اخبار

جزئیات محتوای Resident Evil 4: Separate Ways مشخص شد

دی ال سی داستانی Resident Evil 4 Remake در تاریخ 30 شهریور ماه برای پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوتر منتشر خواهد شد و برچسب قیمتی 10 دلاری دارد.

بازی شاهکار Resident Evil 4 Remake قرار است در هفته‌ها و ماه‌های آینده محتوای جدید دریافت کند. اول، 30 شهریور ماه دی ال سی مورد انتظار Separate Ways با هنرنمایی ایدا وانگ را خواهیم داشت. همچنين Mercenaries نیز محتوای جدید دریافت می‌کند. در ادامه نیز حالت واقعیت مجازی بازی به صورت انحصاری برای PlayStation VR2 منتشر می‌شود. حالت واقعیت مجازی بازی به صورت رایگان در زمستان منتشر خواهد شد.

اما در خصوص دی ال سی داستانی جدید که کپکام به تازگی معرفی کرد، Separate Ways روی داستان ایدا وانگ متمرکز و کمپین آن با لیان هم‌پوشانی دارد. در ادامه جزئیات این دی ال سی که در بلاگ پلی استیشن منتشر شده است را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شخصیت‌های کلیدی این محتوای داستانی شامل ایدا وانگ، لوئیس سرا و آلبرت وسکر می‌شوند. ایدا مأموریت خود را از وسکر دریافت کرده است و لوئیس سِرا نیز در تحقیق اهداف مأموریت کمک‌کننده او خواهد بود.

در زمینه مکانیک‌های گیم پلی، Separate Ways علاوه بر مکانیک‌های بازی اصلی، تفنگ قلاب انداز یا grappling gun را نیز معرفی می‌کند. این تفنگ به ایدا کمک می‌کند تا به مکان‌های مختلف دسترسی پیدا کند و دشمنان را از فواصل دور مورد هدف قرار دهد.

علاوه بر این جزئیات، تصاویر جدیدی از Resident Evil 4: Separate Ways منتشر شده است که در پایین مشاهده خواهید کرد.

بازی Resident Evil 4: Separate Ways در تاریخ 30 شهریور ماه برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس و اس و کامپیوتر منتشر خواهد شد. نظر شما در خصوص این بازی چیست؟ برای تجربه ماجراجویی جدید با ایدا وانگ مشتاق هستید؟ لطفاً دیدگاه‌های خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

کپکام از طرفداران می‌پرسد که کدام نسخه Resident Evil باید بازسازی شود
بخوانید

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا