اختصاصی لیویتواسلایدشوپیشنهاد سردبیرچه‌طور بازی کنیم؟راهنمای بازی

راهنمای بازی Call of Duty Modern Warfare 2

در این مقاله قرار است به راهنمای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 بپردازیم. در ادامه با لیویتو همراه شوید تا به کدهای مخفی، آموزش ارتقاء اسلحه و اتچمنت‌های بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 بپردازیم.

راهنمای بازی Call of Duty Modern Warfare 2

کدهای کمپین Modern Warfare 2 برای El Sin Nombre و Alone

همه کدهای گاوصندوق‌های قفل شده‌ای که در کمپین Modern Warfare 2 با آن‌ها مواجه خواهید شد و همچنین محل مخفی شدن آن‌ها در این مطلب گردآوری شده است.

کدهای مورد نیاز و اطلاعات آن‌ها در اطراف منطقه قابل بازی پراکنده شده‌اند و به راحتی می‌توان آن‌ها را پیدا کرد. البته اگر بدانید که به دنبال چه چیزی باید باشید، معمولاً در معرض دید قرار می‌گیرند. در هر صورت، این راهنما در وقت شما صرفه جویی می‌کند و به کد دقیق هر گاوصندوق در بازی اشاره می‌کند.

کدهای بازی مدرن وارفر 2 کجا مخفی شده‌اند و تروفی/اچیومنت Gentleman Thief چگونه باز می‌شود؟

کمپین Modern Warfare 2 دارای سه گاوصندوق قفل شده و سه کد برای یافتن است. گاوصندوق‌هایی که باید آن‌ها را باز کنید و موارد بسیار مفیدی را برای استفاده در خود مأموریت‌ها در اختیار داشته باشید. بدون این کدها، هیچ راه دیگری برای شکستن قفل گاوصندوق وجود ندارد.

اولین گاوصندوق در مأموریت El Sin Nombre کمپین بازی یافت می‌شود، در حالی که دو گاوصندوق دیگر در مناطق مختلف مأموریت Alone هستند. باز کردن قفل هر سه گاوصندوق، تروفی/اچیومنت Gentleman Thief را نیز برای شما به ارمغان می‌آورد.

راهنمای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 : کد و مکان آن در El Sin Nombre

اولین گاوصندوق کمپین در مأموریت El Sin Nombre است. هنگامی که ماسک به شما داده شد و آزادانه در منطقه پرسه زدید، می‌توانید کارت کلید دیگو را بدزدید تا به آسانسوری که شما را به پنت هاوس طبقه سوم می‌رساند بروید یا به پشت بام منطقه برسید و مستقیما وارد پنت هاوس شوید.

تریلر گیم‌پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر شد
بخوانید

صرف نظر از اینکه تصمیم دارید کارها را بی سر و صدا انجام دهید یا سلاحی برای خودتان پیدا کنید، در هر صورت برای یافتن گاوصندوق باید به طبقه دوم بروید.

گاوصندوق پشت کمد در اتاق خواب اصلی دیگو پنهان شده است که در طبقه دوم روبروی آسانسور قرار دارد. اگر کار خود را خارج از منطقه در طبقه اول شروع کنید، می‌توانید از SUV سیاه رنگ بالا بروید و سپس به بالکن بروید. آن اتاق را ترک کنید و به راهرو بروید. از طاق رد شوید، دری را در سمت چپ خود خواهید دید (دری که روبروی آسانسور است) – این همان اتاقی است که گاوصندوق در آن قرار دارد.

پس از داخل شدن، کمد را در سمت راست یا سمت چپ تخت خواهید یافت. آن را باز کنید، گاوصندوق را خواهید دید. این کد به وضوح روی تابلوی قاب شده دیده می‌شود که در سمت چپ شما هنگام ورود به اتاق قرار دارد.

تاریخ روی آن نوشته شده است، که در اینجا به آن نیاز داریم. اگر هنوز نمی‌توانید آن را پیدا کنید، ترکیب 02-02-19 (صفر، دو، صفر، دو، نوزده) است. پاداش شما زره و همچنین یک تفنگ شاتگان است (البته نه با مهمات زیاد).

کدها و مکان‌های آن‌ها در Modern Warfare 2 Alone

مرحله Alone یک مأموریت بسیار بزرگ‌تر نسبت به قبلی‌ها است و دو گاوصندوق دیگر را در بر دارد که باید قفل آن را باز کنیم.

راهنمای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 : گاوصندوق کافی شاپ مرحله Alone

این معمولاً اولین گاوصندوقی است که در این مأموریت با آن مواجه می‌شوید. اندکی پس از شروع، خود را در خانه‌ای می‌یابید که یک تله تفنگ شاتگان دارد، جایی که صدای کوبیدن در نزدیکی را نیز می‌شنوید. تله را خلع سلاح کنید یا آن را نادیده بگیرید، سپس از پله‌ها به سمت صدای کوبیدن بروید. آن در را باز کن و در اينجا فرد بدبختی را می‌یابید که آخرین لحظاتش را زندگی می‌کند.

تو بازی کن و من تماشا! | بهترین بازی‌ها برای تماشا کردن
بخوانید

از درها عبور کنید، خود را در یک کافی شاپ خواهید دید. به چپ بروید، یک دفتر قفل شده را خواهید دید. اگر قبلاً آن را نساخته‌اید، یک ابزار Pry بسازید و در را باز کنید.

گاوصندوق را مستقیماً جلوی خود در سمت چپ میز خواهید دید. سرنخ شما در تاریخ مشخص شده در تقویم، مربوط به تولد 40 سالگی شخصی است، به این معنی که کد گاوصندوق 10-10-80 (ده، ده، هشتاد) است.

پاداش شما یک کلت صدا خفه‌کن‌دار بسیار مفید (همچنین بدون مهمات زیاد) و یک چاقوی پرتابی است. با این حال، شایان ذکر است که اگر به دنبال تروفی/اچیومنت بدون اسلحه هستید، نباید هیچ تفنگی بردارید.

راهنمای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 : گاوصندوق موجود در مکانیکی مرحله Alone

دومین و آخرین گاوصندوق موجود در Alone در یک تعمیرگاه مکانیکی درست در خارج از همان کافی شاپ یافت می‌شود. می‌توانید با پایین آمدن از نرده‌های شکسته به آنجا برسید، جایی که خود را در رستورانی با کف‌پوش‌های قرمز و یک دروازه کرکره‌ای سفید مشرف به کلیسا خواهید یافت. تعمیرگاه درست بیرون آن مکان است، اما باید از در چوبی قهوه‌ای سمت چپ خارج شوید.

هنگامی که بیرون می‌روید، یک ماشین پارک شده را دقیقاً در کنار ساختمانی با در آبی و تابلوی قرمز بزرگی که نوشته El Maistro، می‌بینید. به داخل بروید، یک دفتر را گوشه‌ای در نزدیکی انتهای مکان پیدا خواهید کرد.

اما قبل از آن، یک لپ‌تاپ روی پیشخوان با سه مجموعه اعداد وجود دارد، اما تنها دو عدد از آن‌ها می‌توانند به عنوان یک کد گاوصندوق کار کنند. موردی که می‌خواهید بعد از «Al fondo del garage» نوشته شده است که به «پشت گاراژ» ترجمه می‌شود.

توافق ۱۰ ساله با سونی می‌تواند در نهایی شدن قرارداد خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت موثر باشد
بخوانید

این کد 37-60-80 (سی و هفت، شصت، هشتاد) است.

پاداش شما یک کمان پولادی (crossbow) (با دو شلیک) و یک چاقوی پرتابی است. با فرض اینکه قفل دو گاوصندوق قبلی را باز کرده‌اید، تروفی/اچیومنت Gentleman Thief اکنون باید روی صفحه ظاهر شود.

نکته پایانی: اگر هر یک از گاوصندوق‌ها را در تجربه اول از دست دادید زیاد نگران نباشید. بعداً می‌توانید هر یک از آن مأموریت‌ها را در هر زمان و در هر درجه سختی دوباره بازی کنید تا آنچه را که برای تروفی/اچیومنت نیاز دارید به دست آورید.

 

راهنمای بازی Call of Duty Modern Warfare 2

راهنمای لول اپ کردن سریع سلاح در Modern Warfare 2: سریع‌ترین راه برای لول آپ کردن اسلحه‌ها در MW2 چیست؟

اکنون که کمپین MW2 را تمام کرده‌اید به دنبال ارتقاء سریع اسلحه‌های خود هستید؟ خوب جایی آمده‌اید! ارتقاء یا لولینگ سریع سلاح Modern Warfare 2 احتمالاً اولویت شماره یک برای بازیکنان حرفه‌ای MW2 است. با وجود ده‌ها اسلحه مختلف موجود در Modern Warfare 2، مهم است که از زمان خود به نحو احسن استفاده کنید و در اسرع وقت از طریق ارتقاء سلاح‌ها را استفاده کنید. به این ترتیب، ما این راهنمای لول اپ سریع را در مورد سریع‌ترین راه برای ارتقاء اسلحه‌ها در MW2 نوشته‌ایم.

 

راهنمای بازی Call of Duty Modern Warfare 2

در بازی Modern Warfare 2 چگونه می‌توانم سریع سلاح‌ها را ارتقاء دهم؟

برای به دست آوردن سریع تعداد زیادی weapon XP در Modern Warfare 2، باید تعداد زیادی کیل (kill) کسب کنید.

این واضح به نظر می‌رسد، درست است؟ اما عمقی در آن وجود دارد. ارتقاء سریع سلاح در Modern Warfare 2 مستلزم آن است که در واقع از سلاح مربوطه‌ برای از بین بردن سایر بازیکنان (یا وسایل نقلیه) استفاده کنید. به این ترتیب، اگر بدون دست زدن به سلاح ثانویه (secondary) خود وارد مسابقه شوید، متوجه خواهید شد که اسلحه موجود در آن اسلات به هیچ وجه به سرعت ارتقاء نمی‌یابد.

شایعه: استودیو Sledgehammer می‌خواسته بعد از Vanguard دنباله Call of Duty: Advanced Warfare را بسازد
بخوانید

بنابراین از نظر حالت‌های بازی، شما باید به دنبال پلی لیست‌هایی باشید که به شما امکان می‌دهند دائماً با بازیکنان دیگر بجنگید (به طور ایده‌آل در یک نقشه کوچک تا بتوانید به سرعت وارد مبارزه شوید). حالت‌های بازی مانند Search and Destroy و Prisoner Rescue برای ارتقاء سریع سلاح‌ها در MW2 عالی نیستند، زیرا ریسپاون‌های محدود برای هر تیم وجود دارد. شما به یک منبع ثابت از بازیکنان برای شلیک و ریسپاون سریع نیاز دارید.

 

کالاف چندنفره

راهنمای بازی Call of Duty Modern Warfare 2: بهترین حالت‌های بازی برای ارتقاء سلاح‌ها

حالت بازی Headquarters در حال حاضر بهترین مود برای ارتقاء سریع سلاح‌ها در Modern Warfare 2 است.

بهترین حالت‌های بازی برای ارتقاء سریع سلاح‌ها در Modern Warfare 2 هیچ محدودیتی برای کشتن ندارند و شما را به نقشه‌های کوچک می‌برند. بنابراین، Headquarters، که شما را در یک عرصه فشرده با هر دو تیم قرار می‌دهد، با ریسپاون بی‌نهایت، بدون پایان دور و انبوه اکشن بهترین عملکرد را دارد.

جایگزین دیگری برای فارم کردم weapon XP در MW2 حالت Domination است که مورد علاقه طرفداران کلاسیک این سری است. Domination، مانند Headquarters، محدودیتی برای کشتن ندارد و دائماً بازیکنان را به مناطق مورد مناقشه که در آن درگیری دائمی است، هدایت می‌کند.

با این حال، اگر با دوستان خود قصد ارتقاء سلاح دارید، Ground War ممکن است انتخاب خوبی باشد. مشکل اصلی Ground War این است که اگر تیم شما در حد و اندازه آن نباشد، کار اندکی سخت می‌شود. با این حال، اگر شما و برخی از دوستانتان به فکر فارم کردن اسلحه هستید، می‌توانید در Ground War یک منبع بزرگ‌تر از هر حالت بازی دیگری پیدا کنید. همچنین اگر در حال ارتقاء لانچرها هستید، احتمالاً بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

رتبه‌بندی بهترین بازی های کالاف دیوتی
بخوانید

در آینده، اگر توسعه دهندگان حالت های بازی مشابه Blitz را از Call of Duty: Vanguard اضافه کنند، مطمئنا بهترین گزینه برای شما خواهد بود. همیشه به یاد داشته باشید، قانون طلایی برای ارتقاء سریع کشتار زیاد در مدت زمان کوتاه است.

راهنمای بازی Call of Duty Modern Warfare 2: نحوه انتخاب حالت‌های بازی چند نفره در Modern Warfare 2

اگر به دنبال ارتقاء سریع سلاح ها در Modern Warfare 2 در Headquarters یا Domination هستید، باید مطمئن شوید که پلی لیست quick play را فیلتر کنید تا مطمئن شوید که فقط آن حالت‌ها را دریافت می‌کنید.

در اینجا نحوه انتخاب حالت‌های بازی چندنفره در Modern Warfare 2 آورده شده است:

  • گزینه quick play را در منوی چند نفره انتخاب کنید
  • دکمه مربع / X را فشار دهید تا به منوی فیلتر بروید
  • تیک حالت‌های بازی را که نمی‌خواهید بازی کنید بردارید

این بود آموزش جامع ارتقاء سریع سلاح در Call of Duty Modern Warfare 2.

 

کالاف اتچمنت

بازی Modern Warfare 2 ممکن است با اضافه کردن تنظیمات اتچمنت، قدرت زیادی به افراد بدهد

استودیوی Infinity Ward یک ویژگی جدید غیرمعمول را برای Modern Warfare 2 Gunsmith تایید کرده است که می‌تواند همه چیز را به طور غیر ضروری پیچیده کند.

زمانی که Modern Warfare 2 تنها برای افراد معدودی در رسانه‌ها نمایش داده می‌شد، یکی از ویژگی‌های خاص Gunsmith در طول ارائه نادیده گرفته شد. این نشان می‌دهد که بازیکن در حال تنظیم ویژگی‌های اتچمنت سلاح است، و برخی از حاضران حتی در پیش‌نمایش خود به آن اشاره کردند.

با این حال، از آن زمان فراموش شده است، به این دلیل که در هیچ کجای نسخه بتا دیده نمی‌شد، بنابراین همه تصور می کردند که از بین رفته و کنار گذاشته شده است.

بازی CS:GO را حرفه‌ای بازی کن! راهنمای حرفه‌ای بازی CS:GO
بخوانید

اما این قابلیت در واقع در بازی نهایی است. Activision تأیید کرد که بازیکنان واقعاً می‌توانند رفتار اتچمنت‌ها را تغییر دهند. این ویژگی با رسیدن به حداکثر سطح با یک سلاح قابل شخصی‌سازی (gunsmithable) باز می‌شود – اساساً هر سلاحی که می‌توان آن را در Gunsmith بهینه کرد.

این قابلیت منوی جدید Tune را باز می‌کند که در اتچمنت‌هایی که قابل تنظیم هستند در دسترس خواهد بود. اساساً تنظیم به شما امکان می‌دهد وزن مزایا و معایب اتچمنت را تغییر دهید. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، دو اسلایدر وجود دارند که نشان دهنده آمار خاص آن اتچمنت است.

البته ناگفته نماند که Tuning سلاح پس از واکنش طرفداران بازی فعلا غیرفعال شده است.

کالاف اتچمنت

در این مثال، می توانید به طور موثر پنالتی سرعت ADS را برای Edge-47 Grip کاهش دهید، که می‌تواند رفتار منحصر به فردی را ایجاد کند که در نسخه استاندارد آن موجود نیست.

استودیوی Infinity Ward تیونینگ را بخشی از پایان بازی می‌داند. مرحله بعدی پس از باز کردن قفل همه اتچمنت‌ها. مشخص نیست که آیا می‌توانید تنظیمات مختلف اتچمنت انتخابی خود را ذخیره کنید یا خیر، اما به نظر می‌رسد هدف این است که با به هم زدن پارامترهای هر اتچمنت روی سلاح خود، چیزی جدید ایجاد کنید.

زمانی که Gunsmith برای اولین بار معرفی شد، ما برخی از نارضایتی‌ها را در جامعه طرفداران مشاهده کردیم که ظاهراً عمل انتخاب یک سلاح و اتچمنت‌ها را پیچیده‌تر از آنچه لازم است می‌کند. اضافه شدن تیونینگ بدون شک کسانی را که قبلاً ناراضی بودند، ناراضی‌تر می‌کند.

آموزش‌های مربوطه به پایان رسید. در این مقاله به راهنمای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 پرداختیم. نظر شما در خصوص این بازی چیست؟ لطفاً دیدگاه‌های خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

نقشه‌های بخش چندنفره Modern Warfare 2 (2009) در نسخه جدید بازسازی شده‌اند
بخوانید

برای خواندن راهنمای بازی های بیشتر همراه لیویتو باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا