اخبارویدیوها و تریلرها

کلیپ زامبی‌ها از بازی Call of Duty: Modern Warfare 3  تهدید جدیدی را به نمایش می‌گذارد 

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 محصول اکتیویژن یک کمپین جدید دارد که بازی سال گذشته و بازی چند نفره را دنبال می‌کند که نقشه‌های اصلاح شده از بازی Modern Warfare 2 (2009) را شامل می‌شود. با این حال، زامبی‌ها برای بسیاری از افراد جذابیت زیادی دارند و امسال تجربه جدیدی را ارائه می‌دهند.

یک نیروی متخاصم جدید، چیزی را که به نظر می‌رسد Dark Aether باشد، به تسخیر درمی‌آورد و پس از رویارویی با پلیس، آن را آزاد می‌کند و همین امر موج جدیدی از زامبی‌ها را به دنبال دارد. چه کسانی به جز کاپیتان جان سوپ مک تویش و مامور سیا کیت لاسول همراه چند اپراتور جدید باید درگیر ماجرا شوند؟ آنها باید با هم به مکان اتفاقات رخ داده نفوذ کنند و جلوی خروج هر چیزی را بگیرند.

تجربه زامبی‌های امسال به طور قابل توجهی متفاوت است، به جهان باز رفته و مکانیک‌های استخراج را اضافه می‌کند. اگرچه هنوز شاهد هیچ گونه گیم‌پلی از بازی نیستیم، ولی توسعه توسط Treyarch هدایت و توسط Sledgehammer Games پشتیبانی می‌شود و گیمرها با بزرگ‌ترین دشمنان مجموعه به همراه سایر تیم‌ها مقابله خواهند کرد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ 19 آبان (10 نوامبر) برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می‌شود. نسخه بتای چند نفره آن ابتدا به پلی استیشن می‌رسد و پلیرهای Xbox و PC یک هفته بعدتر به آن دسترسی پیدا می‌کنند.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

شایعه: بازی Call of Duty: Warzone 2 حالت بازجویی را معرفی می‌کند
بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا