اسلایدشوپیشنهاد سردبیرچه‌طور بازی کنیم؟راهنمای بازی

راهنمای بازی Dead Space Remake | بازسازی یک شاهکار وحشت‌آور

با لیویتو همراه شوید تا راهنمای کاملی برای بازسازی Dead Space، که شامل نام مراحل مختلف، پازل‌ها و موارد دیگر است را به شما ارائه دهیم. در ادامه راهنمای بازی Dead Space Remake را از دست ندهید.

به عنوان یک مجموعه پرطرفدار، Dead Space از زمان انتشار سومین بازی در سال 2013 در خواب زمستانی طولانی مدت بوده است. پس از یک وقفه بسیار طولانی، سرانجام Dead Space در قالب بازسازی بازی اصلی محصول سال 2008 بازگشته است. در حالی که تمام نکات اصلی داستان عبارتند از همانطور که در Dead Space اصلی بودند، اما گیمرها با تغییرات زیادی روبرو می‌شوند که به این بازی کمک می‌کند تا تجربه جدیدی را برای بازیکنان جدید و قدیمی به‌طور یکسان ارائه کند.

با وجود این‌که تغییرات فراوانی برای بهبود تجربه بازی انجام شده است. Dead Space هنوز هم تمام سیستم تجزیه استراتژیک Necromorphs را دارد، سیستمی که باعث شد بازی اصلی در میان جمعیت انبوه بازی‌های همسان برجسته شود. این راهنمای کامل و جامع بازی به بازیکنان کمک می‌کند تا بر شیوع Necromorph در USG Ishimura غلبه کنند.

راهنمای بازی Dead Space Remake

با این‌که بازسازی این بازی کلاسیک ترسناک و بقا برای کسانی که نسخه اصلی را بازی کرده‌اند بسیار آشنا خواهد بود، انواع گزینه‌های جدید به بازی اضافه شده تا آن را به استانداردهای مدرن برساند. بسیاری از تنظیمات دسترسی متفاوت، از جمله گزینه‌های مناسب افراد دارای کوررنگی و امکان تکمیل خودکار QTE یا فقط فشار دادن یک دکمه برای تکمیل آن‌ها در بازی دد اسپیس ریمیک وجود دارد.

فراتر از گزینه‌های دسترسی، تنظیمات درجه سختی در Dead Space به طور قابل توجهی تنظیم شده است و Impossible یک بازسازی بزرگ از نسخه اصلی دریافت کرده است. این بخش به شما کمک می‌کند تا سؤالاتی که ممکن است بازیکنان قبل از شروع بازی داشته باشند را پوشش دهید.

راهنمای بازی God of War Ragnarok | راهنمای جامع بازی خدای جنگ رگناروک
بخوانید

درست مانند بازی اصلی، نسخه بازسازی داستان چگونگی برخورد آیزاک کلارک برای اولین بار با Necromorphs را روایت می‌کند. آیزاک بخشی از تیم تعمیر و نگهداری اضطراری است که توسط Concordance Extraction Corporation (به اختصار CEC) برای بررسی یک تماس اضطراری از USG Ishimura، یک کشتی فضایی عظیم که برای شکستن سیارات مرده برای منابع استفاده می‌شود، فرستاده شده است.

راهنمای بازی Dead Space Remake

چیزی که به عنوان یک کار تعمیر اضطراری عادی شروع می‌شود به یک کابوس وحشتناک تبدیل می‌شود. خدمه تعمیرات اضطراری مورد حمله هیولاهای وحشتناکی قرار می‌گیرند که به نکرومورف‌ها معروف هستند و در نهایت بدون هیچ وسیله‌ای برای فرار، در کشتی به دام می‌افتند. در حالی که سعی می‌کند زنده بماند، آیزاک همچنین به دنبال نامزد خود است که در کشتی ایشیمورا مستقر شده بود. در ادامه راهنما صرفاً فهرست مراحل را برای شما آورده‌ایم و برای جلوگیری از افشای داستان توضیحات بیش‌تری نداده‌ایم.

برای زنده ماندن از شیوع Necromorph، بازیکنان Dead Space باید خلاق باشند. خوشبختانه، USG Ishimura هیچ کمبودی در ابزارهای کاری خطرناک ندارد، ابزارهایی که می‌توان آن‌ها را به سلاحی برای استفاده در برابر نکرومورف‌ها تبدیل کرد. در حالی که ابزاری مانند کاتر پلاسما از نظر فنی یک سلاح نیست، اما در تجزیه و قطعه قطعه کردن یک نکرومورف بسیار موثر است.

در سراسر ایشیمورا انواع منابعی مانند مهمات، ابزار، بسته‌های سلامت، طرحواره‌هایی برای استفاده در فروشگاه و منابع ارزشمندی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را به دریافت اعتبار فروخت. این راهنما به بازیکنان کمک می‌کند تا ابزارها و منابعی را که برای موفقیت نیاز دارند پیدا کنند.

بازی Dota 2 را حرفه‌ای بازی کن! راهنمای حرفه‌ای بازی Dota 2
بخوانید
راهنمای بازی Dead Space Remake

تمام کردن بازی Dead Space Remake چقدر طول می‌کشد؟

اگر قصد تجربه بازی Dead Space Remake را دارید و محدودیت زمانی دارید، در ادامه به شما خواهیم گفت که تمام کردن بازی چقدر طول خواهد کشید.

بازی Dead Space یک بازی علمی تخیلی ترسناک و بقا است که در ابتدا در سال 2008 عرضه شد. این بازی بازگوکننده داستان Issac Clark است، شخصی که در ایستگاه فضایی USG Ishimura در تلاش برای کشف فاجعه وحشتناکی که بر سر ساکنان آمده است، ماجراجویی می‌کند. Dead Space اصلی یک تجربه کلاسیک مدرن است که بسیاری از آن به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تجربه‌های ترسناک در تمام دوران یاد می‌کنند. اکنون، در سال 2023، بازی Dead Space Remake به‌طور رسمی در دسترس است.

بازی Dead Space Remake یک بازنگری کامل را دریافت کرده است. همانطور که توسط توسعه دهندگان کلیدی مشخص شده است، اکثریت بزرگی از چارچوب عنوان اصلی را نشان می‌دهد و در عین حال زمینه و زندگی جدید را به صحنه‌های اکشن درون بازی اضافه می‌کند. با این تغییرات، این سوال مطرح می‌شود که چقدر طول می‌کشد تا بازی را به اتمام برسانیم.

راهنمای بازی Dead Space Remake

راهنمای بازی Dead Space Remake – اتمام بازی چه‌قدر طول می‌کشد؟

بازی Dead Space اصلی دارای یک محیط خطی بود که آیزاک را از طریق موقعیت‌های کلیدی پیشروی در داستان دنبال می‌کرد، در حالی که او برای کشف رمز و راز ایشیمورا و در نهایت مبارزه برای فرار از آن کار می‌کند، بازی Dead Space Remake همچنان دنبال روایتی خطی خواهد بود، اما این بار جنبه‌های کاوش را تقویت کرده و جنبه‌های کلیدی دنیای خود را گسترش می‌دهد تا حتی به بازیکنان قدیمی نیز تجربه‌ای منحصربه‌فرد بدهد.

راهنمای بازی High on Life | داستان یک تفنگ سخن‌گو
بخوانید

به طور ميانگين، کامل شدن Dead Space برای بار اول تقریباً 10-14 ساعت طول می‌کشید. بک ترکینگ یا مراجعه چندباره به مکان‌های مختلف در حال حاضر بخشی جدایی‌ناپذیر از تجربه بازی فضای مرده است؛ زیرا آیزاک مجبور می‌شود در جستجوی آیتم‌های جدید به مناطقی سرک بکشد تا مهارت‌های خود را ارتقاء دهد و شانس بقای خود را افزایش دهد. با این حال، تکمیل کننده‌ها یعنی افرادی که عاشق تکمیل همه‌جانبه بازی هستند، این بک ترکینگ را به سطح کاملاً جدیدی می‌برند. در نتیجه تکمیل 100٪ عنوان اصلی، احتمالاً 20-25 ساعت طول می‌کشد.

با اضافه شدن صداپیشگی برای شخصیت قابل بازی و انتظار برای محتوای جانبی، می‌توان با خیال راحت فرض کرد که این تجربه بازسازی کمی طولانی‌تر از بازی اصلی خواهد بود، اما طبق گزارش‌ها، انتظار نمی‌رود این زمان اجرا زیاد احساس شود. تخمین تقریبی زمان اجرای نسخه بازسازی 11 تا 14 ساعت است که کاملاً شبیه به میانگین زمانی است که برای به پایان رساندن بازی اصلی لازم است. از این موضوع، می‌توان استنباط کرد که یک گیمر تکمیل کننده نیز 20 تا 25 ساعت وقت صرف می‌کند تا قفل تمام اچیومنت‌ها یا تروفی‌های بازی را باز کند.

البته، این تخمین بدون شک بسته به میزان کاوشی که بازیکن در آن شرکت خواهد کرد، دشواری بازی و سطحی که بازی در آن با مواد منبع اصلی خود سازگار و گسترش می‌یابد، متفاوت خواهد بود. با این حال، می‌توان با خیال راحت فرض کرد که در حالی که Dead Space Remake یک بازسازی اساسی از عنوان اصلی است، اما همچنان به فرمولی که طرفداران قدیمی با آن آشنا هستند، وفادار است.

راهنمای بازی Diablo 4 : نقطه شروع تازه‌کارها
بخوانید
راهنمای بازی Dead Space Remake

توضیحات مربوط به درجه سختی Dead Space Remake و تفاوت‌های آن‌ها با یکدیگر

از همان ابتدا، گیمرها در بازسازی Dead Space با ۵ درجه دشواری روبرو می‌شوند و این راهنما تفاوت بین هر درجه سختی را توضیح می‌دهد.

مدتی است که قابلیت دسترسی یکی از ویژگی‌های رایج‌تری است که در بازی‌ها دیده می‌شود. برای دستیابی به مخاطبان تا حد امکان، برای طراحان مهم است که ویژگی‌هایی را در نظر بگیرند که به بازیکنان اجازه می‌دهد تجربه را مطابق با ترجیحات خود شخصی‌سازی کنند.

از تنظیمات کوررنگی، کمک به هدف‌گیری و حتی امکان رد کردن کامل صحنه‌های ترسناک، Dead Space گزینه‌های دسترسی زیادی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. برای بازیکنانی که ممکن است در طول QTE با فشردن سریع یا پشت سر هم دکمه زدن مشکل داشته باشند، گزینه‌هایی وجود دارد که می‌توانند آن‌ها را به یک دکمه کاهش دهند یا به صورت خودکار تکمیل شوند. علاوه بر آن، EA Motive تنظیمات درجه سختی را برای بازسازی Dead Space گسترش داده است. این راهنما به بازیکنان کمک می‌کند تا درک کنند که چه چیزی بین هر درجه سختی متفاوت است.

راهنمای بازی Dead Space Remake – در کل چند درجه سختی وجود دارد؟

در Dead Space پنج تنظیمات درجه دشواری وجود دارد. تنظیمات درجه سختی عبارتند از Story، Easy، Medium، Hard و Impossible. در نسخه اصلی Dead Space از سال 2008، تنها چهار تنظیمات سختی (آسان، متوسط، سخت و غیرممکن) وجود داشت. Story یک درجه سختی کاملاً جدید است و تغییرات متعددی در Impossible ایجاد شده است که در ادامه در این راهنما مورد بحث قرار گرفته است. تفاوت در درجات سختی به شرح زیر است.

راهنمای بازی Stray | راهنمای کامل پیدا کردن خاطرات و آیتم‌ها
بخوانید

درجه سختی داستان – در حالی که Easy Difficulty در Dead Space اصلی بسیار آسان بود، EA Motive دشواری کمتری ایجاد کرد تا بازی را برای بازیکنانی که یا در بازی‌های ترسناک و بقا تازه کار هستند یا فقط به دنبال تجربه داستان بازی هستند، در دسترس‌تر کند. در Story Difficulty، بازیکنان به طور قابل توجهی آسیب بیش‌تری وارد می‌کنند و در عین حال آسیب کم‌تری را نیز متحمل می‌شوند. مخزن اکسیژن نیز با 30 ثانیه هوای اضافی شروع به کار می‌کند. نه تنها این، بلکه آیزاک هر زمان که آسیب ببیند به طور خودکار بهبود می‌یابد و به راحتی از دست دشمن فرار می‌کند.

درجه سختی Easy Difficulty – Easy Difficulty یک پله بالاتر از Story است و طوری تنظیم شده است که دقیقاً همان احساسی را که Easy در Dead Space اصلی داشت، داشته باشد. بازیکنان آسیب کمی بیش‌تر وارد می‌کنند و آسیب کم‌تری می‌گیرند. مخزن اکسیژن با 10 ثانیه هوای اضافی شروع به کار می‌کند. فرار از دست دشمن کمی آسان‌تر است.

درجه ​​سختی متوسط یا مدیوم – درجه ​​سختی متوسط به عنوان تجربه پیش فرض برای فضای مرده در نظر گرفته می‌شود. هم بازیکنان و هم نکرومورف‌ها مقادیر منظم و عادی آسیب می‌بینند و تفاوتی در میزان هوای بازیکنان در مخزن اکسیژن وجود ندارد. بدون در نظر گرفتن تنظیمات دسترسی، دست و پنجه نرم کردن با دشمنان در این درجه سختی بدون تغییر باقی مانده است.

درجه سختی دشوار – در درجه سختی سخت، بازیکنان آسیب کمتری می‌زنند و آسیب قابل توجهی از Necromorphs دریافت می‌کنند.

راهنمای بازی Zelda: Tears of the Kingdom | کامل‌ترین راهنمای زلدا
بخوانید

در زمینه درجه سختی بازی، تفاوت بین هر یک از تنظیمات بسیار قابل توجه است. با یک ارتقاء آسیب به Plasma Cutter، بازیکنان به طور بالقوه می‌توانند در Story Difficulty یک نکرومورف را با شلیک از پای درآورند. از سوی دیگر، همین ارتقاء در سختی‌های بالاتر مؤثر نخواهد بود، زیرا بازیکنان آسیب کمتری خواهند زد.

درجه سختی Impossible چه مقدار سخت است و چگونه کار می‌کند؟

برای بازیکنانی که واقعاً خواهان یک چالش دشوار در Dead Space هستند، Impossible Difficulty از همان ابتدا در دسترس است. در حالی که Impossible Difficulty همانند Hard Difficulty تنظیم شده است، اما یک تفاوت عمده دارد. ذخیره خودکار در Impossible Difficulty غیرفعال است و بازیکنان فقط می‌توانند یک اسلات ذخیره داشته باشند. برای چالش‌برانگیزتر کردن این موضوع، اگر بازیکنان بمیرند، باید کل بازی را مجدداً شروع کنند یا فقط روی Hard Difficulty ادامه دهند. طبیعتاً یک لباس ویژه، سلاح و یک اچیومنت/تروفی به عنوان پاداش برای بازیکنانی که موفق به غلبه بر این چالش ترسناک و دشوار می‌شوند وجود دارد.

راهنمای بازی Dead Space Remake

فهرست مراحل Dead Space

بازسازی Dead Space شباهت‌های زیادی با نسخه اصلی دارد، یکی از آن‌ها فهرست مراحل داستان است – بنابراین در اینجا فهرست کامل مراحل بازی برای شما آورده شده است.

بازی Dead Space مورد علاقه طرفداران ترس و بقا است و بازسازی بازی در سال 2023 نیز از این حیث تفاوتی ندارد. این بازی کالت کلاسیک، بازیکنان را به همراه آیزاک کلارک، یک مهندس و دیگر خدمه، به USG Ishimura می‌برد، البته، زمانی که آن‌ها به آنجا می‌رسند، متوجه می شوند که کشتی توسط موجودات وحشتناکی به نام نکرومورف تسخیر شده است و این بر عهده آیزاک است که یک طرح فرار را رهبری کند و امیدوار است در این بین نامزدش نیکول، پزشک کشتی را نجات دهد. قهرمان اصلی، همان بخشی است که بازیکنان یکی از اولین تغییرات قابل توجه را نسبت به نسخه اصلی تجربه می‌کنند، آیزاک اکنون صداگذاری دارد. در همین راستا، اکثر تغییراتی که استودیو Motive انجام داد، داستان را بهبود بخشید و زمینه بیشتری را به شخصیت‌هایی که در داستان اصلی شناخته شده بودند، داد.

راهنمای بازی اساسین کرید میراژ
بخوانید

با این حال چیدمان و خط داستانی در بازسازی Dead Space یکسان باقی می‌ماند، بنابراین کسانی که نسخه اصلی را بازی کرده‌اند، می‌دانند که در بیشتر قسمت‌ها چه انتظاری دارند. همانطور که داستان بیشتر پیش می‌رود، بسیاری از پیچش‌ها و چرخش‌های داستانی نشان می‌دهد که چیزها دقیقا آن چیزی نیست که به نظر می‌رسد. بازیکنان هنگام تلاش برای تعمیر یک کشتی محکوم به فنا، با دشمنان هیولایی مختلفی روبرو می‌شوند و اسرار تغییردهنده زندگی را کشف می‌کنند. این داستان رمز و راز علمی تخیلی در 12 فصل اتفاق می‌افتد و به نسخه قبلی خود وفادار می‌ماند و در عین حال یک بازنگری هم می‌کند و به اندازه کافی محتوای جدید اضافه می‌کند تا بازیکنان قدیمی را نیز سر ذوق آورد و آن‌ها را شگفت‌زده کند.

راهنمای بازی Dead Space Remake

فهرست مراحل Dead Space Remake

بازسازی Dead Space از یک روایت خطی پیروی می‌کند که آیزاک را با سرعت نسبتاً ثابتی در بازی پیش می‌برد. فهرست کامل مراحل بازسازی Dead Space به شرح زیر است:

 • Chapter 01: New Arrivals
 • Chapter 02: Intensive Care
 • Chapter 03: Course Correction
 • Chapter 04: Obliteration Imminent
 • Chapter 05: Lethal Devotion
 • Chapter 06: Environmental Hazard
 • Chapter 07: Into the Void
 • Chapter 08: Search and Rescue
 • Chapter 09: Dead on Arrival
 • Chapter 10: End of Days
 • Chapter 11: Alternate Solutions
 • Chapter 12: Dead Space
راهنمای بازی Dead Space Remake

چه مدت طول می‌کشد تا بتوانید Dead Space Remake را تکمیل کنید؟

تکمیل خط داستانی اصلی بازیکنان تقریباً 12-14 ساعت طول می‌کشد و هر فصل حدوداً یک ساعت به طول می‌انجامد. با این حال، با وجود روایت خطی، فرصت‌های زیادی برای عقب نشینی و یافتن کلکسیون‌های مختلف، سلاح‌ها، ارتقاء و موارد دیگر وجود دارد.

راهنمای بازی ‌Sonic Frontiers | راهنمای جامع بازی سونیک فرانتیرز
بخوانید

بازیکنان می‌توانند مهارت‌ها و سلاح‌های آیزاک را افزایش دهند تا شانس بیشتری برای بقا به او بدهند. اکتشاف روش اصلی یافتن سلاح‌ها و طرح‌واره‌های مختلف در بازسازی Dead Space است، که تنها اندکی از نسخه اصلی فاصله دارد، جایی که بازیکنان مجبور می‌شدند زمان و اعتبارات بیشتری را در فروشگاه درون‌بازی صرف کنند؛ اگر می‌خواستند ابزار و تسلیحات جدیدی داشته باشند.

برای تکمیل کننده‌ها، یعنی افرادی که عادت دارند تمام محتوای بازی را سرک بکشند و تکمیل کنند، اگر بخواهند تمام تروفی‌ها را به دست آورند، هر ارتقاء را دریافت کنند یا تمام طرح‌های مختلف لباس و تجهیزات را پیدا کنند، بازی ممکن است بین 20 تا 30 ساعت به طول انجامد. علاوه بر این، بازی گیمرها را تشویق می‌کند تا داستان اصلی را دوباره تجربه کنند تا قفل اچیومنت‌های خاص را باز کنند و گیم‌پلی متفاوتی را تجربه کنند. حتی فرصتی برای دیدن یک پایان مخفی جایگزین وجود دارد، پایانی که به آینده این فرنچایز ریبوت‌شده اشاره می‌کند.

راهنمای بازی Dead Space Remake

نکات و ترفندهای درجه سختی Impossible بازی Dead Space Remake

درجه سختی «غیرممکن» در فضای مرده چالش دشواری را برای بازیکنان فراهم می‌کند، بنابراین در اینجا چند نکته و ترفند برای فائق آمدن بر آن آورده شده‌ است.

هنگام تجربه بازسازی Dead Space، بازیکنان گزینه‌های مختلفی در خصوص درجه سختی دارند. چه بخواهند فقط داستان را تجربه کنند و چه بخواهند بر چالش دشوارتری غلبه کنند، برای هر بازیکنی یک انتخاب وجود دارد. EA Motive همچنین مطمئن شده که به خواسته بازیکنانی که همیشه خواهان یک چالش دشوارتر هستند، پاسخ می‌دهد.

آموزش تغییر DNS | چگونه با تغییر دی ان اس بازی کنیم؟
بخوانید

درجه سختی Impossible حتی در طول بازی اصلی نیز یک چالش بزرگ است، اما تنها پس از یک بار اتمام بازی قابل دسترسی خواهد بود. اکنون، بازیکنان می‌توانند یک تجربه جدید را در Impossible درست از همان ابتدا شروع کنند. Impossible این بار به طور قابل توجهی دشوارتر است.

راهنمای بازی Dead Space Remake

به صورت منظم save کنید

در توضیحات Impossible گفته شده که بازیکنان فقط یک جان و یک فایل ذخیره دارند. اگرچه ممکن است به نظر برسد که بازیکنان فقط یک‌بار می‌توانند ذخیره کنند، اما این‌طور نیست. این بدان معنی است که بازیکنان نمی‌توانند چندین اسلات ذخیره ایجاد کنند. بنابراین در حالی که ذخیره خودکار وجود ندارد و فقط یک اسلات ذخیره وجود دارد، بازیکنان می‌توانند از هر نقطه ذخیره‌ای که با آن برخورد می‌کنند استفاده کنند. به این ترتیب، بازیکنان مجبور نیستند اکثریت بخش داستانی را در یک جلسه بازی ۸ تا ۱۲ ساعته به سرانجام برسانند و بیش‌تر روی بازی محتاطانه تمرکز کنند. حالت غیرممکن مطلقاً جایی برای خطا باقی نمی‌گذارد و save کردن مکرر به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از موقعیتی که بد پیش می‌رود رهایی یابند.

راهنمای بازی Dead Space Remake

از Stasis به طور منظم استفاده کنید

ماژول Stasis در اوایل فصل اول بازی به دست می‌آید. این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا خطرات و نکرومورف‌های خاص را کاهش دهند. این موضوع می‌تواند به ویژه در موقعیت‌هایی که بازیکنان Dead Space در اتاقی با نکرومورف‌هایی که از هر دریچه بیرون می‌پرند به دام افتاده‌اند، مفید باشد. کمی تکه‌تکه کردن برای کاهش سرعت دشمنان همراه با Stasis می‌تواند در بسیاری از برخوردهای خطرناکی که بازیکنان با آن‌ها روبرو می‌شوند تفاوت ایجاد کند.

بازی کالاف وارزون را حرفه‌ای بازی کن! راهنمای حرفه‌ای بازی Call of Duty Warzone
بخوانید
راهنمای بازی Dead Space Remake

از محیط پیرامون خود به عنوان یک سلاح استفاده کنید

از آنجایی که درجه سختی Impossible مشابه Hard تنظیم شده است، بازیکنان اگر به روش‌های دیگر برای از بین بردن Necromorphs اعتماد نکنند، به سرعت مهمات خود را هدر داده و می‌سوزانند. خوشبختانه USG Ishimura مملو از انواع اجسام خطرناک است که می‌توان با برداشتن آن‌ها با ماژول kinesis آن‌ها به عنوان سلاح‌های بداهه استفاده کرد. چه این سلاح یک تیغه فن از یک دریچه باشد، چه یک بشکه انفجاری یا لوله‌های فلزی بلند، اشیاء تصادفی زیادی وجود دارند که می‌توانند مشکلات مربوط به Necromorph را که ممکن است بازیکنان داشته باشند حل کنند.

حتی نکرومورف‌ها را می‌توان علیه یکدیگر قرار داد. پس از کشتن یک نکرومورف، بازیکنان می‌توانند با استفاده از kinesis اندام‌های خود هیولا را از آن جدا کرده و سپس آن‌ها را به سمت دیگر دشمنان پرتاب کنند. این شامل اندام انفجاری Exploders نیز می‌شود. از آنجایی که حفاظت از مهمات کلیدی است، بازیکنان باید مطمئن شوند که از کینزیس برای کشتن دشمنان تا حد امکان استفاده می‌کنند.

هوشمندانه انتخاب کنید

از آنجایی که بازیکنان باید موجودی خود را با دقت مدیریت کنند، توصیه می‌شود در بازی با درجه سختی Impossible فقط از دو سلاح استفاده کنند. از آنجایی که Power Nodes زیادی در جعبه‌های ایشیمورا یافت می‌شوند، بازیکنان باید برای ارتقای کامل فقط یک یا دو سلاح را انتخاب کنند و در عین حال مطمئن شوند که سلامت و اکسیژن خود را در RIG خود ارتقاء می‌دهند. با اینکه هر سلاحی می‌تواند به بازیکنان کمک کند تا درجه سختی Impossible را پشت سر بگذارند، برای بازیکنان مهم است که سلاح‌هایی را انتخاب کنند که استفاده از آن‌ها راحت باشد. برخی از گزینه های خوب عبارتند از کاتر پلاسما، ریپر و لاین گان.

راهنمای بازی High on Life | داستان یک تفنگ سخن‌گو
بخوانید
راهنمای بازی Dead Space Remake

مراقب خطرات باشید

حتی اگر بازیکنان Dead Space در برخورد با نکرومورف‌ها مشکلی نداشته باشند، آن‌ها تنها چیزی نیستند که می‌توانند به یک چالش غیرممکن پایان دهند. اگر بازیکنان به طور تصادفی در خطرات محیطی مانند کف‌پوش برقی، آتش‌سوزی یا ماشین‌های پخش اسید سرگردان شوند، باید اجرای دور Impossible خود را دوباره از نو شروع کنند. خوشبختانه اگر بازیکنان مراقب باشند و همیشه حواس‌شان به محیط اطراف خود باشد، می‌توان از این امر جلوگیری کرد.

راهنمای بازی Dead Space Remake

چگونه همه سلاح‌ها و ارتقاء‌های آن‌ها را در Dead Space Remake پیدا کنیم؟

سلاح‌ها برای بقا در کشتی فضایی ایشیمورا حیاتی هستند. بنابراین با ما همراه شوید تا راهنمای پیدا کردن همه سلاح‌ها و ارتقاء آن‌ها را به شما ارائه دهیم.

بازسازی Dead Space بهترین بخش‌های سری‌های ترسناک و بقا را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و در عین حال گیم‌پلی جدیدی را برای جذاب نگه‌داشتن بازی به همراه دارد. در حین عبور از ایشیمورا، صدها موجود بیگانه به نام نکرومورف کشتی را به وحشت می‌اندازند. بازیکنان برای از بین بردن آن‌ها به تمام کمکی که می‌توانند دریافت کنند نیاز دارند، اما خوشبختانه می‌توانند چندین سلاح را در طول بازی پیدا کنند.

بازسازی Dead Space همان سلاح‌هایی را حفظ کرده که طرفداران نسخه اصلی با استفاده از آن آشنا هستند. ۷ اسلحه با قابلیت‌های مختلف وجود دارد، از جمله برش پلاسما، تفنگ پالس، چاک دهنده، شعله افکن، پرتو تماس، تفنگ خطی و تفنگ نیرو (نام‌های انگلیسی Plasma Cutter, Pulse Rifle, Ripper, Flamethrower, Contact Beam, Line Gun و Force Gun). سلاح‌های موجود در فضای مرده دیگر محدود به فروشگاه نیستند و در حین حرکت در خط داستانی، می‌توان آن‌ها را در اطراف ایشیمورا پیدا کرد.

راهنمای بازی ‌Sonic Frontiers | راهنمای جامع بازی سونیک فرانتیرز
بخوانید

بازی Dead Space اصلی میان طرفداران ترسناک و بقا مورد علاقه است و بازسازی آن راه‌اش را دنبال می‌کند. بازسازی Dead Space دارای ویژگی‌ها و بخش‌های داستانی جدیدی است که به تجربه همه‌جانبه می‌افزاید و نگاهی تازه به ماجراجویی فرازمینی توسط بازیکنان ارائه می‌دهد. بخش بزرگی از این ماجراجویی، سلاح‌های مختلف موجود برای کمک به گیمرها در شرایط بدشان در برابر نکرومورف‌های تشنه به خون است. این سلاح‌ها هر کدام نقاط قوت و ضعفی دارند، اما آیتم‌های ارتقای مختلفی برای تقویت قدرت آن‌ها وجود دارد. این راهنما هم محل سلاح‌ها و هم مکان‌های ارتقاء سلاح را در بر می‌گیرد.

راهنمای بازی Dead Space Remake

سلاح Plasma Cutter را در کجای Dead Space Remake می‌توان پیدا کرد؟

اسلحه Plasma Cutter اولین سلاحی است که بازیکنان در ابتدای فصل اول پیدا می‌کنند. می‌توان از آن به عنوان یک سلاح تیراندازی یا Melee استفاده کرد که در اکثر مواقع مفید است. پس از تصادف با ایشیمورا، آیزاک با ورود به آسانسوری که او را به سمت اتاق کار با Plasma Cutter هدایت می‌کند، از رویارویی با موجوداتی که بر محیط مسلط شده‌اند، فرار می‌کند. بازیکنان باید از آسانسور به سمت چپ بروند، که آن‌ها را به سمت یک هشدار شوم هدایت می‌کند، «دست و پاهایشان را قطع کن»، این پیامی است که روی دیوار پشت میز کار با Plasma Cutter نوشته شده است.

ارتقاء‌های Plasma Cutter

قفسه کارتریج یا Cartridge Rack: پس از منفجر کردن مواد انفجاری در فصل 2، بازیکنان قفسه کارتریج را در داخل کلینیک پزشکی ایشیمورا در سمت چپ ورودی پیدا خواهند کرد.

ارتقاء Heat Accumulator: این Heat Accumulator را می‌توان با خرج 11000 اعتبار در فروشگاه خریداری کرد.

راهنمای بازی Zelda: Tears of the Kingdom | کامل‌ترین راهنمای زلدا
بخوانید

تیغه‌های وزن دار یا Weighted Blades: تیغه‌های وزن دار در فصل 8 در داخل رختکن COMMS Maintenance یافت می‌شوند.

راهنمای بازی Dead Space Remake

تفنگ Pulse Rifle را در بازسازی فضای مرده از کجا تهیه کنیم؟

اسلحه Pulse Rifle اولین سلاح خودکاری است که بازیکنان به دست می‌آورند. تفنگ Pulse Rifle در ازای 25 گلوله، نارنجک‌های مجاورتی را به عنوان حالت آتش جایگزین پرتاب می‌کند. این اسلحه هنگامی که با دشمنان بزرگ یا انبوهی از دشمنان مقابله می‌کنید، می‌تواند به سرعت آسیب‌های زیادی وارد کند.

در فصل دوم، آیزاک یک تفنگدار دریایی در حال مرگ را در ایستگاه تراموا عرشه پزشکی پیدا می‌کند. نیروی دریایی Pulse Rifle را رها می‌کند و بازیکنان می‌توانند از آن به عنوان سلاح دوم خود استفاده کنند. بازیکنان همچنین می‌توانند ماژول Kinesis را در Med Deck دریافت کنند که به آن‌ها اجازه می‌دهد اجسام بزرگ را جابجا کنند.

ارتقاء Pulse Rifle

 • ارتقاء Kinetic Autoloader: پس از اینکه بازیکنان Pulse Rifle را پیدا کردند، Kinetic Autoloader با 11000 اعتبار در فصل 3 در فروشگاه موجود است.
 • ارتقاء PCSI Custom Magazine: در طول هدف “Reroute Power from Electrical Systems”، بازیکنان می‌توانند مجله سفارشی PCSI را در داخل Electrical Systems Storage روی پل بیابند. آن‌ها باید فیوز قفل را از پنجره شکسته داخل اتاق شلیک کنند.

نارنجک های پر بازده یا High-Yield Grenades: بازیکنان به Master Override Clearance نیاز دارند. این کار با انجام ماموریت جانبی “You Are Not Authorized” انجام می‌شود. نارنجک‌های پربازده در داخل یک قفسه در اتاق ذخیره‌سازی تصفیه آب در دهلیز اصلی یافت می‌شوند.

راهنمای بازی Dead Space Remake

کجا می‌توان اسلحه Ripper را در بازسازی فضای مرده دریافت کرد؟

اسلحه Ripper یک سلاح قدرتمند برای اضافه کردن به زرادخانه آیزاک است. این سلاح برای بریدن اندام در فاصله نزدیک مفید است اما حالت دوربرد نیز دارد. در طول فصل سوم، زمانی که زمان سوخت‌گیری موتورها فرا می‌رسد، بازیکنان باید عرشه مهندسی را کشف کنند. این آن‌ها را از طریق ماشین‌فروشی که Ripper در آن یافت می‌شود، می‌برد. بازیکنان پس از رفتن به طبقه پایین، با صحنه‌ای وحشتناک برخورد می‌کنند و جسدی با سر بریده را پیدا می‌کنند. Ripper درست در کنار جسد روی زمین قرار گرفته است.

آموزش تغییر DNS | چگونه با تغییر دی ان اس بازی کنیم؟
بخوانید

ارتقاء Ripper

 • ارتقاء Ricochet Tracer: برای دریافت Richochet Tracer باید 11000 اعتبار در فصل 3 پس از یافتن Ripper توسط بازیکنان در فروشگاه هزینه شود.
 • ارتقاء Angled Launcher: در حین تزریق ویزرها در فصل 6، بازیکنان باید به قسمت Flow Control در داخل برج غربی بروند. Angled Launcher داخل اولین اتاق سمت چپ، دفتر Flow Supervisor قرار گرفته است.

تیغه‌های فیبر کربنی یا Carbon-Fiber Blades: بازیکنان به Master Override Clearance نیاز دارند. در فصل 10، بازیکنان می‌توانند برای یافتن تیغه‌های فیبر کربن به بخش مهندسی بروند. آن‌ها در صندوقچه پشت ماشین‌فروشی داخل اتاق آماده‌سازی هستند.

راهنمای بازی Dead Space Remake

راهنمای بازی Dead Space Remake – شعله افکن را در بازسازی دد اسپیس از کجا می‌توان دریافت کرد؟

سلاح دیگری که در فصل سوم یافت می‌شود شعله افکن است و این اسلحه آسیب‌های زیادی وارد می‌کند. بازیکنان باید وارد موتورخانه شوند تا کارها را به صورت دستی راه‌اندازی کنند. موتورخانه در اتاق کنترل عرشه مهندسی با علامتی که روی در است راه را نشان می‌دهد. بلافاصله پس از ورود به اتاق، یک جسد در داخل بقايای نکرومورف روی دیوار وجود دارد که شعله افکن را نگه می‌دارد.

ارتقاء شعله افکن

ارتقاء Gellified Hydrazine: پس از اینکه بازیکنان شعله افکن را پیدا کردند، The Gellified Hydrazine با قیمت 11500 اعتبار در فصل 3 در فروشگاه موجود است.

مخزن سوخت Macroliter: سطح دسترسی Security Lvl. 3 برای دریافت این ارتقاء نیاز است. در فصل 7، زمانی که در قسمت نگهداری تجهیزات هستید، جاذبه صفر را روی کلید مدار روشن کنید و به اتاق ابزار قفل شده در طبقه پایین بروید.

راهنمای بازی God of War Ragnarok | راهنمای جامع بازی خدای جنگ رگناروک
بخوانید

نازل فشار بالا یا High-Pressure Nozzle: بازیکنان به Master Override Clearance نیاز دارند. در فصل 10، نازل فشار بالا در قسمت لوکس پشت در یافت می‌شود که نیاز به برق دارد. باطری را در داخل Deluxe Quiet Bunks بیابید و از مدار برای تغییر مسیر برق استفاده کنید. ارتقاء در داخل صندوق قفل شده در پشت بخش لوکس قرار دارد.

راهنمای بازی Dead Space Remake

اسلحه Contact Beam را در Dead Space Remake کجا پیدا کنیم

برخلاف دیگر سلاح‌های موجود در Dead Space، داستان بازیکنان را در مواجهه با Contact Beam نمی‌برد. بازیکنان باید پس از شروع فصل چهارم زمانی که آیزاک برای تغییر مسیر برق از Mining Admin به ADS Cannons فرستاده می‌شود، آن را جستجو کنند. Contact Beam به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به راحتی از راه دور دشمنان را از بین ببرند.

برای یافتن اسلحه Contact Beam در بازی Dead Space Remake، آن‌ها باید با آسانسور در دهلیز Bridge Deck به طبقه دوم بروند. در مرحله بعد، آن‌ها باید در امتداد راهرو و از طریق خلاء فضایی که به دفتر اسناد منتهی می‌شود، مسیر را دنبال کنند. بازیکنان به Security Clearance Lvl. 2 برای باز کردن قفل در نیاز دارند. اسلحه Contact Beam روی زمین نزدیک در قرار گرفته است.

راهنمای بازی Dead Space Remake – ارتقاء Contact Beam

ارتقاء Supersymmetry Tether: پس از اینکه بازیکنان Contact Beam را پیدا کردند، این ارتقاء در فروشگاه به قیمت 12000 اعتبار در فصل 4 موجود است.

ماژول Diffraction: بازیکنان به Master Override Clearance نیاز دارند. در فصل 10، در حالی که در عرشه ماینینگ هستید، بازیکنان ماژول مربوطه را در فضای ذخیره‌سازی ابزار عملیات استخراج در یک صندوقچه قفل شده پیدا می‌کنند. این اتاق در پشت جعبه های ذخیره‌سازی پنهان شده است که با Kinesis قابل جابجایی است.

راهنمای بازی Stray | راهنمای کامل پیدا کردن خاطرات و آیتم‌ها
بخوانید

هلیوترون قابل حمل یا Portable Heliotron: سطح دسترسی Security Lvl. 3 برای دریافت این ارتقاء نیاز است. در فصل 10، به آزمایشگاه اصلی پزشکی بروید و مرکز پروتزهای بیولوژیکی را در کنار دوش بهداشتی بیابید. آسانسور را پایین بیاورید و هلیوترون قابل حمل در اتاق رختکن پروتزهای زیستی است.

راهنمای بازی Dead Space Remake

از کجا می‌توان Line Gun را در Dead Space Remake پیدا کرد؟

اسلحه Line Gun یک سلاح قدرتمند است که یادآور پلاسما کاتر است. برای از بین بردن نکرومورف‌ها بسیار موثر است، بنابراین بازیکنان می‌بایست در اسرع وقت به آن دست پیدا کنند. آن‌ها دو فرصت برای انجام این کار دارند: فصل چهارم قبل از تعمیر ADS Cannons یا فصل پنجم در حین برخورد با شکارچی بدنام. پس از ورود به اتاق اورژانس، آن‌ها باید ER Hallway A را پیدا کنند. بازیکنان یک در با گواهی امنیتی Lvl 2 را مشاهده خواهند کرد. و پس از باز کردن آن، آن‌ها Line Gun را در وسط اتاق کشف می‌کنند.

ارتقاء Line Gun

خازن یونیزه شده یا Ionized Capacitor: خازن یونیزه شده در استور با برچسب قیمتی 11500 اعتبار در فصل 5 پس از یافتن لاین گان توسط بازیکنان در دسترس است.

لیزرهای دقیق یا Precision Lasers: بازیکنان به Master Override Clearance نیاز دارند. در فصل 10، به Sapling Room بروید و Hydroponics Central Hub را پیدا کنید. از آنجا به Mining Tram Station بروید و لیزرهای دقیق داخل یک صندوقچه قفل شده را به دست آورید.

ارتقاء Photon Energizer: به سطح دسترسی Security Lvl. 3 برای دریافت این ارتقاء نیاز است. در فصل 10، بازیکنان می‌توانند Photon Energizer را در داخل Cryogenics Lab Storage روی عرشه پزشکی بیابند.

راهنمای بازی Diablo 4 : نقطه شروع تازه‌کارها
بخوانید
راهنمای بازی Dead Space Remake

راهنمای بازی Dead Space Remake – اسلحه Force Gun در بازی Dead Space Remake را کجا پیدا کنیم؟

آخرین سلاحی که بازیکنان می‌توانند در Dead Space بدست آورند، فورس گان است. فورس گان اغلب می‌تواند نکرومورف‌ها را با یک ضربه ناکار کند و زمانی که دشمنان در فاصله نزدیک قرار دارند بهترین عملکرد را دارد. حالت شلیک متناوب آن، دشمنان را به سمت خود می‌کشد، بنابراین، پس از تسلط بر آن، غیر قابل توقف است.

در فصل ششم، بازیکنان خود را در هاب عرشه هیدروپونیک می‌یابند. پس از انجام این کار، آن‌ها باید به برج غربی بروند و با آسانسور به سمت اتاق رشد غربی بروند. سپس، آن‌ها به سادگی باید به داخل رفته و در سمت چپ اتاق Security Clearance Lvl 2 را باز کنند. حال فورس گان در اتاق مقابل را به راحتی می‌توان تشخیص داد.

راهنمای بازی Dead Space Remake – ارتقاء تفنگ Force Gun

نوسانگر فرعی: Subsonic Oscillator در فروشگاه با 12000 اعتبار در فصل 6 پس از یافتن فورس گان توسط بازیکنان در دسترس است.

تقویت کننده گرانشی: در فصل 10، در طول هدف “Destroy Tendril in Deluxe Quarters,”، بازیکنان می‌توانند Gravitic Amplifier را در بخش دلوکس در داخل سوئیت‌های مشاوران پیدا کنند.

ماژول تعلیق یا Suspension Module: بازیکنان به Master Override Clearance نیاز دارند. در فصل 11، از عرشه پرواز به Cargo Bay بروید و با آسانسور به سمت یک پل بروید. ماژول تعلیق داخل یک صندوقچه قفل شده در نیمه راه پل قرار دارد.

راهنمای بازی Dead Space Remake

ارتقاء لباس آیزاک در Dead Space Remake

برای زنده ماندن در ایشیمورا، بازیکنان باید لباس خود را ارتقاء دهند و اینجا، جایی است که محل همه ارتقاء لباس‌ها را پیدا خواهید کرد.

راهنمای بازی اساسین کرید میراژ
بخوانید

وقتی صحبت از Dead Space به‌عنوان یک مجموعه به میان می‌آید، چیزی به اندازه زره‌ای که قهرمان داستان آیزاک کلارک می‌پوشد، نمادین نیست. در حالی که این لباس (که به اختصار به آن Resource Integration Gear یا RIG نیز گفته می‌شود) بیشتر برای محافظت از کارگران CEC در شرایط خطرناک در نظر گرفته شده است، اما در هنگام مقابله با شیوع Necromorph در USG Ishimura نیز مفید است.

همانطور که بازیکنان از مکان‌های مختلف Dead Space عبور می‌کنند، به تدریج شماتیک‌هایی را پیدا خواهند کرد که به آن‌ها اجازه می‌دهد RIG خود را به مواردی ارتقاء دهند که فضای بیش‌تری برای محافظت و موجودی فراهم می‌کند. اینجا جایی است که بازیکنان می‌توانند تمام ارتقاء لباس‌ها را پیدا کنند.

راهنمای بازی Dead Space Remake

چگونه ارتقاء لباس سطح 2 را دریافت کنیم

هنگام شروع بازی (به استثنای New Game Plus)، بازیکنان Dead Space با لباس پایه سطح 1 کار را شروع می‌کنند. این لباس فضای inventory محدود را فراهم می‌کند، و فاقد زره محافظ یا آرمور است. بنابراین بازیکنان می‌بایست در اسرع وقت آن را ارتقاء دهند. خوشبختانه، لباس سطح 2 را می‌توان در پایان فصل اول به دست آورد.

پس از رسیدن به اولین فروشگاه، با آن تعامل کنید تا منوی خرید/فروش اقلام باز شود. لباس سطح 2 را می‌توان با 10000 صرف اعتبار خریداری کرد. لباس سطح 2 باعث کاهش 5 درصدی آسیب و افزایش حجم inventory به 13 اسلات می‌شود.

راهنمای بازی Dead Space Remake

راهنمای بازی Dead Space Remake – چگونه ارتقاء لباس سطح 3 را دریافت کنیم

پس از دریافت لباس سطح 2، بازیکنان Dead Space باید کمی صبر کنند تا بتوانند دوباره RIG خود را ارتقاء دهند. به طور دقیق‌تر، بازیکنان می‌توانند لباس سطح 3 را در فصل چهارم پیدا کنند. درست قبل از رفتن به بیرون برای کالیبره کردن توپ‌های ADS، به دنبال اتاقی به نام EVA Prep Room بگردید. در این اتاق کوچک شماتیکی برای لباس سطح 3 وجود دارد. هنگامی که شماتیک به فروشگاه منتقل شد، بازیکنان می‌توانند ارتقاء را با قیمت 20000 اعتبار خریداری کنند. لباس سطح 3 باعث کاهش 10٪ آسیب می‌شود و اندازه inventory را به 17 اسلات افزایش می‌دهد.

بازی کالاف وارزون را حرفه‌ای بازی کن! راهنمای حرفه‌ای بازی Call of Duty Warzone
بخوانید
راهنمای بازی Dead Space Remake

چگونه لباس سطح 4 را دریافت کنیم

شماتیک لباس سطح 4 را می‌توان در فصل هفتم یافت. پس از محافظت از نیکول در حالی که درب اتاق ذخیره‌سازی را باز می‌کند، به داخل بروید تا چراغ SOS را پیدا کنید. قبل از گرفتن beacon، به اطراف این اتاق نگاه کنید تا شماتیک لباس سطح 4 را بیابید. هزینه این ارتقاء 35000 اعتبار است. لباس سطح 4 15 درصد آسیب را کاهش می‌دهد و اندازه inventory را به 20 اسلات افزایش می‌دهد.

راهنمای بازی Dead Space Remake

چگونه لباس سطح 5 را دریافت کنیم

شماتیک لباس سطح 5 را می‌توان در فصل دهم یافت. در حمام استاندارد در ابتدای فصل، شماتیک را می‌توان روی یک نیمکت پیدا کرد. این ارتقاء 60000 اعتبار هزینه خواهد داشت، اما 20٪ کاهش آسیب را فراهم می‌کند و اندازه inventory را به 25 اسلات افزایش می‌دهد.

راهنمای بازی Dead Space Remake

راهنمای بازی Dead Space Remake – چگونه لباس سطح 6 را دریافت کنیم

ارتقای نهایی، لباس سطح 6، تنها با شکست دادن بازی و شروع یک فایل ذخیره New Game Plus قابل یافتن است. پس از رسیدن به فروشگاه در پایان فصل اول، بازیکنان Dead Space گزینه خرید این ارتقاء را خواهند داشت. لباس سطح 6 99000 اعتبار هزینه دارد، اما 30٪ کاهش آسیب را فراهم می‌کند. متأسفانه، اندازه inventory را افزایش نمی‌دهد، اما 30٪ آسیب کمتر می‌تواند برای درجه سختی بالا بسیار مفید باشد.

راهنمای بازی Dead Space Remake

راهنمای بازی Dead Space Remake: چگونه گنج پنگ را پیدا کنیم

گنج پنگ یک آرتیفکت مخفی گران قیمت در Dead Space Remake است، بنابراین در اینجا راهنمای پیدا کردن آن آورده شده است.

کشتی فضایی USG Ishimura بازگشته و ترسناک‌تر از همیشه در بازسازی Dead Space رخ نمایی می‌کند. طرفداران این سری محبوب با جزئیات بیشتر برای زنده کردن دنیای بازی به وجد خواهند آمد. این تغییرات شامل تصمیمات زیبایی شناختی و گیم پلی، مانند جابجایی اشیاء کلکسیونی در اطراف یا آسان کردن سلاح‌ها برای دستیابی به آن‌ها می‌شود. یکی از نمونه‌ها گنجینه مرموز و خواستنی پنگ است که در داخل کشتی پنهان شده. جستجوی گنج پنگ از چند جهت سودمند است، بنابراین ارزش آن را دارد که در حین مبارزه با نکرومورف‌های وحشتناک و نابودی اجتناب ناپذیر ایشیمورا، مکان آن را پیدا کنید.

بازی Dota 2 را حرفه‌ای بازی کن! راهنمای حرفه‌ای بازی Dota 2
بخوانید

با این حال، مجسمه ارزشمند در مکانی متفاوت از محل اصلی قرار دارد. بنابراین، حتی اگر بازیکنان قبلاً گنج پنگ را پیدا کرده باشند، نمی‌توانند از روش‌های مشابه استفاده کنند. این راهنما بازیکنان را راهنمایی می‌کند که کجا می‌توانند گنج پنگ را در Dead Space Remake پیدا کنند و با آن چه کار می‌شود کرد.

راهنمای بازی Dead Space Remake

راهنمای بازی Dead Space Remake – گنج پنگ در کجای بازی Dead Space Remake مخفی شده است؟

بازیکنان هنگام کاوش در قسمت بار در فصل اول از نظر فنی در نزدیکی گنج پنگ خواهند بود، اما در آن زمان قابل دسترسی نیست. تا فصل 11 نمی‌توانند آن را جستجو کنند. پس از ورود به Cargo Bay، بازیکنان هدف “Engage the Cargo Crane” را دریافت می‌کنند و باید با بالابر پایین بیایند.

هنگامی که در سطح پایین‌تر قرار گرفتید، از آسانسور خارج شوید و به سمت چپ تیز پشت آسانسور قلاب وصل کنید. این گنج در پشت دو جعبه ذخیره سازی بزرگ یافت می‌شود که بازیکنان باید با استفاده از Kinesis آن‌ها را جابه‌جا کنند. مراقب هر دشمنی باشید که ممکن است در حین جابجایی جعبه‌ها نزدیک شما شود.

هنگامی که کانتینرها از سر راه خارج می‌شوند، بازیکنان دو قفسه و یک پوستر پنگ را روی دیوار کنار خود خواهند دید. گنج پنگ در دورترین قفسه سمت چپ قرار دارد. این تنها زمانی است که بازیکنان به گنجینه پنگ دسترسی دارند، بنابراین لازم است قبل از ادامه فصل 11 و تعامل با نشانگر قرمز، آن را پیدا کنید. اگر بازیکنان بخواهند گره های ارتقایی را خریداری کنند، بعداً می توان آن را با ارزش 30000 اعتبار در فروشگاه فروخت.

راهنمای بازی Stray | راهنمای کامل پیدا کردن خاطرات و آیتم‌ها
بخوانید
راهنمای بازی Dead Space Remake

راهنمای بازی Dead Space Remake – پنگ کیست؟

اینکه پنگ چه کسی یا چیزی است لزوماً در فرانچایز دد اسپیس پوشش داده نمی‌شود. در عوض، بازیکنان باید از سرنخ‌های متنی از پوسترها و یادداشت‌های نوشته شده استفاده کنند تا متوجه شوند گنجینه پنگ به چه چیزی اشاره داشته باشد. تئوری‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه پنگ می‌تواند مفهومی مانند شهرت، مواد مخدر یا حتی سرگرمی‌های خاص باشد.

گنج پنگ یک مجسمه طلایی کوچک از یک زن است که از این ایده حمایت می‌کند که می‌تواند با جذابیت یا مفهوم زیبا شدن مرتبط باشد.

با این حال، هیچ یک از این تئوری‌ها تایید نشده است، اما اعضای تیم توسعه گفته‌اند که Peng آن چیزی نیست که به نظر می‌رسد و این چیزی است که فرانچایز Dead Space می‌تواند آن را گسترش دهد. با این وجود، مکان‌یابی گنج به بازیکنان با 30000 اعتبار و تروفی “همیشه پنگ وجود دارد!” پاداش می‌دهد.

راهنمای بازی Dead Space Remake

همه کدهای اتاق استراحت Dead Space Remake

نسخه بازسازی شده Dead Space یک سری کد دارد که به بازیکنان جوایزی می‌دهد و در اینجا به شما می‌گوییم که آن‌ها چه هستند و چه کار می‌کنند. ادامه راهنمای بازی Dead Space Remake را از دست ندهید.

وقتی نوبت به بازی‌ها می‌رسد، توسعه‌دهندگان دوست دارند انواع اسرار را در اختیار بازیکنان بگذارند تا آن‌ها را کشف کنند. بازسازی Dead Space نیز این کار را انجام می‌دهد و EA Motive مطمئن شده که شگفتی‌های زیادی را برای بازیکنان پنهان می‌کند.

در حالی که کدهای تقلب اصلی در این نسخه از بازی وجود ندارند و با مجموعه جدیدی از کدهای مخفی جایگزین شده‌اند. اما بخشی از مشکل این است که این کدها فقط در بخش خاصی از USG Ishimura فعال می‌شوند. اینجا جایی است که بازیکنان Dead Space باید برای فعال کردن این کدها همراه با کارهایی که انجام می‌دهند، بروند.

راهنمای بازی High on Life | داستان یک تفنگ سخن‌گو
بخوانید

این راهنما حاوی اسپویلرهای جزیی است، بنابراین بازیکنان باید با احتیاط عمل کنند. اگر هنوز بازی را تجربه نکرده‌اید، ادامه این راهنما را با احتیاط بخوانید.

راهنمای بازی Dead Space Remake

این کدها را در کجا استفاده کنیم؟

در بخش پل USG Ishimura، یک اتاق استراحت یا Break Room در طبقه اول وجود دارد. دسترسی به این منطقه با استفاده از آسانسور موجود در دهلیز امکان پذیر است. اولین جایی که بازیکنان می‌توانند به این منطقه دسترسی داشته باشند در فصل چهارم پس از کشتن Brute است که از اتاق امنیتی بیرون می‌آید. از آنجایی که بازیکنان می‌توانند آزادانه USG Ishimura را کاوش کنند، این اتاق می‌تواند در هر زمانی قبل از پایان فصل یازدهم قابل دسترسی باشد. اولین باری که بازیکنان وارد این اتاق می‌شوند، مکالمه‌ای آغاز می‌شود که در آن کندرا و آیزاک در مورد Unitology و فیلم نمایش داده شده روی دیوار صحبت می‌کنند.

با بررسی بیشتر، بازیکنان متوجه یک دایره قرمز عجیب روی زمین می‌شوند که با شمع احاطه شده است. برای استفاده از کدها، بازیکنان باید در این دایره بایستند. در داخل دایره حلقه‌ای از نمادها وجود دارد که شبیه جای دست و ردپاهای خونین است. این نمادها یک کد هستند و مجموعه‌ای از اقداماتی را که بازیکنان Dead Space باید در دایره انجام دهند را توصیف می‌کنند. جای دست به معنای melee و رد پا به معنای stomp است.

هنگام وارد کردن کدها، بازیکنان باید مطمئن شوند که در داخل دایره باقی می‌مانند، در غیر این صورت باید همه چیز را از نو شروع کنند. وقتی یک کد به درستی وارد شود، دایره می‌درخشد و صفحه روی دیوار برای چند ثانیه قرمز می‌شود.

راهنمای بازی God of War Ragnarok | راهنمای جامع بازی خدای جنگ رگناروک
بخوانید
راهنمای بازی Dead Space Remake

راهنمای بازی Dead Space Remake – کدها چه هستند؟

سه کد وجود دارد که بازیکنان می‌توانند در دایره در اتاق استراحت استفاده کنند. یکی از آن‌ها در اتاق استراحت است، در حالی که دیگران را می‌توان در مناطق دیگری مانند عرشه خدمه در فصل دهم یافت. این سه کد به همراه مواردی که قفل آن‌ها را باز می‌کنند به شرح زیر است. M مخفف Melee و S مخفف Stomp است.

کد اول:

M، M، S، M، M، S، S، M، M، M، S، S

(2 عدد Power Nodes می‌دهد)

کد دوم:

M، S، S، S، M، S، M، S، S، S، M، S

(قفل یک گزارش متنی اسرارآمیز را باز می‌کند)

کد سوم:

M، S، M، M، S، M، S، M، M، M، M، S

(قفل یک فایل صوتی را باز می‌کند که دربردارنده یک آواز دریایی جذاب در خود است)

بازسازی Dead Space هم اکنون روی پلی استیشن 5، کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس و ایکس‌ باکس سری اس در دسترس است. ما در راهنمای بازی Dead Space Remake همه آموزش‌های لازم را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم؛ امیدوارم که مفید واقع شود. دیگر راهنمای بازی‌ها را می‌توانید از بخش مربوطه در لیویتو مطالعه کنید. نظر شما در خصوص این بازی چیست؟ لطفاً دیدگاه‌های خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

برای خواندن آخرین مطالب راهنمای بازی همراه لیویتو باشید.

همچنین فراموش نکنید که برای استریم کردن یا تماشای استریم باکیفیت با اینترنت نیم‌بها می‌توانید از لیویتو استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا