اسلایدشوبرترین هاچی بازی کنیم؟فهرست‌ها

بهترین بازی ها در سبک بقا کدام‌اند؟ بهترین بازی‌های Survival

در این مقاله از لیویتو قرار است به این پرسش پاسخ بدهیم که بهترین بازی ها در سبک بقا کدام‌اند؟ ما برای شما فهرستی تدارک دیده‌ایم اما قبل از هر چیز اجازه دهید ابتدا به این بپردازیم که یک بازی بقای خوب چگونه است!

  • یک بازی بقای خوب دارای یک ویژگی جالب است که به شما امکان می‌دهد جهان را کشف کنید و انتخاب‌هایی داشته باشید که روی گیم پلی شما تأثیر بگذارد.
  • بازی Minecraft یک بازی نمادین بقا است که میلیون‌ها نفر آن را بازی کرده‌اند.
  • بازی No Man’s Sky نمونه دیگری است که به شما امکان می‌دهد با هزاران اکوسیستم و منظومه‌های خورشیدی که به طور تصادفی تولید می‌شوند، جهان را کاوش کنید، منابع معدنی جمع کنید، ساخت و ساز کرده و با دیگران معامله کنید.

گاهی اوقات کشمکش‌های مرتبط با دنیای واقعی برای شما کمی پیچیده و طاقت‌فرسا می‌شوند، بنابراین یافتن بازی ویدئویی مناسب برای رهایی از پیچیدگی و سختی‌های زندگی بهترین راه حل است و چه سبک بازی بهتر از بقا برای شیرجه زدن در آن؟

شما این فرصت را خواهید داشت که در مورد خطرات و سختی‌های محیطی آواتار خود نگران باشید و مراقب غذا، آب یا سطح استقامت وی باشید. اگرچه بازی‌ها ممکن است نوعی واقع‌گرایی را تقلید کنند، اما باز هم از نظر ارائه یک محیط خارجی برای شما که ممکن است در طول ماجراجویی خود از فتح آن لذت ببرید، مفید خواهند بود. برخی از بهترین بازی‌های بقا را که برای سال‌ها ما را سرگرم کرده‌اند را در پایین بررسی کنید.

بهترین بازی ها در سبک بقا

۱۰. Unreal World

یک بازی ویدیویی بقا با محیطی جهان باز و قدیمی برای علاقه مندان هاردکور که به دنبال تجربه‌ای عالی برای فرار از واقعیت هستند. تجربه‌ای دیوانه‌کننده را در خلال حرکت از نقطه A به B در این بازی نظاره‌گر باشید.

بهترین وب کم ها برای استریم کدام‌اند؟ | لیست بهترین وب کم ها برای استریم
بخوانید

همانطور که در نگاه نخست به رابط کاربری این بازی قدیمی به نظر می‌رسد، با یک بازی روایت محور جالب طرف هستیم که به شما امکان می‌دهد هر چیزی را کشف کنید. به لطف دنیای باز و نقشه بزرگ، شما عملاً می‌توانید به هر جایی سفر کنید و با هر چیزی که در طول مسیر می‌بینید تعامل داشته باشید. انتخاب‌های شما حائز اهمیت هستند و تفاوت را رقم می‌زنند.

بهترین بازی ها در سبک بقا کدام‌اند؟ بهترین بازی‌های Survival

۹. Kenshi

یک بازی که در آن شما می‌توانید هر کاری را که می‌خواهید، انجام دهید. Kenshi یک بازی بقا است که روی اجازه دادن به بازیکنان برای کشف محیط اطراف خود با شرایط خاص تمرکز دارد. این یک بازی طاقت‌فرسا بوده که تسلط بر آن سخت است، اما با دنیایی رضایت‌بخش و آزادی فوق‌العاده از شما استقبال می‌کند.

کنشی هیچ پیام اخلاقی را به خورد شما نمی‌دهد و شما را با روایتی فراگیر که قرار است کامل کنید تحت فشار قرار نمی‌دهد، این فقط دنیایی خصمانه است که در آن تنها هدف شما این است که با شرایط خودتان به موفقیت برسید.

۸. No Man’s Sky

به سوی آسمان و فراتر از آن! بله، فراتر، این بازی کهکشان‌ها را در اختیار شما می‌گذارد. No Man’s Sky با هزاران اکوسیستم و منظومه‌های خورشیدی تولید شده تصادفی برای کاوش، ماجراجویی بی‌پایانی برای افرادی است که به دنبال تجربه زندگی به عنوان یک فضانورد و کاوشگر هستند.

استخراج کنید، انواع منابع را بررسی و جمع آوری کنید تا مواد و پایگاه‌های خود را بسازید. شما حتی می‌توانید آنچه را که پیدا می‌کنید در ازای پول معاوضه کنید. در No Man’s Sky ماجراجویی کنید و در مسیر فتح افق‌های جدید از چندین سیاره دیدن نمایید.

ماینکرفت

۷. ماین کرافت – بهترین بازی ها در سبک بقا

شاید یکی از موفق‌ترین بازی‌های بقا در تمام دوران، Minecraft از استودیو موجانگ باشد. یک بازی پیکسلی ساده که شما را به وسط دنیایی که به‌طور تصادفی تولید می‌شود با بیوم‌های متمایز، انواع حیات وحش و دشمنان می‌اندازد.

ورود به سیاه‌چاله‌های مرگ | معرفی بهترین بازی های روگ لایک چند سال اخیر
بخوانید

شما می‌توانید تقریباً هر چیزی را در این بازی sandbox بسازید و مکان‌های زیادی برای کاوش در اطراف شما وجود دارند. منابع را جمع‌آوری کنید، قلعه بسازید و سرنوشت خود را وقف خلق یک عمارت باشکوه در ماینکرفت کنید تا فرار ارزشمندی از واقعیت را برای شما فراهم کند.

والهایم

۶. والهایم

برای افرادی که تمایل به انجام بازی‌های فانتزی‌ نوردیک دارند، دنیای والهایم دنیایی غنی و پیچیده است، دنیایی که به شما امکان انجام هر کاری را می‌دهد. مأموریت‌ها را انجام دهید، شخصیت خود را به دلخواه ارتقاء دهید و سرزمین‌ها را به منظور جمع‌آوری منابع یا تعامل با مردم محلی کاوش کنید.

همچنین این بازی دارای قابلیت‌های Co-op است و می‌توانید با دوستان خود پایگاهی را بدون ترس از دست دادن تجهیزات خود نگهداری کنید، چرا که همه چیز قابل بازیابی است. Velheim بازی‌ای است که می‌داند چیست، هیچ چیز جدیدی را امتحان نمی‌کند و تمرکزش را بر کامل کردن مکانیک‌های تثبیت‌شده‌ای که از هر بازی بقای آنلاین انتظار دارید گذاشته است.

۵. Darkwood

در میان مه غلیظ و بدون اینکه بدانید چه وحشت‌هایی در پشت سر شما پنهان شده‌اند، حرکت کنید و در سایه‌هایی که آماده جذب شما هستند، پنهان شوید. Darkwood یک بازی ترسناک باشکوه با عناصر بقا است که شما را روی لبه صندلی خود نگه می‌دارد.

اگرچه بازی دارای دوربین از بالا به پایین است، اما هیجانات و فضاسازی‌های آن کسل‌کننده نیستند. داستان نسبتاً جذاب است با پیچش‌ها و چرخش‌های ظریف که گاهی اوقات شما را به احساس راحتی کاذب سوق می‌دهد. بقا تنها گزینه شماست، با این حال موفق باشید.

بهترین بازی ها در سبک بقا کدام‌اند؟ بهترین بازی‌های Survival

۴. Escape From Tarkov

همانطور که از نام آن پیداست، مأموریت شما زنده ماندن و فرار از منطقه‌ای پر از بازیکنان دیگر است که آماده‌اند تا شما را زمین بزنند. Escape From Tarkov از بقیه رقبای خود متمایز است زیرا یک تجربه FPS واقع‌گرایانه را با اسلحه‌هایی ارائه می‌دهد که عملکرد مشابهی با نمونه واقعی خود دارند.

رتبه‌بندی بهترین بازی های فاینال فانتزی | برترین‌های Final Fantasy
بخوانید

این تجربه جهنمی نابخشودنی و بی‌رحم است. شما باید به مکانیک‌های Escape From Tarkov تسلط داشته باشید تا بتوانید هر گونه چالشی را تحمل و محل را با موفقیت تخلیه کنید. شما باید بهترین لوت‌هایی را که می‌توانید جمع‌آوری می‌کنید تا در صدر و برتر از رقیبان خود باقی بمانید. غارت و زنده ماندن در Escape From Tarkov دغدغه اصلی شماست.

۳. Hobo: Tough Life – بهترین بازی ها در سبک بقا

چه کسی تا به حال گفته که بی‌خانمان‌ها زندگی آسانی دارند؟ چه در زندگی واقعی و چه در این بازی، متوجه خواهید شد که زندگی آن‌ها بسیار دشوار است. زندگی در خیابان‌های یک شهر اروپای مرکزی را به صورت انفرادی یا با تیمی از دوستان خود تجربه کنید و سعی کنید منابع کافی را جمع آوری کنید تا بتوانید در زمستان سخت و سرد جان سالم به در ببرید.

هیچ کس نمی‌توانست تصور کند گدایی از NPC برای غذا، دزدی از غریبه‌ها و جمع کردن زباله‌ها در یک محیط مجازی بسیار سرگرم‌کننده باشد!

۲. Green Hell

یکی از واقع‌گرایانه‌ترین بازی‌های بقا که در استیم پیدا خواهید کرد، Green Hell عنوانی با نامی مناسب است که شما را به دل جنگل می‌فرستد و تنها راه بقای شما آشنایی با گیاهان محلی و محیط اطرافتان است.

شما در این بازی به میزان زیادی سلامت خود را از دست می‌دهید و تمرکز بازی روی اکتشاف نیست، بلکه تمرکز آن روی تلاش برای زنده ماندن است. با وجود دشمنان بسیار زیادی که در هر گوشه‌ای آماده حمله به شما یا دوست‌تان هستند، این یک تجربه نابخشودنی و طاقت فرسا است. بازی کردن Green Hell واقعاً ارزش‌اش را دارد.

بهترین بازی ها در سبک بقا کدام‌اند؟ بهترین بازی‌های Survival

۱. Subnautica – بهترین بازی ها در سبک بقا

تصور کنید در یک دنیای آبی پر از هیولاها در گوشه‌ای خلوت کرده‌اید و آن‌ها آماده‌اند هر لحظه غواصی مانند شما را ببلعند. پس‌زمینه داستانی و عناصر اکتشافی در این بازی و همچنین سیستم ساخت و ساز در سطح بالایی قرار دارند.

بازی های تکراری فوق‌العاده‌ای که بیشتر از یک بار آنها را خریدیم
بخوانید

وقتی صحبت از رودررو شدن با موجودات جهنمی می‌شود، Subnautica هیچ رحمی ندارد، با وجود این‌که با یک بازی ترسناک طرف نیستیم، اما بقا در این شرایط نسبتاً سخت است. خوشبختانه، پیشرفت در بازی خیلی سخت و آزاردهنده نیست و مناظر در برخی مواقع کاملاً فریبنده و چشم‌نواز هستند.

خب دوستان این هم از فهرست بهترین بازی ها در سبک بقا، حال نوبت شماست که به ما بگویید بهترین بازی ها در سبک بقا کدام‌اند؟ جای کدام بازی در این فهرست خالی بود؟ لطفاً دیدگاه‌های خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

برای خواندن آخرین مطالب برترین بازی ها همراه لیویتو باشید.

همچنین فراموش نکنید که برای استریم کردن یا تماشای استریم باکیفیت با اینترنت نیم‌بها می‌توانید از لیویتو استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا