اخبار

شایعه: بازی Destiny 3 نسخه بهبودیافته یا دی‌ال‌سی Destiny 2 نیست

زمانی که شرکت Bungie بازی Destiny 2: Into the Light و گیم پلی جدید The Final Shape را منتشر کرد، شایعه عجیبی در مورد بازی Destiny 3 منتشر شد. اسم رمز «Payback» از سوی یک کاربر Reddit فاش شد که جزئیات مربوط به زیرکلاس‌های Prismatic را قبل از اعلام رسمی آنها فاش کرده است. اما در یک پست جدید، چند چیز در مورد Payback روشن شد، به ویژه اینکه این بازی خودش یک بازی مستقل است و نه یک بهبود یا بازسازی از Destiny 2.  

«بازی Destiny 3 یک بازی مستقل است. یک دی‌ال‌سی بزرگ نیست. همچنین یک بازسازی از بازی Destiny 2 هم نیست.  بلکه بازی Destiny 3 تا آنجا که آخرین اطلاعات من نشان می‌دهد، یک بازی جدید در این فرنچایز است. فکر می‌کنم همه چیز به طور واضح بیان شده باشد.»  افشاگران در حالی که هنوز با منابع خود در تماس بودند (که قبلاً گفته می‌شد «چند نفر از کارمندان سابق شرکت Bungie» بودند)، متوجه شدند که Payback حداقل از زمان The Witch Queen در دست ساخت بوده است، ولی «کاملاً در پس‌زمینه روند کاری استودیو». بازی‌های Destiny 2 و Marathon همچنان سهم بزرگی از منابع توسعه شرکت را به خود اختصاص دادند.

افشاگری‌ها در مورد توانایی گیمرها برای استفاده از هر توانایی، «اواخر تابستان سال گذشته» چیزهایی شنیده بودند و همان را گزارش دادند. این‌بار، این کاربر Reddit همچنین در اظهارنظری در مورد شایعه قبلی در مورد داستان Payback توضیح داد که «هرگز به صراحت نگفته‌ام که این موضوع هنوز ادامه دارد. این فقط به‌روزترین اطلاعات من است.»

طبق معمول با اخبار با احتیاط برخورد کنید. برنامه‌ها همیشه می‌توانند تغییر کنند و پیش‌بینی آینده فرنچایز Destiny – و در کل– شرکت Bungie چالش‌برانگیز و مشکل است، به خصوص اگر The Final Shape ضعیف عمل کند.

شایعه جدید درباره بازی معرفی‌نشده Bungie: یک MOBA با اسم رمز Gummy Bears
بخوانید

در همین حال، بازی The Final Shape در 15 خرداد (4 ژوئن) برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC عرضه می‌شود.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا