Esportsاخبار

Shroud: استعداد خودتان را در کالاف دیوتی تلف نکنید!

بازی Call of Duty فقط به دلیل زنده بودن‌اش به عنوان یک بازی رقابتی مشهور نشده است. بازیکنان حرفه‌ای معمولاً همگی باید با مجموعه‌ای از قوانین پیچیده موافقت کنند تا اسلحه‌ها و ابزارهای قدرتمند را از غیرقابل بازی بودن در سطح بالایی دور نگه دارند.

بنابراین، وقتی Shroud می‌گوید که از افراد بااستعداد و حرفه‌ای که استعداد خود را در CoD تلف می‌کنند، ناامید است و اصلاً اشتباه نمی‌کند.

حرف‌های او حقیقت دارد. هیچ صحنه‌ای از ورزش‌های الکترونیکی مثل بازی‌های Call of Duty از صحنه معمولی خود جدا نیست. این واقعاً همان بازی نیست. بازی‌های دیگر مثل Counter-Strike ،Valorant، حتی Halo بیشتر برای گیمرهای رقابتی مناسب هستند.

هر سال، چرخه Call of Duty برای گیمرهای رقابتی یکسان است. آن‌ها در ماه اول متوجه می‌شوند که GA آنها چه خواهد بود و حالت رتبه‌بندی شده به ندرت در عرض شش ماه پس از انتشار وارد بازی می‌شود. زمانی که متا جای افتاده و نقشه‌های فشرده در بازی قرار می‌گیرند، CoD بعدی منتشر می‌‌شود و این چرخه دوباره تکرار می‌شود. ناگفته نماند که اخیراً بازی‌های CoD در حالت‌های بدی، با هزاران باگ و ده‌ها جور مشکل دیگر منتشر شده‌اند.

در مقایسه، بازی‌های دیگر به طور خاص فقط به عنوان بازی‌ رقابتی ساخته شده‌اند، یا حداقل نوعی سازگاری بین بازی رقابتی و معمولی ارائه می‌دهند. اشتباه نکنید، صحنه رقابتی Call of Duty قوی است، اما بازی‌های دیگر به سادگی بهتر کنار هم قرار می‌گیرند.

اگر عاشق بازی Call of Duty و چیزهایی هستید که با خودش به ارمغان می‌آورد، به مسیر خود و بازی کردن ادامه دهید. اگر حسابی مردد هستید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که یک شوتر دیگر را بررسی کنید.

استریمر مود کالاف چیست و چگونه آن را فعال کنیم؟
بخوانید

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: dotesports

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا