اخبارویدیوها و تریلرها

اپیک گیمز سه بازی جدید را برای Fortnite معرفی کرد: LEGO Fortnite، Rocket Racing و Fortnite Festival

سه بازی جدید در دل فورتنایت

اپیک گیمز مدتی است که Fortnite را  به عنوان یک پلتفرم خاص خود معرفی کرده و این شرکت قرار است یک گام دیگر هم به جلو بردارد. به این ترتیب که سه بازی جدید را معرفی کرده و همه آنها در روزهای آینده فقط در Fortnite منتشر و در دسترس خواهند بود.

16 آذر (7 دسامبر) شاهد عرضه LEGO Fortnite خواهیم بود که به طور مشترک توسط اپیک گیمز و The Lego Group ساخته شده است. LEGO Fortnite که به‌ عنوان «ماجراجویی نهایی لگو برای بقا» توصیف می‌شود، گیمرها را به «دنیای وسیع و بازی که جادوی ساخت لگو و فورتنایت با هم برخورد می‌کنند» و «خلاقیت، آزمایش و همکاری از طریق بازی را تشویق می‌کند» خواهد برد.

سپس در 17 آذر (8 دسامبر)، اپیک گیمز بازی Rocket Racing را در Fortnite منتشر خواهد کرد. Rocket Racing که از سوی استودیوی Rocket League Psyonix ساخته شده؛ «یک مسابقه آرکید مافوق صوت است که در آن گیمرها، در مسیرهای مختلف همیشه رو به افزایش، حرکت و پرواز می‌کنند و در کنار دوستان خود در حال پیشرفت هستند.»

سرانجام در 18 آذر (9 دسامبر) شاهد عرضه بازی Fortnite Festival خواهیم بود، یک بازی موزیکال جدید توسط Harmonix of Rock Band توسعه داده شده است. Fortnite Festival به گیمرها این امکان را می‌دهد که یا در قالب یک گروه با سایر گیمرها بازی کنند یا به صورت انفرادی بازی را پیش ببرند.

می‌توانید تریلر معرفی بازی LEGO Fortnite را در بالا مشاهده کنید. علاوه بر این، یک تریلر رونمایی از Rocket Racing برای The Game Awards در 16 آذر (7 دسامبر) توسط تهیه کننده و مجری جف کیلی در توییتر تایید شده است.

تریلر جدید بازی Sonic Frontiers جزییات به‌روزرسانی Final Horizon را نشان می‌دهد
بخوانید

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا