اخبار

تهیه‌کننده بازی Street Fighter 6 برای رونمایی از کاراکتر Akuma «خیلی هیجان‌زده» است

طرفداران بازی Street Fighter 6 می‌توانند منتظر اضافه شدن Ed به فهرست کاراکتر در 8 اسفند (27 فوریه) باشند. به‌عنوان سومین کاراکتر DLC، انتشار او مرحله جدیدی به نام «Ruined Lab» را با سرنخ‌هایی در مورد وضعیت فعلی M. Bison به ارمغان می‌آورد. با این حال، طرفداران احتمالاً منتظر ورود Akuma، چهارمین و آخرین کاراکتر DLC در Year 1 Pass هستند.

این کاراکتر در بهار عرضه می‌شود و اخیراً در جریان IGN Fan Fest، تهیه‌کننده بازی یعنی شوهی ماتسوموتو در مورد اینکه کاراکتر Akuma چه‌طور «به‌ نظر می‌رسد» و در مورد «افکت‌های عالی» آن صحبت کرد:

در حال حاضر اطلاعات زیادی وجود ندارد که بتوانیم ارائه کنیم، اما همه ما برای دیدن او خیلی هیجان‌زده هستیم. او با وجود تعداد زیادی از افکت‌های عالی، ظاهر فوق‌العاده‌ای دارد. ما قرار است به دقت برنامه‌ریزی کنیم که چگونه این کاراکتر را به شما طرفداران معرفی کنیم. بنابراین ما بی‌صبرانه منتظریم تا این کاراکتر جدید را به شما نشان دهیم.

از آنجایی که چندین سال از رویدادهای Street Fighter 5 می‌گذرد، منطقی است که کاراکتر Akuma پیرتر به نظر برسد. بر اساس طرح‌های مفهومی که تاکنون آشکار شده، ظاهراً او شبیه گوکن، برادرش و استاد ریو و کن است. نحوه تعامل او با گیمرها باید مشخص شود، به خصوص اگر بتواند استاد درون بازی شود و تکنیک‌های Satsui no Hado را ارائه دهد. منتظر به‌روز رسانی‌های بیشتر در مورد کاراکتر Akuma در ماه‌های آینده باشید. بازی Street Fighter 6 برای Xbox Series X/S، PS4 ،PS5 و PC در دسترس است.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.

بازی Resident Evil 9 برای معرفی در سال ۲۰۲۴ و عرضه در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده
بخوانید


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا