اخبار

توسعه‌دهنده God of War در حال کار روی یک بازی اکشن RPG معرفی‌نشده است

آن‌طور که بعضی شواهد جدید نشان می‌دهند، استودیو سانتا مونیکا در حال کار روی یک بازی اکشن نقش‌آفرینی معرفی‌نشده است. در حالی که بسیاری از ناظران صنعت انتظار دارند که پروژه بعدی این شرکت قسمت دیگری از محبوب‌ترین فرنچایز آن، یعنی God of War باشد؛ استودیو سانتا مونیکا هنوز به‌طور رسمی چیزی از این دست را اعلام نکرده است.

آخرین بازی این استودیوی بازی‌سازی، بازی God of War Ragnarok بود که در اواخر سال 2022 با تحسین منتقدان عرضه شد. یک سال بعد، آنها دی‌ال‌سی رایگان Valhalla را منتشر کردند و تجربه پایه را با یک حالت roguelike گسترش دادند که می‌شد بارها و بارها بازی‌اش کرد. اما تا آنجا که به بازی بعدی مربوط می‌شود، این شرکت همچنان اخبار جدیدی از پروژه‌های در دست انجام خود فاش نمی‌کند.

توسعه بازی بعدی استودیو سانتا مونیکا ممکن است در اوایل سال 2022 شروع شده باشد

و این سکوت ادامه دارد، اما ممکن است استودیو سانتا مونیکا در بخشی از یک آگهی شغلی که اخیراً منتشر شده به سبک بازی آینده خود اشاره کرده باشد. لیستی که توسط Game Rant بررسی شده، نشان می‌دهد که این گروه در حال حاضر به دنبال یک رابط کاربری فنی ارشد و طراح تجربه است که به‌طور ایده‌آل در توسعه UI های درون-انجینی برای بازی‌های RPG اکشن مهارت کافی داشته باشد. آغاز این آگهی شغلی مربوط به «عنوان معرفی‌نشده جدید» از استودیوی سانتا مونیکا است، با این عبارت که با بسیاری از آگهی‌های شغلی دیگر این شرکت مطابقت دارد که به بهمن ماه دو سال قبل باز می‌گردد.

دی‌ال‌سی بازی God of War Ragnarok ویدیوی گیم پلی جدیدی را قبل از عرضه دریافت کرد
بخوانید

این استودیو از زمان آغاز به کار خود در اواخر دهه 90، به عنوان یک زیرمجموعه شرکت سونی همیشه و هر نوبت فقط یک بازی را توسعه داده است؛ بدون اینکه دوره‌های پیش‌تولید را در نظر بگیرید. این الگو اکنون در هفت چرخه توسعه که در مجموع یک ربع قرن را در بر می‌گیرد، تکرار شده است. بنابراین، قابل قبول است که تمام اشاره‌ها به یک «عنوان معرفی نشده» در آگهی‌های شغلی استودیو سانتا مونیکا در دو سال گذشته مربوط به همین پروژه باشد.

به این ترتیب، با توجه به اینکه تلاش‌های توسعه داخلی این شرکت از اوایل دهه 2000 به‌طور انحصاری روی God of War متمرکز شده‌اند، شانس این که پروژه بعدی استودیو، یک قسمت دیگر در همین فرنچایز باشد، نسبتاً زیاد به نظر می‌رسد. پیش از معرفی دی‌ال‌سی Valhalla برای Ragnarok در سال گذشته، یکی از افشاگران مطرح عنوان کرده بود که بازی God of War دیگری در حال ساخت است و حدس می‌زد که این پروژه می‌تواند در قالب یک «نیمه دنباله» از راه برسد.

رصد بر فعالیت‌های استخدام شرکت، قبلاً شواهدی را نشان داده بود که عنوان معرفی نشده استودیو سانتا مونیکا، یک بازی اکشن سوم شخص است. همراه با سرنخ‌هایی که اخیراً به بازی‌های اکشن RPG اضافه شده، مطمئناً به نظر می‌رسد که پروژه بعدی سازنده از نظر مکانیکی شبیه به بازی‌های اخیر God of War خواهد بود.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamerant

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا