اخبارویدیوها و تریلرها
موضوعات داغ

تصاویر بازی GTA 6 لو رفت: نقشه‌ها دو برابر GTA 5؛ عرضه در سال آینده

اکنون تنها یکی دو روز با تریلر رونمایی از بازی Grand Theft Auto 6 فاصله داریم، در آخرین مرحله، بخش کوتاهی از ویدئوهای گیم ‌پلی و جزئیات احتمالی جدید درباره این بازی به بیرون درز کرده است. این جزئیات در TikTok توسط یکی از دوستان پسر آرون گاربوت – که رئیس توسعه و رئیس استودیو مشترک Rockstar North است – به اشتراک گذاشته شده است. به طور خلاصه، فیلم ضبط شده برخی از محیط‌های بازی را نشان می‌دهد. این فیلم مدت کوتاهی پس از افشای آنلاین آن حذف شد، همانطور که حساب تک تاکی که آن را فاش کرد.

این افشاگر همچنین برخی از جزئیات احتمالی را در مورد خود بازی به اشتراک گذاشته و ادعا کرده که نقشه آن (که ظاهراً در Vice City مدرن تنظیم شده، همانطور که اطلاعات لو رفته قبلی هم ادعا کرده بودند) حدود دو برابر بزرگ‌تر از Los Santos GTA 5 خواهد بود، در حالی که گفته می‌شود حدود 70 درصد از کل ساختمان‌های جهان نیز قابل ورود خواهند بود که نسبت به قسمت‌های گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. این افشاکننده همچنین ادعا می‌کند که این نقشه شامل سه شهر بزرگ، چهار شهر فرعی و مناطق کوچک‌تر اطراف خواهد بود؛ در حالی که ظاهراً دریاچه بزرگی هم در وسط نقشه وجود خواهد داشت.

علاوه بر این‌ها، این افشاگر ادعا کرده که بازی Grand Theft Auto 6 در حال حاضر برای عرضه در پاییز 2024 برنامه‌ریزی شده و هرگونه تأخیر داخلی در عرضه بازی ممنوع است. ضمن اینکه پیش‌فروش بازی پس از انتشار تریلر آن در اواخر این هفته به صورت لایو انجام می‌شود. درزهای اطلاعاتی قبلی ادعا کرده بودند که این بازی در سال 2025 منتشر خواهد شد.

بهترین بازی های آنلاین کدام‌اند؟ | فهرست بهترین بازی های آنلاین
بخوانید

در حالی که احتمالاً عاقلانه است جزئیات اضافی به اشتراک گذاشته شده توسط افشاگر را تا زمانی که تایید رسمی از شرکت راک‌استار دریافت کنیم، بی چون و چرا نپذیریم. اما اگر هیچ کدام از این ادعاها هم درست نباشد، ویدئوی کوتاه و مختصری از گیم پلی که به اشتراک گذاشته شده مطمئناً واقعی به نظر می‌رسد. این ویدئو در درجه اول محیط‌هایی را نشان می‌دهد که با درز اطلاعاتی بزرگ از آلفای سال گذشته مطابقت دارد. شما از طریق این لینک می‌توانید ویدیوی لو رفته را دانلود کنید.

تریلر رونمایی بازی Grand Theft Auto 6 در تاریخ 14 آذر (5 دسامبر) منتشر می‌شود، بنابراین به زودی اطلاعات بیشتری در مورد این بازی در اختیار خواهیم داشت. برای به‌روز رسانی‌های بیشتر با ما همراه باشید.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا