اخبار

فیل اسپنسر: بیش‌تر از این قرار نیست برای بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 منتظر بمانیم

مایکروسافت برای سال 2024 برنامه‌ای برای انتشار دارد که مربوط به بازی‌های استودیوهای فرست پارتی آن می‌شود، اما در میان این بازی‌ها، یکی از بازی‌هایی که بیشترین هیجان را ایجاد کرده، بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 محصول Ninja Theory است. در خرداد ماه (ژوئن)، این شرکت اعلام کرد که این بازی اکشن ماجراجویی در سال 2024 منتشر خواهد شد، اگرچه تاریخ انتشار مشخصی هنوز اعلام نشده است، ولی مدیرعامل مایکروسافت گیمینگ، فیل اسپنسر، گفته که انتظار برای این بازی بیشتر از این تاریخ نخواهد بود.

اسپنسر اخیراً در پنل CCXP 23، در برزیل صحبت کرده است. وقتی از او پرسیده شد که بیشتر منتظر کدام بازی Xbox آینده است، اسپنسر به بازی Hellblade 2 اشاره کرد و پس از تمجید از استودیوی توسعه‌دهنده Ninja Theory، چنین گفت که منتظر آن بازی باشید. قرار نیست مدت طولانی‌تری منتظر بمانید.

او گفت : «من بیشتر منتظر بازی Hellblade 2 هستم. شخصاً Ninja Theory را به عنوان یک استودیو دوست دارم، سال‌هاست دوستش دارم و تمام کارهایی که انجام می‌دهند را دوست دارم. هنر آنها فوق‌العاده است. من عاشق این هستم که چگونه آن بازی با هم جمع می‌شود و ما مدت بیشتری در انتظار نخواهیم بود».

در شهریور ماه (سپتامبر)، استودیوی Ninja Theory ظاهراً اعلام کرد که بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در مرحله‌ای از توسعه قرار دارد که از ابتدا تا انتها به طور کامل قابل اجرا است، در حالی که کمتر از یک ماه پیش، مت بوتی، مدیر محتوا و استودیو ایکس باکس، اعلام کرد که این بازی خیلی زود و کمی بعد در سال 2024، پس از بازی Towerborne و Ara: History Untold عرضه خواهد شد. در ضمن، اخیراً این بازی در استرالیا هم رتبه‌بندی سنی شده است.

شایعه: کنترلر و هدست‌هایی جدید با تم Starfield برای ایکس باکس رونمایی خواهند شد
بخوانید

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 برای Xbox Series X/S و PC در دست توسعه است.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا