است و به عنوان یکی از همراهان اصلی فرانکلین در اوایل بازی ایفای نقش می‌کند. او در مقایسه با رفتار نسبتا خشک فرانکلین، مردی شاد است. او همچنین قد بلندی دارد که فرانکلین معمولا در مورد آن اظهار نظر می‌کند. از همه بهتر او به شما Chop، سگ دوست‌داشتنی خود، را هدیه می‌دهد که از قضا «چاپ» هم یکی از شخصیت های بازی جی تی ای وی در این فهرست است.

Devin Weston

شخصیت های بازی جی تی ای

سن: 51
قد: 6 فوت و 2 اینچ
شغل: تاجر سرمایه‌دار
حقایق جالب: مالک بخشی از تیم بیسبال لوس سانتوس کورکرز است.

بازی Grand Theft Auto 5 پر از آدم‌های بد و شخصیت‌های منفی است، اما دوین وستون در صدر این لیست قرار دارد. او بسیار ثروتمند است و مشاغل مختلفی را اداره می‌کند، اما مشکلات زیادی را برای قهرمان‌های مورد علاقه شما در بازی به وجود می‌آورد. البته که این شخصیت گاهی دست کم گرفته می‌شود، زیرا وستون ارتش کوچکی از سربازان وفادار خود را به خانه مایکل می‌فرستد تا همسر و دخترش را در تلاش او برای انتقام، به قتل برسانند. او تا اواخر بازی به عنوان یکی از اصلی‌ترین آنتاگونیست‌های بازی شناخته می‌شود.

راک استار بالاخره تایید کرد! بازی GTA 6 در اواسط آذر رونمایی خواهد شد
بخوانید

Steve Haines

سن: 38
قد: 6 فوت و 3 اینچ
شغل: نماینده FBI، مجری تلویزیون
حقایق جالب: با مادرش زندگی می‌کند.

اسیو هینز، شریک جنایی دوین وستون (به معنای واقعی کلمه)، یک مامور FBI و آنتاگونیست ثانویه بازی است. او در سال 1993 به FBI (دفتر تحقیقات فدرال) پیوست اما مدت‌ها در لیست حقوق و دستمزدبگیران دوین بود. در طول بازی، او از سه شخصیت اصلی داستان می‌خواهد تا کارهای غیرقانونی زیادی انجام دهند و دست‌های خود را کثیف نمی‌کند، اما در نهایت این موضوع سرنوشت او را تغییر نمی‌دهد. در نهایت، او مانند وستون کشته می‌شود و برای همیشه 38 ساله می‌ماند!

Chop

شخصیت های بازی جی تی ای

سن: نامعلوم
قد: به اندازه یک روتوایلر
شغل: بهترین دوست فرانکلین
حقایق جالب: بی‌وقفه در رادیو گفتگو واق‌واق می‌کند!

بازی Grand Theft Auto 5 با در دسترس قرار دادن سه شخصیت قابل بازی، گامی بزرگ اما ریسکی در صنعت بازی برداشت. با این حال، Chop بالاتر از فرانکلین، مایکل و ترور، بهترین شخصیت بازی جی تی ای وی است! شما می‌توانید برای مدت کوتاهی نقش او را بازی کنید، اما بعدا شما را به عنوان یک همراه وفادار دنبال می‌کند. او از نظر فنی، سگ لامار است اما بیشتر زمان بازی را با فرانکلین زندگی می‌کند. ناگفته نماند که او پسر خوبی است!

این جزییات و خصوصیات را درباره شخصیت های بازی جی تی ای وی می‌دانستید؟ بیشتر کدام مورد برای‌تان جالب بود؟ برای‌مان بنویسید.

برای خواندن فهرست‌های بیشتر با مجله لیویتو همراه باشید.

همچنین فراموش نکنید که برای استریم کردن یا تماشای استریم باکیفیت با اینترنت نیم‌بها می‌توانید از لیویتو استفاده کنید.

شایعه: GTA Trilogy برای فروشگاه Epic Games عرضه خواهد شد
بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا