اخبار

حالت New Game Plus و یک درجه سختی جدید، بعد از عرضه Alan Wake 2 در راه است

بازی Alan Wake 2 محصولی از شرکت Remedy Entertainment در تاریخ 5 آبان (27 اکتبر) عرضه شده و بر اساس تریلرهای بازی، به نظر می‌رسد اوقات حسابی ترسناکی در پیش داشته باشیم. با این حال، پس از عرضه این بازی ژانر ترسناک/ بقا چیزهای بیشتری از جمله حالت New Game Plus وجود دارد چراکه در یک توییت جدید، توسعه‌دهنده بازی تأیید کرده تمام سلاح‌های قفل‌شده و ارتقاء‌ها به این حالت انتقال داده می‌شوند.

یک درجه سختی جدید تحت عنوان کابوس (Nightmare) هم در دسترس خواهد بود. همچنین یک روایت جایگزین با محتوای ویدیویی جدید و صفحات دست‌نوشته وجود دارد. سؤال اینجاست که این‌ها چقدر داستان بازی اول را تغییر می‌دهد و آینده را دستکاری می‌کند (در مورد Control 2 چیزی نمی‌گوییم)، باید منتظر بمانیم و بفهمیم.

بازی Alan Wake 2 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC از طریق فروشگاه Epic Games در دسترس خواهد بود. زمان انتشار New Game Plus هنوز مشخص نشده، بنابراین منتظر بروزرسانی‌های بیشتر باشید. شرکت Remedy همچنین در حال کار روی دو بسته الحاقی داستانی غیررایگان و پولی، Night Springs و Lake House است، اگرچه محتوای آنها هنوز فاش نشده است.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

بازی Alan Wake 2 طبق اعلام قبلی در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود
بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا