اخبار

مدیرعامل مایکروسافت گیمینگ در واکنش به اسناد فاش شده: برنامه‌های واقعی را به اشتراک می‌گذاریم

دیروز برای ایکس باکس روز خیلی پُرحادثه‌ای بود، چون چند سند ویرایش نشده از پرونده دادگاه مایکروسافت با کمیسیون تجارت فدرال به بیرون درز کرد. این اسناد نه تنها وجود چندین پروژه اعلام نشده مانند دنباله Ghostwire: Tokyo و Dishonored 3 را تأیید می‌کرد، بلکه یک به‌روز رسانی میان نسلی برای Xbox Series X/S و کنسول نسل بعدی آن را که یک پلتفرم ابری ترکیبی است، تأیید کردند.

فیل اسپنسر، مدیرعامل مایکروسافت گیمینگ، در پاسخ به این افشاگری‌ها در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) نوشت: «ما مکالمه‌ای را در مورد ایمیل‌ها و اسناد قدیمی دیده‌ایم. دیدن این که کار تیم ما به این شکل به اشتراک گذاشته شده، واقعاً دشوار است، چون چیزهای زیادی تغییر کرده، و در حال حاضر و در آینده چیزهای زیادی برای هیجان زده شدن وجود دارد. زمانی که آماده شدیم برنامه‌های واقعی را به اشتراک خواهیم گذاشت.»

او همچنین یک یادداشت داخلی (که توسط The Verge به‌دست آمده) در مورد همین موضوع ارسال و خاطرنشان کرد که اسناد «به‌طور ناخواسته فاش شده‌اند». «من می‌دانم که این اتفاقی ناامیدکننده است، حتی اگر بسیاری از اسناد بیش از یک سال قدمت داشته باشند و برنامه‌های ما تغییر و تکامل یافته باشند. همچنین می‌دانم که همه ما محرمانه بودن برنامه‌های خود و اطلاعات شرکای خود را بسیار جدی می‌گیریم. این نشت اطلاعاتی بدیهی است که آن انتظار و تعهد ما را برآورده نمی‌کند».

از آنچه اتفاق افتاد درس خواهیم گرفت و بهتر از این خواهیم بود. همه ما مقدار زیادی اشتیاق و انرژی را در انجام وظایف‌ خود به کار می‌گیریم و هرگز نمی‌خواهیم این کار سخت با جامعه به اشتراک گذاشته شود. گفته می‌شود، چیزهای زیادی برای هیجان‌زده شدن وجود دارد و وقتی آماده شدیم، برنامه‌های واقعی را با گیمرهای خود در میان می‌گذاریم.

«در پایان، من از همه کارهایی که در تیم ایکس باکس برای شگفت‌زده کردن و خوشحال کردن گیمرهای ما انجام می‌دهید، قدردانی می‌کنم. در روزها و هفته‌های پیش رو، بیایید روی آنچه می‌توانیم کنترل کنیم متمرکز بمانیم: ادامه موفقیت شگفت‌انگیز بازی Starfield، عرضه قریب‌الوقوع بازی باورنکردنی Forza Motorsport، و ادامه ساخت بازی‌ها، خدمات و دستگاه‌هایی که میلیون‌ها گیمر و پلیر می‌توانند از آن لذت ببرند.»

بازی Hollow Knight: Silksong روز اول در گیم‌پس قرار خواهد گرفت + تریلر جدید
بخوانید

این که برنامه‌های به دست آمده از اسناد فاش شده چقدر تغییر کرده‌اند باید منتظر ماند و دید. قدمت اسناد با توجه به زمانی که بازی‌های Starfield، Redfall و Indiana Jones با تأخیر در پنجره‌های انتشار فهرست شده مواجه می‌شوند؛ مشخص می‌شود (Hi-Fi Rush همچنان با عنوان Project Hibiki هم شناخته می‌شود). این که آیا برنامه‌های کنسول‌های بعدی و آتی هم تغییر کرده‌اند، باید منتظر بود و دید.

برخی دیگر از افشاگری‌ها عبارتند از نسخه نسل فعلی بازی Red Dead Redemption 2 که ظاهراً در دست ساخت بوده، و احتمال خرید Nintendo و فروش 25 میلیون واحد از بازی Fallout 4 تا سال 2020.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا