اخبارویدیوها و تریلرها

تریلر زمان عرضه بازی No Rest for the Wicked منتشر شد

بازی No Rest for the Wicked محصول Moon Studios در تاریخ 30 فروردین (18 آوریل) از طریق Steam Early Access  برای PC عرضه خواهد شد. بنابراین یک تریلر عرضه جدید منتشر شده که تنظیمات و چالش‌هایی را که گیمرها با آن روبرو خواهند شد را نشان می‌دهد. این تریلر را در همین صفحه بررسی کنید.

بازی No Rest for the Wicked در ایزولا ساکرا (Isola Sacra)، جایی که سریم‌ها با طاعون مبارزه می‌کنند، اتفاق می‌افتد. در حالی که هیولاهای وحشتناک در جزیره پرسه می‌زنند، دولت محلی و شورشیان هم با یکدیگر اختلاف دارند. در میان همه اتفاقات، گیمرها می‌توانند به بازسازی شهر مرکزی، خرید و تجهیز خانه برای کمک به سفرهای خود کمک کنند.

دسترسی زودهنگام مواردی مثل فصل اول کمپین، «تنوع زیادی» از سلاح‌ها، زره‌ها و مهارت‌ها، جایزه‌ها و چالش‌های روزانه و هفتگی، مأموریت‌ها و چند مورد دیگر را شامل می‌شود. همچنین سیاه‌چال Cerim Crucible، فعالیت اصلی پایان‌بخش بازی در این نسخه گنجانده شده است.

پس از شروع دسترسی زودهنگام، اولین به‌روز رسانی، بازی چند نفره را برای حداکثر چهار گیمر با پشتیبانی از Co-op و PvP اضافه می‌کند. بقیه محتوای بازی در آینده شامل مناطق نقشه، دشمنان، رئیس‌ها، سلاح‌ها، فصل‌های داستان و موارد دیگر است. در ضمن برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. بازی No Rest for the Wicked برای Xbox Series X/S و PS5 هم عرضه می‌شود، اگرچه تاریخ انتشار آن تایید نشده است.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

بازی No Rest for the Wicked یک اکشن RPG جدید از سازنده مجموعه Ori است - TGA 2023
بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا