اخبار

هنوز حدود 250 نفر روی بازی Starfield کار می‌کنند

استودیو بازی‌سازی بتسدا برای همگان کاملاً روشن کرده که قصد دارد تا چند سال‌ آینده هم از بازی Starfield پشتیبانی کند. چون این RPG علمی-تخیلی پس از عرضه، به‌روز رسانی‌های زیادی (که جدیدترین آنها پشتیبانی DLSS را هم اضافه کرده) دریافت کرده است و توسعه روی DLC جدیدتری هم در حال انجام است. در واقع، به نظر می‌رسد که بخش عظیمی از نیروی کار این شرکت توسعه‌دهنده بازی همچنان روی این بازی، با اولویتی بالاتر در مقایسه با پروژه‌های دیگر تمرکز دارند.

همانطور که PCGamesN گزارش کرده، در مصاحبه اخیر با Wired، کارگردان بازی یعنی تاد هاوارد فاش کرد که حدود 250 نفر در استودیو بازی‌سازی بتسدا – که بیش از نیمی از کارکنان 450 نفره‌ای است که سازنده در مجموع در استخدام خود دارد – هنوز روی بازی Starfield کار می‌کنند. «شما الان با من صحبت می‌کنید، اما 450 نفر اینجا هستند. ما هنوز افرادی داریم که روی Fallout 76 کار می‌کنند، ولی در حال حاضر حدود 250 نفر از ما روی بازی Starfield تمرکز دارند.»

هاوارد قبلاً گفته بود که در سال‌های آینده، بازی Starfield «محتوای افزودنی زیادی» در «اندازه‌های مختلف» دریافت خواهد کرد. اگرچه گستره کامل این برنامه‌ها در حال حاضر نامشخص است، اما می‌دانیم که اولین بسته الحاقی، Shattered Space نام خواهد داشت. با این حال باید منتظر ماند و دید که این بسته الحاقی چه زمانی عرضه خواهد شد. در همین حال، این بازی قرار است در سال آینده، پشتیبانی کامل ماد را نیز دریافت کند.

اگرچه Starfield همچنان همان بازی‌ای است که به نظر می‌رسد اکثر استودیوهای بازی‌سازی بتسدا روی آن تمرکز کرده‌اند، کار روی بازی The Elder Scrolls 6 هم شتاب بیشتری گرفته و همانطور که قبلاً اشاره شد، این RPG فانتزی اوایل امسال وارد تولید کامل شده است.

جزئیات و اسکرین‌شات‌های بیشتری از بازی Avowed منتشر شد
بخوانید

بازی Starfield برای Xbox Series X/S و PC در دسترس است.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا