اختصاصی لیویتواستریمرشواسلایدشوپیشنهاد سردبیرفهرست‌هامعرفی استریمرویدیوها و تریلرها

ریج استریمرها | وقتی که استریمرها کنترل‌شان را از دست می‌دهد!

در این مطلب، به دنبال فهرست کردن ده مورد از کلیپ‌ها و لحظاتی هستیم که به خاطر ریج استریمرها و یا از دست دادن کنترل استریمرها شهرت یافتند.

در طول دهه گذشته، استریمرها موقعیتی شبیه به افراد مشهور دارند. بسیاری از این افراد، به دلیل محبوبیت روزافزون خود به تدریج به چهره صنعت سرگرمی تبدیل شده‌اند. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که بینندگان برای تماشای استریمرها مشتاق هستند، شخصیت‌های متنوع آنهاست.

با طیف وسیعی از محتوای پخش آنلاین در دسترس، استریمرها اغلب مجبورند طیف منحصر به فردی از احساسات و عبارات را تولید کنند تا بینندگان را در برابر استریم خود میخکوب کنند. یکی از مواردی که در همه فرهنگ‌ها و گروه‌های زبانی دیده می‌شود، استریمرهایی است که پس از از دست دادن کنترل خود و عصبانیت شدید، چیزهایی را می‌شکنند.

1) IShowSpeed روی PC خود می‌نشیند!

دارن «IShowSpeed» به خاطر واکنش‌های نامطلوب و بی‌پرده‌اش همراه با ناسزاگویی‌های بی‌رحمانه‌اش شناخته می‌شود. یکی از دلایل اصلی که او چنین تعداد بالایی از بازدیدها و مشترکین را به خود اختصاص داده، به این دلیل است که همیشه در جریان استریم و پخش زنده خود لحظات دیدنی ایجاد کرده است.

در موارد متعددی دیده شده است که او به خاطر شیطنت‌های خود، در حال شکستن چیزها یا اختلال در تنظیمات خود است. در جریان یک استریم در اوایل سال جاری، او تلاش کرد تا شادی پس از گل کریس رونالدویی را در مقابل مانیتور خود تقلید کند.

هنگام فرود پرش، او به طور ناخواسته روی صفحه کلید و صفحه نمایش خود نشست که منجر به در هم فرو ریختن تجهیزات PC او شد. این تنها یکی از موارد متعددی است که او تجهیزات خود را شکسته است.

چگونه با او بی اس استریم کنیم
بخوانید

2) HasanAbi در بازی Sekiro مرتب می‌میرد

مفسر سیاسی و پخش‌کننده توییچ یعنی حسن «HasanAbi» در زمینه بازی‌های ویدیویی بهترین نیست. اگرچه او عمدتاً تحت رده «فقط چت» استریم می‌کند، اما این استریمر آمریکایی-ترکیه‌ای بارها در بازی‌های ویدیویی نیز فعالیت داشته است.

در یکی از استریم‌ها در طول قرنطینه ناشی از کووید 19، در حین انجام یک بازی اکشن ماجراجویی 2019 به نام Sekiro: Shadows Die Twice، حسن پس از مرگ مکرر در بازی، در حال از دست دادن کنترل خود و عصبانیت شدید دیده شد. نمونه‌ای از ریج استریمرها. این به نوبه خود باعث شد که این استریمر، کنترلر خود را به میز بکوبد. از آن زمان تا این لحظه، آن ویدئو در چندین پلتفرم کلیپ شده و به اشتراک گذاشته شده است.

3) IShowSpeed کنترلر ادین راس را خراب می‌کند

IShowSpeed در دومین حضور خود در لیست ما، در جریان لایو استریم آپلود شده در سپتامبر 2021، کنترلر PS5 «ادین راس» را شکست. در طول استریم، این دو گیمر در حال بازی  NBA 2K20 در برابر حریفان آنلاین خود بودند که متاسفانه، نتوانستند بازی را ببرند و در نتیجه «دارن» خونسردی خود را از دست داد و مصداقی از ریج استریمرها را به نمایش گذاشت.

ادین راس که در همسایگی در حال استریم بود، با ورود همکار استریمرش دست از کار کشید. دارن فریاد زد:

می‌تونستیم این مسابقه کوفتی رو ببریم!

سپس کنترلر ادین را از روی میز برداشت و به دیوار مجاور پرتاب و آن را تکه‌تکه کرد.

4) Castro_1021 هنگام بازی فیفا، کنترلر را می‌شکند

شکستن کنترلرها و بازی فیفا دست به دست می‌شود. استریمر بازی فیفا، Edwin “Castro_1021” به دلیل مکانیک‌های بازی، اغلب درگیر مشکلاتی بوده است.

صندلی استریم : بهترین صندلی‌ها برای استریم کردن و پخش زنده
بخوانید

درست مثل  IShowSpeed، فقط یک مورد خشم فوران کرده از Castro_1021 وجود ندارد، بلکه تعداد بیشماری از وی شاهد بوده‌ایم. یکی از آخرین لحظات خشم او در جریان یک استریم مهم دیده شد. در حین بازی FIFA 23 که در شهریور 1401 عرضه شد، این استریمر پس از تکرار این ادعا که هرگز گل نمی‌خورد، یک گل از حریف خود دریافت کرد.

سپس، خونسردی و آرامش خود را از دست داد و کنترلر PS5 خود را به زمین کوبید و در این فرآیند کنترلر را خرد و تکه پاره کرد.

5) Dr DisRespect سعی می‌کند هدست خود را بشکند

استریمر یوتیوب Guy “Dr DisRespect” به راحتی در میان محبوب‌ترین نام‌ها در اجتماع استریمرها قرار دارد. او به واسطه شخصیت کاریزماتیک و همراه با خودپسندی‌اش به شهرت رسید. از این رو، وقتی صحبت از کشته شدن در بازی به میان می‌آید، دکتر DisRespect همیشه برای کنار آمدن با آن مشکل دارد.

در استریمی که در سال گذشته پخش می‌شد، در حین اجرای بازی محبوب COD بتل رویال Warzone، ماوریک را دید که از یک حریف به ظاهر ضعیف‌ترعقب افتاده است. با دیدن این وضعیت، هدست خود را درآورد و سعی کرد قبل از پرت کردن‌اش، هدست را تکه‌تکه کند.

ریج استریمرها : کوییت ریج یا ول کردن همه چیز از روی خشم

اینترنت مملو از کلیپ‌هایی مربوط به تولیدکنندگان محتوا است که در مراحل سخت گیم، خشمگین می‌شوند یا صرفاً در حین بازی یک عنوان چند نفره بازی را به حریفان خود واگذار می‌کنند. با توجه به اینکه گیم‌های بسیاری از آنها ساعت‌ها به صورت زنده در مقابل هزاران مخاطب پخش می‌شوند، قابل درک است که گاهی اوقات کنترل خود را از دست بدهند.

چطور تعامل بیشتری در استریم خود ایجاد کنیم؟
بخوانید

در ادامه، پنج لحظه را فهرست کردیم که در آن استریمرها خونسردی خود را از دست می‌دهند و واکنشی را از خود بروز می‌دهند که گیمرها در زمانی که همه چیز بیش از حد تحمل آنهاست، انجام می‌دهند: ول کردن گیم به خاطر خشم.

6) Dr DisRespect بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را حذف می‌کند

Dr DisRespect در یک رویداد که به تازگی برگزار شده، واکنش کوییت ریج را بروز داد.

در جریان استریم، ستاره بازی‌های یوتیوب به‌طور باورنکردنی از سیستم تولید نسخه جدید Call of Duty: Modern Warfare 2 ناامید شد. در نتیجه، او نه تنها بازی را ترک کرد، بلکه آن را از رایانه خود حذف کرد و در عین حال گفت که به Overwatch 2 می‌رود:

«بله، من در حال حاضر بازی را حذف نصب می کنم، در واقع… من به Overwatch می‌روم. کمی لذت خواهم برد.»

این استریمر قبلاً از ویژگی ترتیب دادن مبتنی بر مهارت (SBMM) در بازی، قبل از عرضه کامل آن انتقاد داشت. از این واقعیت هم اصلاً خوشحال نبود که چند لحظه پس از ترتیب یافتن بازی توسط دشمنانی که او را دیدرس داشتند؛ کشته می‌شد.

Dr DisRespect به خاطر این اعتراض‌اش به Activision مشهور شده است. اقدام حذفِ نصب نسخه مورد انتظار بازی محبوب سال 2009 با واکنش‌های مختلفی روبرو شد.

7) Snoop Dogg با ریج بازی Madden NFL 21 را ول کرد

اسنوپ داگ مدت زیادی است که بازی های ویدیویی را استریم می‌کند. در جریان استریمی در سال گذشته، این رپر افسانه‌ای در حین انجام بازی Madden NFL 21 اوقات سختی داشت.

قیمت بستن و آماده‌سازی سیستم استریم (پاییز 1402)
بخوانید

اسنوپ داگ به سختی استریم را شروع کرده بود که تیم حریف یک تاچ داون به ثمر رساند. تاچ داون و عملکرد ضعیف خودش به وضوح برای او بسیار ناامیدکننده بود، اسنوپ داگ، نمونه‌ای از ریج استریمرها به نمایش گذاشت و با قدرت زیادی به کنترلر کوبید که حتی دوربین را تکان داد.

سپس همین طور که زیرلبی فحش می‌داد، هدست‌اش را پرت کرد و بعد از ترک بازی، از دوربین هم دور شد.

8) Elden Ring PvP باعث ریج Asmongold می‌شود

بازی‌های FromSoftware به خاطر شدت سختی‌شان مشهورند و Elden Ring نیز تفاوتی با آنها ندارد. کلیپ بالا از استریمر Twitch Zack “Asmongold”  نشان می‌دهد که چگونه حالت PvP بازی می‌تواند حسابی تنبیه‌کننده باشد، به خصوص زمانی که یک گیمر در مقابل چندین حریف قرار می‌گیرد.

در طول استریم، Asmongold به سختی مورد ضربه قرار گرفت؛ ضربات متعددی که به او وارد می‌شد موجب شدند تا نوار سلامتی او خیلی سریع تخلیه شود. استریمر در خشم خاموش خود بلافاصله از بازی خارج شد و سعی کرد Lost Ark را از استیم شروع کند.

بازی در ابتدا راه‌اندازی نشد و همین مزید بر علت شد تا بنیانگذار OTK زیر لبی گفت:

پسر، این دیوانگیه! چه بازی‌ای شد!

9) فروپاشی عصبی نینجا به وقفه‌ای در استریم تبدیل می‌شود

تایلر «نینجا» بلوینز یکی از نمادین‌ترین شخصیت‌های گیم در جهان است و کانالی با بیشترین دنبال‌کننده را در توییچ دارد.

این افسانه Fortnite، در حین بازی با یک فروپاشی کامل روبرو شد، زمانی که یک حریف با استفاده از مکانیک ریفت از او دور شد. این استریمر بازی را ول کرد و ناامیدی خود را از پلیر و از بازی ابراز نمود.

چگونه مشکل صدا در استریم را حل کنیم؟ ترفندهای حل مشکل صدا در استریم
بخوانید

با این حال، این حادثه چیزی فراتر از بازی Fortnite بود، همانطور که او توضیح داد:

من تمام کردم. در واقع، صادقانه بگم رفیق؟ من حتی نمی‌خواهم، حتی نمی‌خواهم… من باید از استریم کردن دست بردارم رفیق. وگرنه عقل لعنتی‌ام رو از میدم!

این کلیپ خیلی زود به دسته کلیپ‌های «ریج استریمرها» وارد شد. پس از آن، نینجا اعلام کرد که به طور کلی از استریم فاصله خواهد گرفت و بحث‌هایی را در مورد تغییر پلتفرم به راه انداخت.

یک هفته بعد، او با استراتژی کاملاً جدید خود برای استریم همزمان در چندین پلتفرم به عرصه بازگشت.

نظر شما درباره این ریج‌های استریمرها چیست؟ به نظرتان نمایش این رفتارها و بروز خشم در این موقعیت‌ها درست است یا باید فرد خودش را کنترل کند؟ نظرات‌تان را برای‌مان بنویسید.

برای خواندن آخرین مطالب استریم همراه مجله لیویتو باشید.

همچنین فراموش نکنید که برای استریم کردن یا تماشای استریم باکیفیت با اینترنت نیم‌بها می‌توانید از لیویتو استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا