اخبار

شایعه: یک نسخه دیگر Assassin’s Creed به‌غیر از Black Flag در دست ساخت است

شرکت یوبی‌سافت با بازی‌هایی مثل Assassin’s Creed Codename Red ،Assassin’s Creed Codename Hexe و Assassin ‘s Creed Invictus چند قسمت تازه در فرنچایز برتر خود دارد که به‌طور رسمی تایید شده‌اند، اما چندین نسخه دیگر هم در دست ساخت و تهیه هستند؛ البته اگر قرار باشد به گزارش‌های اخیر اعتماد کنیم. به عنوان مثال، افشاگری‌های گذشته ادعا می‌کردند که ریمیک بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag، بازی مورد علاقه طرفداران در سال 2013 در حال توسعه است – و جالب اینکه ممکن است این تنها بازی Assassin’s Creed نباشد که قرار است بازسازی شود.

طبق گزارشی که از سوی تام هندرسون، خبرنگار وب‌سایت Insider Gaming منتشر شده، شرکت یوبی‌سافت ریمیک دیگری از Assassin’s Creed را در حال حاضر در دست توسعه دارد. اینکه کدام بازی به‌طور خاص در حال بازسازی است، در گزارش ذکر نشده، اگرچه احتمالاً بخش قابل توجهی از طرفداران این سری هستند که از دیدن تجسم دوباره و جاه‌طلبانه بازی‌های اصلی Assassin’s Creed ناامید و سرخورده خواهند شد. شایعات در گذشته ادعا کرده بودند که ریمیک بازی اول در راه انتشار است، اما تا به امروز موفق به اتمام پروژه و عرضه بازی نشده‌اند.

هندرسون ادامه می‌دهد که این بازسازی دوم یکی از چندین بازی Assassin’s Creed است که قرار است «تا پایان دهه» منتشر شود. با این حال، با نگاهی به برنامه ادعایی کل سری – با وجود Codename Red برای امسال، Invictus برای سال آینده و  Codename Hexe برای سال 2026 – می‌‌شود فرض کرد که این ریمیک مرموز هنوز تا عرضه فاصله زیادی دارد.

یوبی‌سافت: گیمرها باید با «عدم مالکیت بازی‌ها کنار بیایند»
بخوانید

گزارش هندرسون همچنین حواشی جالبی در مورد هاب لایو سرویس سری Assassin’s Creed Infinity و نحوه عملکرد آن را آشکار می‌کند.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا