اخبارکنسول‌هاگیم تک

PS5 Slim هم‌اکنون در سراسر جهان در دسترس است

سونی یک تاریخ عرضه رسمی اعلام نکرد، اما همه شایعات درست بودند. PS5 Slim جمعه گذشته عرضه شد و اکنون در سراسر جهان در دسترس است. ادیشن استاندارد با قیمت 499 دلار به فروش می‌رسد، در حالی که ادیشن دیجیتال 449 دلار قیمت دارد.

در پی طراحی مجدد مدل قدیمی، PS5 Slim دارای یک درایو دیسک بلوری Ultra HD قابل جدا شدن و طراحی جدید چهار پنل است. این شامل یک پایه افقی با یک پایه عمودی با قیمت 29 دلار است. ادیشن استاندارد 18 درصد سبک‌تر از مدل قدیمی است و 30 درصد حجم کمتری دارد.

در مورد ادیشن دیجیتال باید گفت که 24 درصد سبک‌تر است و گیمرها می‌توانند یک بلوری درایو دیسک Ultra HD را به طور جداگانه با قیمت 79 دلار فروخته می‌شود، به آن وصل کنند. علاوه بر این‌ها، هر دو مدل دارای SSD یک ترابایتی با پشتیبانی از حافظه قابل ارتقا هستند.

PS5 Slim پس از اتمام موجودی کنسول قدیمی، مدل رسمی و کاربردی خواهد بود. سونی 46.6 میلیون کنسول PS5 را با هدف فروش 25 میلیون دستگاه در سال مالی جاری به نقاط مختلف دنیا ارسال کرده است. در همین حال، شایعات نشان می‌دهد که PS5 Pro هم وجود دارد و در اواخر پاییز سال 1403 (اواخر سال 2024) عرضه خواهد شد. منتظر اطلاعیه‌های احتمالی در سال آینده باشید.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

جزییات حالت‌های گرافیکی Marvel’s Spider-Man 2 مشخص شد
بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا