اخبار

اد بون تأیید کرد بازی Mortal Kombat 1 یک DLC داستانی دریافت می‌کند

با وجود تمام انتقاداتی که علیه مدل درآمدزایی بازی Mortal Kombat 1 وجود دارد، حالت داستانی آن با استقبال نسبتاً خوبی مواجه شده است. با توجه به این که داستان‌اش چگونه پایان یافت و آیا طرفداران چیزهای بیشتری را مشاهده خواهند کرد، خالق و یکی از بنیانگذاران NetherRealm، اد بون، تایید کرد که DLC داستانی دیگری در دست ساخت است.

بون در گفتگو با نشریه سرگرمی برزیلی Omelete در Comic Con Experience 2023 در سائوپائولو، گفت: «درست مثل کاری که با Mortal Kombat 11 انجام دادیم. قرار است قسمت دوم را با داستان بیشتری منتشر کنیم و بعد از آن یک سورپرایز بزرگ داریم.» او همچنین پشتیبانی چند ساله از این بازی را تایید کرد؛ حتی بیشتر از Mortal Kombat 11.

«قسمت دوم» Mortal Kombat 11 که Aftermath نام دارد، یک بسته الحاقی پولی است که پیامدهای پایان داستان بازی پایه را دنبال می‌کند. این قسمت، چند کاراکتر مورد علاقه طرفداران را بازگرداند و صحنه را برای بسیاری از رویدادهای مهم در Mortal Kombat 1 آماده کرد. این که چه زمانی DLC داستانی را برای ریبوت خواهیم دید و این که «سورپرایز بزرگ» چه چیزی می‌تواند باشد، هنوز معلوم نیست.

بازی Mortal Kombat 1 برای Xbox Series X/S، PS5، PC و Nintendo Switch در دسترس است. فایتر قابل بازی بعدی آن، Quan Chi، در 30 آذر (21 دسامبر) در دسترس همه گیمرها قرار می‌گیرد، در حالی که Khameleon، فایتر بعدی Kameo، در دی امسال (ژانویه 2024) عرضه خواهد شد.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

تریلر جدید مورتال کمبت ۱ جزییات نسخه بتای بازی را به‌نمایش نمی‌گذارد
بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا