اخبار

شرکت سونی چند بازی تک‌نفره معرفی‌نشده را برای سال آینده آماده کرده است

در مقایسه با آن چیزی که از سونی در مورد خروجی سالانه بازی‌های تک‌نفره‌اش انتظار داریم، امسال یک سال عجیب و غیرمعمولی بوده و بازی Marvel’s Spider-Man 2 که اخیراً منتشر شده، تنها بازی مهم تک‌نفره این شرکت در سال جاری بوده است. با توجه به اینکه هیچ بازی مهم تک‌نفره‌ای برای سال 1403 (2024) به طور رسمی تایید نشده، به استثنای بازی Rise of the Ronin از Team Ninja. آیا باید انتظار داشته باشیم که سال آینده هم سالی خلوت از این نظر باشد؟

خب، به نظر می‌رسد که سونی ممکن است بعضی از بازی‌ها را در دست تولید داشته باشد که ما هنوز به طور رسمی از آنها اطلاعی نداریم. طبق گفته shinobi602؛ سونی علاوه بر بازی‌های Rise of the Ronin و Death Stranding 2 که به طور رسمی معرفی شده‌اند، «موارد دیگری» را برای سال آینده برنامه‌ریزی کرده است. البته در مورد همین دو بازی معرفی شده هم در واقع یک پنجره عرضه رسمی در سال 2024 وجود ندارد. در نتیجه، این که اصلاً بازی‌های برنامه‌ریزی شده به عرضه در سال آینده می‌رسند یا نه، خودش سؤال دیگری است.

برخلاف سال‌های اخیر، در مورد بازی‌های تک‌نفره سونی که در حال حاضر استودیوهای فرست پارتی سونی روی آنها کار می‌کنند، یا این که چه بازی‌هایی به مرحله عرضه در سال آینده می‌رسند، اطلاعات زیادی در دست نیست یا حداقل فعلاً اخباری در این مورد وجود ندارد. گزارش‌ها حاکی از آن است که Marvel’s Wolverine قرار است در پاییز 1403 عرضه شود. باید دید که آیا شرکت اینسامنیک می‌تواند مطابق برنامه، این بازی را در همان تاریخ منتشر کند یا نه. استودیویی که به تازگی بازی Marvel’s Spider Man 2 را منتشر کرده است.

PS5 Slim هم‌اکنون در سراسر جهان در دسترس است
بخوانید

در همین حال، درزهای اطلاعاتی جدید مدعی شده‌اند که استودیوی SIE Santa Monica در حال کار روی یک DLC برای بازی God of War Ragnarok است.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا