اخبارخارجیرویداد‌ها

به نظر می‌رسد سگا برای The Game Awards نمایش‌هایی آماده کرده باشد

با توجه به اینکه تا برگزاری مراسم The Game Awards چیزی باقی نمانده، احتمالاً جزئیاتی در مورد چندین رونمایی و افشاگری که برای این رویداد در روزهای آینده برنامه‌ریزی شده، دریافت خواهیم کرد. در واقع، به نظر می‌رسد سگا قرار است اخبار مهمی را در این مراسم به اشتراک بگذارد.

Curiosjoi که یک تولیدکننده محتواست، اخیراً در توییتر ویدیویی از نامه‌‌ی سگا را که اخیراً از طریق پست دریافت کرده بود، به اشتراک گذاشت که «دوران جدید» و «انرژی جدید» را تبلیغ می‌کند و از طرفداران می‌خواهد تا مراسم The Game Awards را در 16 آذر دنبال کنند. در پاسخ به این توییت، جف کیلی خالق، تهیه‌کننده و مجری جوایز The Game Awards با ایموجی‌های قدیمی و جالب، هیجان را بالاتر برد و نوشت: «این تازه اولِ ماجراست».

سال گذشته در چند افشاگری‌ ادعا شد که سگا به عنوان بخشی از برنامه «سوپر گیم» خود، به سرویس لایو پرهزینه‌ی ریبوت رادیو جت ست (Jet Set Radio) و تاکسی دیوانه (Crazy Taxi) چراغ سبز نشان داده است، در حالی که ظاهراً فیلم‌های گیم‌ پلی اولیه بازی قبلی هم در اوایل امسال به بیرون درز کرده بودند. آیا یکی از این دو بازی می‌تواند همان چیزی باشد که سگا هفته آینده به نمایش خواهد آورد؟

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، قرار نیست که سگا تنها مهره اصلی در The Game Awards باشد، چون مایکروسافت هم اخیراً «اعلامیه‌های مهمی» را برای این رویداد منتشر کرده است.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

بازی Skull and Bones تریلر گیم پلی جدید دریافت کرد: عرضه در 27 بهمن سال جاری
بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا