اختصاصی لیویتواسلایدشوبرترین هاپیشنهاد سردبیرچی بازی کنیم؟فهرست‌ها

بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی کدام‌اند؟

به گذشته سفر کنید و برای صلح در بهترین بازی‌های جنگ جهانی ماجراجویی کنید، از بازی‌های جنگی رایگان مانند War Thunder گرفته تا Call of Duty ۲ کلاسیک، بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی کدام‌اند؟ در ادامه با لیویتو همراه شوید تا به این سوال پاسخ بدهیم.

ویرانگرترین درگیری در تاریخ، جنگی بر سر زمین و ایدئولوژی با ژست قهرمانانه، نبردهای خونین و انفجارهای سهمگین، همه و همه مبارزان حقیقی را به میدان نبرد فرا می‌خوانند. گیمرهای حرفه‌ای و مخاطبان لیویتو فقط لیاقت بهترین بازی‌ها را دارند و ما لیستی از برترین بازی‌های جنگ جهانی را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

در فهرست بازی‌های جنگ جهانی ما دنبال هر چیزی باشید آن را پیدا می‌کنید؛ خواه دنبال سختی مبارزه در ساحل باشید، استراتژی و برنامه‌ریزی نبرد را دوست داشته باشید یا دنبال هیجان نبردهای هوایی و رفاقت با گروهی از هم‌قطاران باشید. بنابراین، از میدان‌های جنگی عظیم و مملو وسایل نقلیه گرفته تا بازی‌های جنگی پیچیده، مطمئناً چیزی را در فهرست زیر پیدا خواهید کرد. بسیاری از این بازی‌ها عناوین رایگانی هستند که راحت شما را ساعت‌ها سرگرم خواهند کرد، بنابراین وقت را تلف نکنید و فهرست برترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی را از دست ندهید.

بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی کدام‌اند؟

بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی عبارتند از:

World of Tanks

پرچم‌دار بازی‌های جنگ جهانی رایگان با محوریت تانک‌ها طرفداران زیادی دارد، بدون شک اسم World of Tanks به گوش‌تان خورده است. این بازی مملو از سکوهای توپخانه با جزئیات فوق‌العاده و مسیرهای کاترپیلار است که می‌توانید قبل از غلتیدن در نبرد، هیجانات خودتان را از بین ببرید. صدها مورد از این ماشین‌های باشکوه را می‌توان با به دست آوردن تجربه و منابع از هر مسابقه پر تنش، تهیه و خریداری کرد.

تریلر جدید CoD: Modern Warfare 3 ویژگی‌های اختصاصی نسخه کامپیوتر را نشان می‌دهد
بخوانید

بازی World of Tanks یک بازی فوق‌العاده است که می‌تواند طرفداران بازی‌های جنگی را مدت‌ها سرگرم کند. گیم پلی بازی در ظاهر ساده و آسان است، اما در زیر ظاهر ساده‌سازی شده آن، پیچیدگی و مکانیک‌های جدی‌تری وجود دارد. مسلسل Tiger II چقدر آسیب‌پذیر است؟ نقاط نرم IS-3 رام نشدنی کجاست؟ ضخامت زره قسمت فوقانی T-32 چقدر است؟ نفوذ زره، زوایای آسیب‌پذیر، نقاط ضعف و غیره جزئیاتی است که باید بدانید.

برای اینکه هر چند وقت یکبار طعم پیروزی را بچشید، در دل لشکر تانک‌های دشمن بزنید و در نهایت نام خود را در تابلوی امتیازات ثبت کنید، باید سرمایه‌گذاری زمانی قابل توجهی انجام دهید. بازی World of Tanks با به‌روز رسانی‌های مداوم، نقشه‌های جدید، حالت‌ها، ویژگی‌ها و مخاطبان صد میلیونی، طرفداران بازی‌های جنگی را فرا می‌خواند. شاید World of Tanks واقعی‌ترین بازی جهان نباشد، اما به راحتی یکی از بهترین بازی‌های تانک محور است. بنابراین تجربه آن را از دست ندهید.

بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی کدام‌اند؟

War Thunder

جنگ جهانی دوم یک آشوب تسلیحاتی و ترکیبی از نبردهای با محوریت نیروهای زمینی، دریایی و هوایی بود که War Thunder واقعاً آن را به خوبی به تصویر می‌کشد. این بازی در ابتدا نبردهای هوایی عظیم جنگ جهانی را مورد توجه قرار داده، اما خیلی زود شامل نبردهای زمینی از طریق جنگ تانک‌ها و مبارزات دریایی از طریق پیشروی مبتنی بر دریا می‌شود.

این بازی استثنایی و رایگان جنگ جهانی با تعداد زیادی هواپیما، تانک‌ و قایق‌های تاریخی از تقریباً هر کشوری که در جنگ حضور دارند، یک تجربه چندنفره عالی را ارائه می‌کند که به زیبایی ترکیبی از گیم پلی شبیه‌سازی پیچیده و آرکید را ارائه می‌دهد . War Thunder مانند یک بازی شبیه‌سازی، توجه فوق‌العاده‌ای به جزئیات دارد، جزئیاتی که بازی را جذاب می‌کنند. هر ماشینی واقعاً متفاوت است و همه چالش‌های خاص خود را ارائه می‌دهند و حتی زمانی که در گرماگرم نبرد نیستید، تاکتیک‌هایی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، زیرا باید آشیانه‌های خود را با وسایل نقلیه جدید مختلف پر کنید و آن‌ها را متناسب با رویکرد خود ارتقاء دهید.

بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی کدام‌اند؟

Enlisted – بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی

دنباله معنوی بازی بسیار موفق War Thunder، جدیدترین بازی Gaijin Entertainment یک شوتر چندنفره رایگان است که شما را به وسط میدان جنگ جهانی می‌فرستد. شما راه خود را از بین نبردهای کلاسیک تاریخی باز خواهید کرد، گروه سربازان کنترل شده توسط هوش مصنوعی خود را می‌سازید و توسعه می‌دهید و – البته – با وسایل نقلیه زرهی مختلف، مسیر خود را در جبهه‌های نبرد باز خواهید کرد.

بهترین بازی های اپل آرکید
بخوانید

شما همچنین می‌توانید استحکامات خاص خودتان بسازید و تجهیزات را در هر نقطه از نقشه مستقر کنید و به مناطق تعیین‌شده تکیه کنید تا طرف خود را به سمت پیروزی سوق دهید و اگر دوست دارید ماجراجویی تاریخی‌تان به اندازه هدف‌تان دقیق باشد، سلاح‌ها و وسایل نقلیه به‌دقت بازسازی‌شده Enlisted لذت وافری را هنگام تجربه این بازی رایگان به ارمغان خواهند آورد. شایان ذکر است که شما فقط به تجهیزاتی دسترسی خواهید داشت که در زمان هر کمپین تاریخی در دسترس بودند.

بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی کدام‌اند؟

World of Warships

بازی دیگر فهرست برترین عناوین جنگ جهانی ما، فرمول آزمایش شده و امتحان پس داده World of Tanks را به دریا منتقل می‌کند. با این حال، این فقط دنیای تانک‌ها با کشتی‌ها نیست، زیرا تغییر به نبردهای دریایی تغییرات بزرگی را به همراه داشته است. این نبردهای دریایی کندتر، متفکرانه‌تر و در نهایت تاکتیکی‌تر از نبردهای زمینی خود هستند.

در دریای آزاد، احساس ترس و آسیب‌پذیری وجود دارد که در عناوین دیگر Wargaming نمی‌توانید آن را احساس کنید. به هر حال نه به این شدتی که در World of Warships به تصویر کشیده شده، جایی که امکان هیچ مخفی شدن یا فرار کردنی وجود ندارد – فقط برنامه‌هایی که برخی از آن‌ها از بین می‌روند و برخی دیگر می‌توانند با کمک تیم شما به یک پیروزی باشکوه منجر شوند.

پشتیبانی از هوا یک ویژگی جالب به گیم پلی اضافه می‌کند. شما می‌توانید جنگنده‌ها و بمب افکن‌های مستقر در عرشه خود را به سمت دشمنان پرتاب کنید و ناگهان بازی شبیه یک RTS می‌شود. این همان چیزی است که آن را به یکی از بهترین بازی‌های جنگ جهانی تبدیل می‌کند. تجربه‌ای که در جای دیگر امکان‌پذیر نیست و کاملاً منحصر به فرد و سرگرم‌کننده است. علاوه بر همه این‌ها، Wargaming همچنین کار فوق‌العاده‌ای را در به‌روز رسانی بازی انجام می‌دهد، به لطف به‌روزرسانی‌هایی که کشتی‌های جدیدی مانند خط تولید ناوشکن‌های پان‌آسیایی را به بازی اضافه می‌کنند و رویدادهای فصلی World of Warships که هر کدام رنگ و بوی خاص خود را دارند.

بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی کدام‌اند؟

Call of War: World War II

آیا تا به حال به جنگ جهانی دوم نگاهی انداخته و به این فکر کرده‌اید که اگر برخی کشورها تصمیم‌های متفاوتی اتخاذ می‌کردند، اوضاع چگونه پیش می‌رفت؟ خب، در Call of War: World War II، شما و تعداد بیشماری از بازیکنان دیگر کنترل ده کشور مختلف را در حین شروع جنگ به دست می‌گیرید و این شما هستید که تصمیم می‌گیرید روند جنگ چگونه جلو برود. شاید شما روی ایجاد اتحاد و ساختن اقتصاد خود از طریق تحقیقات جدید تمرکز کنید یا شاید فقط تشنه فتح سرزمین‌های جدید هستید؟ انتخاب با شما خواهد بود.

فهرست بهترین بازی های پلی استیشن پلاس کالکشن
بخوانید

هر کشور قابل بازی کمی متفاوت است. آن‌ها به منابع مختلفی دسترسی دارند و می‌توانند مهماتی را تولید کنند که واقعاً در آن دوره از تاریخ استفاده می‌کردند. دورهای بازی می‌توانند طولانی و پیچیده باشند، اما اگر به دنبال یک بازی فکری جنگ جهانی هستید و دنبال بازی‌ای هستید که واقعاً به شما فرصتی می‌دهد تا ماهیچه‌های استراتژیک خود را منعطف کنید، قطعاً باید Call of War: World War II را امتحان کنید. از طرفی این بازی رایگان است، هیچ دلیلی وجود ندارد که آن را امتحان نکنید.

Steel Division 2 – بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی

اگر اهل بازی‌های جنگی هاردکور نیستید و به دنبال یک بازی استراتژیک‌تری با موضوع جنگ جهانی هستید، Steel Division ۲ گزینه‌های متنوعی را ارائه می‌کند. Steel Division 2 که در جبهه شرقی جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد، به شدت روی گزارش‌های تاریخی تمرکز می‌کند و تمام جنبه‌های مبارزه وحشتناک بین نیروهای محور و نیروهای روسی را به گیم‌پلی خود تزریق می‌کند. سربازان شوروی به وفور وجود دارند، اما تجهیزات ضعیفی دارند و تحت فشار زیاد تسلیم خواهند شد. از سوی دیگر، نیروهای اس اس کارایی بسیار بیشتری ارائه می‌دهند، اما پس از ماه‌ها جنگیدن در زمستان سخت روسیه، فاقد انرژی و اشتیاق هستند.

دقیقاً مانند بازی اول، Steel Division: Normandy ‘۴۴، دنباله آن برای نمایش مقیاس جنگ بی‌نظیر است و نقشه‌های بزرگ با مرزهای سختگیرانه و غیرطبیعی را ارائه می‌دهد تا مقطعی از یک مقیاس بزرگ را به شما ارائه دهد. هنگام عملیات رزمی شما تانک‌ها، نیروها و هواپیماها را تحت کنترل خود دارید، اما تمرکز شما همیشه روی میدان جنگ است نه جایی که این نیروها را از آنجا جذب می‌کنید.

بازیکنان Warzone 2 از خسته‌کننده شدن آن می‌گویند
بخوانید

حالت فرمانده ارتش یک بخش جذاب  است که در ترکیب با کمپین‌های داستانی RTS واقعاً طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای جنگی را سر ذوق می‌آورد و حسابی آن‌ها را سرگرم خواهد کرد. این چهار کمپین کوچک شما را به عملیات تهاجمی استراتژیک بلاروس هدایت می‌کنند که در آن نیروهای شوروی در نهایت از تنگه محور عبور کردند و بیشتر عملیات روی نقشه استراتژیک انجام می‌شود.

Hidden & Dangerous 2

بازی Hidden & Dangerous ۲ ممکن است به مانند کهنه سرباز پیری باشد که این روزها برای سر پا ماندن به چوب نیاز دارد، اما داستان‌های قهرمانانه، عملیات مخفیانه و مبارزات جسورانه آن در طی ۱۵ سال پس از انتشارش کماکان بی‌نظیر  باقی مانده‌اند.

رینبو سیکسی در ۱۹۴۴، Hidden & Dangerous ۲ یک شوتر تیمی تاکتیکی است با تمام نکاتی که در عصر مدرن به دنبال آن هستیم: Permadeath، شخصیت‌های ماندگار، فهرست سلاح و زرادخانه دقیق و کامل و نقشه‌های کاملاً باز با اهداف و مأموریت‌هایی که باید به هر نحوی تکمیل شوند. دوست دارید با رهبری یک جوخه متشکل از چهار افسر SAS جسور، مأموریت‌های متنوعی را تجربه کنید که شما را به تمام صحنه‌های جنگ، از یک پایگاه تحقیقاتی فوق‌مخفی برفی گرفته تا جنگل‌های متراکم برمه، می‌برند؟ Hidden & Dangerous 2 برای شما ساخته شده است.

سطح آزادی این بازی با Hitman: Blood Money قابل مقایسه است (حتی گزینه‌ای برای دزدیدن لباس دشمنان وجود دارد) و فقدان محدودیت در پیشروی به این معنی است که وقتی اوضاع به هم می‌ریزد، شما می‌توانید مسلسل‌های سنگین را آتش کنید و به سادگی با سلاخی دشمنان راه خود را باز کنید. کنترل و مکانیک‌های بازی همگی نسبتاً قدیمی هستند و هوش مصنوعی هم تیمی‌های شما هیچ‌گاه قابل اتکا و استفاده نیست، اما هیجان کمپین Hidden & Dangerous کاملاً ارزش آن را دارد که خودتان را به زحمت بیاندازید.

Hell Let Loose

اگر به دنبال وسعت و جزئیات واقعی هستید، ممکن است این تازه وارد دقیقاََ همان چیزی باشد که دنبال‌اش هستید. این بازی که در سال ۲۰۲۱ منتشر شده، یک بازی شوتر اول شخص هاردکور با محوریت جنگ جهانی است که به دنبال ترویج کار تیمی در مقابل کشتار است و تجربه جنگ جهانی دوم به سبک Battlefield را به ما ارائه می‌کند که خود Battlefield با آخرین بازگشت خود نتوانست آن را ارائه دهد!

تاریخ شروع لیگ ۲۰۲۳ Call of Duty اعلام شد
بخوانید

نبردهای ۱۰۰ نفره در ۹ نقشه مختلف و دو حالت بازی مجزا به شما امکان می‌دهد یکی از ۱۴ نقش منحصر به فرد را برای لذت بردن از تجربه نهایی جنگ جهانی انتخاب کنید. هیچ دو دوری از بازی ​​نیز هرگز یکسان نیستند، زیرا مواردی مانند نقاط فتح به صورت پویا برای هر دور جداگانه ایجاد می‌شوند. حتماً دلیلی وجود دارد که رسانه‌های معتبر در بررسی Hell Let Loose به آن نمره بسیار بالایی داده‌اند. دوست‌داران بازی‌های تیراندازی آنلاین قطعاََ از تجربه این بازی لذت خواهند برد.

Call of Duty 2 – بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی

بازی Call of Duty ۲ هنگامی که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، به نوعی بازی‌های شوتر را متحول ساخت. صحنه‌های آشنا مانند فرود در D-Day با جزئیات بیشتر، با درام بیشتر و حس آسیب‌پذیری میخکوب‌کننده بازسازی شدند و در آن زمان، بهترین بازی جنگ جهانی بود که تا به حال به نظر می‌رسید.

با چهار کمپین در سه جبهه، دامنه جهانی جنگ به نمایش گذاشته شد. مانند کال آف دیوتی اصلی، گیم پلی این بازی به نیروهای بریتانیایی، آمریکایی و روسی می‌پرداخت، اما برای اولین بار کمپین شمال آفریقا را نیز ارائه کرد، جایی که بریتانیایی‌ها در سراسر صحرا می‌جنگیدند، ذوب می‌شدند و می‌مردند و از تانک‌ها پنهان می‌شدند.

بازی COD2 علیرغم اینکه بیش از ۱۵ سال قدمت دارد، به لطف این واقعیت که یکی از اولین بازی‌هایی بود که ویژگی‌هایی مانند بازسازی سلامت یا جان (Health) را اضافه کرد، امتحان خود را پس داده است. بنابراین می‌توانید روی نبرد تمرکز کنید و نگران گشتن دنبال کیت‌های سلامت نباشید و با بهبود هوش مصنوعی متحدان، واقعاً احساس می‌شود که شما سربازان مناسبی را رهبری می‌کنید که همه آن‌ها هویت دارند و مدل‌های کودن با اسلحه‌های آویزان بدون روح نیستند. کالاف دیوتی 2 نه تنها یکی از بهترین بازی‌های جنگ جهانی بلکه یکی از بهترین بازی‌های شوتر اول شخص تاریخ است.

Company of Heroes ۲: Ardennes Assault

بازی Company of Heroes 2: Ardennes Assault علیرغم القای وحشت جنگ زمستانی، نتوانست کیفیت RTS که بازی قبلی ارائه می‌داد را تکرار کند. اما به لطف بسته الحاقی مستقل Ardennes Assault، بخش تک نفره این بازی بهبود یافته و یکی از جالب‌ترین کمپین‌ها را به طرفداران هدیه کرد و تاج بازی‌های جنگ جهانی RTS را دوباره به روی سر گذاشت.

استریمر مود کالاف چیست و چگونه آن را فعال کنیم؟
بخوانید

ویژگی طلایی Company of Heroes 2: Ardennes Assault نقشه پویای آن است. منطقه آردن یک منطقه جنگی بزرگ است که دائماً در حال تغییر است. بازیکنان با کنترل نیروهای آمریکایی از Baker، Able و Dog Company – که همگی دارای مکانیک و قدرت منحصر به فرد هستند – باید آلمانی‌ها را ذره ذره در یک کمپین سنگین و تیره و تار نابود کنند. کمپینی که فقط در مورد پیروزی در جنگ نیست. پیروزی‌ که به قیمت تمام واحدهای کهنه‌کار شما تمام شده باشد و بقیه نیروهای شما را متلاشی و ضعیف کرده باشد که ارزشی ندارد. پیروزی باید مقتدرانه و شکوهمند باشد.

اهداف و رویدادهای تصادفی می‌توانند در نبردها و در نقشه مبارزات ظاهر شوند، بنابراین هیچ کمپینی شبیه به دیگری نیست. ممکن است شما وظیفه ترور یک افسر را در طول یک مأموریت یا کمین کردن برای کاروانی در نقشه‌ای دیگر را داشته باشید و شکست یا پیروزی تأثیر ملموسی بر سرنوشت جنگ خواهد داشت. این یک جنگ مداوم و وحشیانه است که در آن شکست همیشه نیروهای مستاصل ایالات متحده را به ستوه می‌آورد. با جزئیاتی از این دست، جای تعجب نیست که Company of Heroes 2: Ardennes Assault یکی از بهترین بازی‌های جنگ جهانی است.

بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی کدام‌اند؟

Commandos 2: Men of Courage

سازندگان، دیگر بازی‌های استراتژی را اینگونه نمی‌سازند و این یک تراژدی بزرگ است! Commandos ۲ بیش از ۲۰ سال قدمت دارد اما هنوز هم بی‌نظیر است. این اساساََ یک بازی فکری معمایی است که شما در آن کنترل گروهی از مأموران را در پشت خطوط دشمن، در ده مأموریت پیچیده و شیطانی سخت خواهید داشت.

شایعه: کمپین بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در طول 16 ماه ساخته شده
بخوانید

هر مأموریت یک هدف بزرگ و گسترده با جزئیات زیبا، نقشه بزرگ و مأموریت‌های پیچیده است که نیاز به برنامه‌ریزی، جستجو، هوشمندی و آزمون و خطا دارد. اهداف از سرقت اسناد و نجات جاسوسان تا انفجار کشتی‌ها و سرقت وسایل نقلیه را در بر می‌گیرد. در مسیر شما گشت‌های بی‌شمار، نگهبانان، میدان‌های مین و حتی آب و هوای سخت قرار دارد. خوشبختانه، کماندوها بیش از چند ترفند در آستین خود دارند.

شما یک جاسوس دارید که می‌تواند لباس بدزدد و خود را به عنوان دشمن دربیاورد، یک مأمور مخفی که می‌تواند حواس نازی‌ها را منحرف و با سم و دارو آن‌ها را از بین ببرد و یک کلاه سبز سرسخت که دوست دارد مقداری خون روی دستان‌اش جاری شود. شما حتی یک سگ به نام ویسکی دارید که هم بامزه است و هم در جلب توجه دشمنان خوب است. هر مأموریت، گروه خاصی را به شما می‌دهد تا از آن استفاده کنید و سپس این به شما بستگی دارد که چگونه می‌خواهید اهداف اصلی، فرعی و جانبی را تکمیل کنید. این نوع آزادی است که Commandos ۲ را نه تنها یکی از بهترین بازی‌های جنگ جهانی، بلکه یکی از بهترین بازی‌های تمام دوران می‌کند.

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

به همان اندازه که بازی‌هایی مانند Brothers in Arms و World of Tanks به دنبال دقت تاریخی در سلاح‌ها، ماشین‌آلات و مکان‌هایشان هستند، اما هنوز هم تصویری با رنگ هالیوود از اکشن ارائه می‌دهند. با این حال Red Orchestra ۲ فیلترها را حذف می‌کند و یک شوتر شبیه‌ساز دشوار ارائه می‌دهد. Heroes of Stalingrad نبردهای جبهه شرقی را در یک فضای جنگی ترکیبی شبیه به میدان نبرد با کلاس‌های سرباز و وسایل نقلیه را بازسازی می‌کند. ارکستر قرمز، نیازمند کار گروهی سختگیرانه، احتیاط و رویکرد تاکتیکی در نظر گرفته‌شده برای اهداف است.

بازیکنان Warzone 2 از خسته‌کننده شدن آن می‌گویند
بخوانید

این سختی چالش‌برانگیز است که ارکستر قرمز را جذاب می‌کند. مسلسل‌ها برای پوشش آتش حیاتی هستند و به بازیکنان دیگر اجازه می‌دهند در زمین پیشروی کنند. اما نگه داشتن بیش از حد ماشه باعث ذوب شدن و خطا رفتن تیرها می‌شود و در یک انیمیشن تعمیر و نگهداری طولانی باید تعویض شود. تانک‌ها در صورت داشتن خدمه کامل، ماشین‌های کشتاری ایده‌آل هستند، اما سعی کنید خودتان یکی از آن‌ها را فرماندهی کنید تا زمانی که سعی می‌کنید توپ خود را نشانه بگیرید، خود را به مثابه یک هدف نشسته ببینید. علاوه بر استرس عضوی از یک تیم بودن، به عنوان یک سرباز باید دائماً فشنگ‌های خود را بشمارید، زیرا نبود HUD هرگونه نشانه‌ای را در مورد آنچه در خشاب شما باقی مانده است، حذف می‌کند.

هر دور از Red Orchestra ۲ جنگی تمام عیار است، اما مانند ARMA و دیگر شبیه‌سازی‌های تیراندازی سنگین گلوله-فیزیک، با هر امتیازی که به دست می‌آید، یک حس متمایز و بی‌رقیب از پیروزی وجود دارد. تعداد کمی از بازی‌های WW2 باعث می‌شوند تا برای یک کیل (Kill) اینقدر سخت کار کنید. اگر بیشتر به درگیری اقیانوس آرام علاقه دارید، حتی یک جانشین معنوی از Tripwire Interactive به نام Rising Storm نیز وجود دارد که به همان اندازه وحشیانه و واقع گرایانه است.

بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی کدام‌اند؟

Silent Hunter III – بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی

جنگ جهانی دوم اغلب به‌عنوان یک درگیری شدید خونین، انفجاری و گوش‌خراش به تصویر کشیده می‌شود. اما هر عنصر جنگ همه جانبه پر سر و صدا یا سریع نیست. برای قاتلان آرام، متفکر و خونسرد، هیچ چیز مانند برند منحصر به فرد مخفی کاری Silent Hunter وجود ندارد. حس ماجراجویی به عنوان عوامل مخفی OSS را تجربه کنید و خود را در جنگ دریایی زیر آب غوطه‌ور کنید.

تریلر جدید CoD: Modern Warfare 3 ویژگی‌های اختصاصی نسخه کامپیوتر را نشان می‌دهد
بخوانید

بازی Silent Hunter III، با وجود اینکه بیش از یک دهه از عمرش می‌گذرد، یکی از بهترین بازی‌های جنگ جهانی باقی مانده است و به شما این امکان را می‌دهد که یک U-boat پر از دریانوردان آلمانی را در زیر سطح اقیانوس اطلس فرماندهی کنید. مأموریت‌های Freeform به سادگی شما را از اهداف و ترافیک دریایی مطلع می‌کنند و به شما این امکان را می‌دهند که عملیات را به هر شکلی که می‌خواهید انجام دهید. شما باید نقشه را از بر باشید. Silent Hunter یکی از آن بازی‌های زیردریایی با شکوه و چالش‌برانگیز است و بدون مهارت ناوبری قوی، به‌جای کشتی‌های تجاری متفقین، اژدرها را به اقیانوس خالی و بی‌انتها شلیک خواهید کرد. با این حال، صبوری عنصر کلیدی است؛ باید کمین کنید و سر بزنگاه شلیک کنید.

Brothers in Arms: Hell’s Highway

بازی‌های Brothers in Arms بهترین داستان‌های جنگ جهانی را ارائه می‌کنند که مملو از روایت‌های شخصی و رفاقت است. بزرگراه جهنم، سومین قسمت از سری BiA که مشکلات مت بیکر عضو نیروی هوایی ۱۰۱ را با داستانی دلخراش به پایان می‌رساند و بر صدمات بی‌رحمانه روحی و روانی که هر سرباز مجبور به تحمل آن شده بود، تأکید می‌کند و آثاری مانند نجات سرباز رایان و جوخه برادران را به ذهن متبادر می‌کند.

جدای از داستان، این بازی یک FPS فوق العاده است. این بازی کاورگیری سوم شخص بازی‌های Rainbow Six: Vegas را قرض گرفته است و تاکتیک‌های تیمی را به عنصری بسیار روان‌تر و مؤثرتر تبدیل می‌کند. میدان نبرد در Brothers in Arms جهنم است و استفاده درست از مانورهای جانبی و سرکوب آتش تنها راهی است که شما می‌توانید از آن جان سالم به در ببرید. به لطف روابط تنگاتنگی که بزرگراه جهنم در کمپین خود ایجاد کرده است، در پایان واقعاً احساس خواهید کرد که به رفقای خود کمک کرده‌اید تا از دل جهنم بیرون بیایند.

بهترین بازی های فضایی | بهترین بازی‌ها با تم و فضاسازی فضا!
بخوانید

بازی Brothers in Arms: Hell’s Highway تجربه تلخی است، تجربه‌ای وحشتناک که در آن اعضای بدن منفجر می‌شوند، مردان به کیسه‌های خونین گوشت تبدیل می‌شوند. با این حال، احساس نمی‌شود که بزرگراه جهنم از نمایش خشونت لذت می‌برد. این بیشتر شبیه تلاشی برای ارائه جنگ به عنوان یک سناریوی وحشتناک و آسیب‌زا است که باید خوشحال باشید که در کامپیوتر آن را تجربه می‌کنید نه در واقعیت.

Battlefield 1942 – بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی

با عرضه Battlefield ۱۹۴۲، احساس می‌شد که سبک FPS در حال تکامل است. در Battlefield ۱۹۴۲ همه چیز حول همکاری است.

با تجربه این بازی کلاسیک می‌توانید ببینید که بسیاری از مکانیک‌های سری از کجا شروع شده‌اند، مانند نقش‌ها یا کلاس‌ها، اضافه شدن وسایل نقلیه مانند تانک‌ها و هواپیماها و اهمیت کنترل نقشه. با این حال، تمرکز حتی بیشتری بر جنگ تسلیحاتی ترکیبی وجود داشت. می‌توانید خطوط ساحلی را با کشتی جنگی‌تان بمباران کنید، در حالی که دوستان‌تان با یک بمب‌افکن به اطراف پرواز می‌کنند و سعی می‌کنند تأسیسات نگهبان ساحل را از میدان خارج کنند. مقیاس و تنوع در این بازی دیوانه‌کننده بود. نقشه‌ها به شما اجازه می‌دادند که تمام جبهه‌های جنگ جهانی دوم را تجربه کنید، بنابراین شما می‌توانستید به عنوان بریتانیایی‌ها در العلمین یا نیروی دریایی امپراتوری ژاپن در ایوو جیما بجنگید.

چند سال پیش، EA تجربه Battlefield 1942 را رایگان کرد، اما پس از آن به دلیل ورشکستگی Gamespy از Origin حذف شد و بازی بدون سرور باقی ماند. با این حال، هنوز مکان‌هایی وجود دارد که می‌توانید آن را همراه با سرورهای کامیونیتی دانلود کنید. همچنین می‌توانید Battlefield ۱۹۴۲ را با کیفیت HD با مادهای به‌روز دریافت کنید. اما اگر دنبال عنوان جدیدتری هستید، DICE با بازی ۲۰۱۸، Battlefield V، جنگ جهانی را دوباره احیا کرده است.

Order of Battle: Pacific

بازی Order of Battle: Pacific از سبک بازی‌های جنگی Panzer General استفاده می‌کند و توانسته است بیش از هر جانشین دیگر این بازی کلاسیک در مدت زمان طولانی طرفدار جمع کند. این یک بازی جنگی پیچیده و در عین حال قابل دسترس است، با قوانین منطقی و نگاهی متمایز به جزئیات.

تاریخ شروع لیگ ۲۰۲۳ Call of Duty اعلام شد
بخوانید

هر حرکت به یک سری پازل تبدیل می‌شود. به اهداف باید به سرعت و بدون ابهام رسید. با این حال، گسترش درک خود برای مأموریت‌های جانبی می‌تواند پاداش‌های بیشتری را نیز به همراه داشته باشد. هر تصمیم به فرصت‌های جدید و سؤالات بیشتر گسترش می‌یابد.

همچنین این یک بازی است که در نهایت در ارائه مبارزات دریایی و زمینی موفق عمل می‌کند؛ موردی که میان بهترین بازی‌های استراتژیک بسیار نادر است و یک ویژگی حیاتی با توجه به فضاسازی اقیانوس آرام بوده و این مهم که بیشتر وقت شما در دریا سپری می‌شود. رویکرد Order of Battle به نیروی دریایی فوق‌العاده قوی است و قایقرانی از بندری به بندر دیگر را مانند خود نبردها جالب می‌کند.

World of Warplanes

بازی World of Warplanes به شما این امکان را می‌دهد که خیال‌پردازی خود در مورد خلبان جنگنده جنگ جهانی دوم بودن را کاملاً عینیت بخشید. این بازی جنگ جهانی شما را به کابین بیش از پنج نوع هواپیما که می‌تواند شامل هزاران پیکربندی قابل تنظیم باشد، سوق می‌دهد. مبارزه ابدی شما برای تسلط بر آسمان‌ها، شما را با مبارزات اکشن ۱۲ در برابر ۱۲ روبرو می‌کند که نیاز به ارتباط دقیق و کار گروهی مؤثر برای کسب پیروزی است.

این بازی کامپیوتری رایگان در عصر طلایی هوانوردی نظامی می‌گذرد و محیط‌های مناسبی دارد. شما می‌توانید برای یکی از هفت کشور بجنگید، نقشه‌ای که از از مکان‌های واقعی در سراسر جهان الهام گرفته شده است. این بدان معناست که اگر شما هم مانند ما باشید و مرتباً از آسمان سقوط کنید، حداقل می‌توانید از منظره در مسیر رو به پایین لذت ببرید!

IL-2 Sturmovik 1946 – بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی

اگرچه IL-2 Sturmovik تقریباً قدیمی و کلاسیک است، اما همچنان یکی از بهترین بازی‌های شبیه‌سازی در تمام دوران‌ها است، به‌ویژه بازی‌های شبیه‌ساز نظامی.

تضمین رسمی فیل اسپنسر برای عرضه Call of Duty روی پلی استیشن
بخوانید

بنابراین، ۱۹۴۶ چیزی بسیار خاص است، چرا که حاوی IL-2 Sturmovik، دنباله آن و انبوهی بسته الحاقی است که به این معنی خواهد بود که شما تعداد تقریباً گیج کننده‌ای از کمپین‌ها و هواپیماهای بسیار دقیق را دریافت می‌کنید و برای روزها و هفته‌ها در آسمان هوانوردی خواهید کرد.

ادیشن ۱۹۴۶ تمام بازی‌ها و بسط‌های IL-2 Sturmovik قبل از سال ۲۰۰۷ را جمع‌آوری می‌کند، همچنین ۹ کمپین اضافی و تعداد زیادی جت‌های دوست‌داشتنی را در نسخه‌ای از تاریخ متناوب از جنگ اضافه می‌کند که شامل جنگنده‌های آلمان و روسیه می‌شود. نبردهای هوایی سرعتی و مأموریت‌های هیجان انگیز و هالیوودی تنها گوشه‌ای از جذابیت‌های IL-2 Sturmovik 1946 هستند. به‌علاوه در بازی‌های قدیمی‌تر که در IL-2 Sturmovik 1946 قرار دارند، نبردهای پویا، بمباران‌های پرتنش، خنثی کردن حملات مرگبار و درگیری‌های شدید و هیجان‌انگیز فراوان را تجربه خواهید کرد.

خب دوستان این هم از فهرست بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی، حال نوبت شماست تا بگویید بهترین بازی ها با موضوع جنگ جهانی کدام‌اند؟ در پایان لطفاً دیدگاه‌های خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

برای خواندن آخرین مطالب برترین بازی ها همراه لیویتو باشید.

همچنین فراموش نکنید که برای استریم کردن یا تماشای استریم باکیفیت با اینترنت نیم‌بها می‌توانید از لیویتو استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا