اسلایدشوچه‌طور بازی کنیم؟راهنمای بازی

راهنمای بازی رد فال : 10 نکته و ترفندی که باید در ذهن داشته باشید

بعد از اینکه خودشان را به عنوان برترین استودیو در ژانر شبیه‌ساز تثبیت کردند، با رد فال، Arkane شانس خود را در بازی‌های شوتر لوتر جهان باز امتحان کرد و اگرچه نتیجه نهایی به موفقیت‌های گذشته استودیو نزدیک نیست، اما می‌توان از بازی لذت برد. با این وجود البته این یک بازی آنلاین و co-op محور است که همیشه در جریان است و به‌روز رسانی دريافت خواهد کرد. در نتیجه گیمرها باید به این نکته هم توجه داشته باشند. به هر حال اگر قصد دارید در تجربه فعلی غوطه‌ور شوید، ما در اینجا، چند نکته و ترفند برای مبتدیان را گردآوری کرده‌ایم. راهنمای بازی رد فال در لیویتو را از دست ندهید.

راهنمای بازی رد فال

انتخاب شخصیت

ردفال به گیمرها این امکان را می‌دهد که به عنوان یکی از چهار شخصیت منحصر به فرد بازی کنند، اما هنگامی که قهرمان خود را انتخاب کردید، نمی‌توانید آن را با شخص دیگری مبادله کنید، مگر این‌که save خودتان را تغییر دهید؛ به این معنی که می‌بایست کمی روی تصمیم خود فکر کنید. هر شخصیت برای نقش‌های خاصی مناسب است. به عنوان مثال، جیکوب به دلیل توانایی‌اش در اسکن دشمنان و نامرئی شدن موقتی برای مخفی‌کاری مناسب است، اما اگر از آن دسته از بازیکنانی هستید که از بازی در نقش ساپورت در Co-op لذت می‌برید، رمی ممکن است بهترین انتخاب باشد، که البته این به لطف توانایی او در Mobilize است.

با این حال، اگر می‌دانید که زمان زیادی را صرف کاوش در دنیای باز خواهید کرد، دویندر و لیلا هر دو توانایی‌هایی دارند که دسترسی به مکان‌های صعب‌العبور را آسان‌تر می‌کنند، به طوری که دیویندر می‌تواند انتقال دهنده پرتاب کند سپس به آن تله‌پورت کند و لیلا می‌تواند یک آسانسور سایکیک را احضار کند که او را به هوا پرتاب می‌کند.

راهنمای بازی رد فال

به سبک خودتان بازی کنید – راهنمای بازی رد فال

رد فال سطح گزینه‌ها و عمق سیستمیک را که معمولاً اکثر بازی‌های Arkane انجام می‌دهند، ارائه نمی‌کند؛ به خصوص اگر شما آن را به صورت انفرادی بازی می‌کنید، اما این بدان معنا نیست که یک شوتر سر راست و خطی است. نه، هنوز گزینه‌های زیادی در مورد نحوه برخورد با چالش‌ها و انجام مأموریت‌ها وجود دارد. به عنوان مثال، اگر هدف شما این است که وارد یک سازه به شدت محافظت شده شوید، معمولاً ایده خوبی است که به کاوش و نگاه کردن به نقاط مختلف ورودی بپردازید، روشی که به شما امکان می‌دهد دشمنان زیادی را دور بزنید. همانطور که ممکن است تصور کنید، زمانی که شروع به فکر کردن به بهترین روش برای استفاده از توانایی‌های منحصر به فرد شخصیت خود کنید، این کار حتی موثرتر می‌شود.

راهنمای بازی رد فال

خطرات موجود در محیط بازی

استفاده از زرادخانه سلاح‌ها و مجموعه‌ای از توانایی‌ها، راه اصلی شما برای شکست دادن دشمنان در زمانی است که آن‌ها را در نبردهای رو در رو به چالش می‌کشید، اما Redfall راه‌های دیگری نیز برای تغییر جریان به نفع شما ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، خطرات موجود در محیط زیادی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، از حوضچه‌های بنزینی که می‌توان با آتش زدن یونجه و گسترش شعله‌های آن جهنمی به پا کرد تا جعبه‌های الکتریکی که می‌توانند برای تولید جرقه مورد استفاده قرار بگیرند؛ به خصوص زمانی که خود را در وسط برخوردهای دیوانه‌وار می‌بینید، توجه به محیط می‌تواند بسیار مفید باشد.

همه چیز را لوت کنید

دنیای Redfall پر از لوت است، به گونه‌ای غیرقابل اغراق و به معنای واقعی کلمه! به هر کجا که بروید، انواع اقلام قابل برداشت را پیدا خواهید کرد، مانند نوار چسب، سیم، آچار، پارچه، مواد شیمیایی، سفیدکننده، بطری آب، دستمال توالت، اسباب بازی و غیره. و همه این‌ها دقیقاً چه هدفی را دنبال می‌کنند؟ وقتی آن‌ها را تحویل می‌دهید، همگی به پول نقد تبدیل می‌شوند که می‌توانید از آن برای خرید سلاح، مهمات و موارد دیگر استفاده کنید. توصیه ما این است که هر چیزی را که می‌توانید جمع‌آوری کنید (حداقل تا جایی که برای شما آزاردهنده نباشد)، زیرا ایجاد یک ذخیره سالم برای خرج کردن پول خیلی طول نمی‌کشد.

کاوش کنید – راهنمای بازی رد فال

البته Redfall به عنوان یک بازی جهان باز، فضای زیادی را برای کاوش در اختیار شما قرار می‌دهد، با مقدار زیادی جوایز و محتوایی که اگر فقط به مأموریت‌های داستانی پایبند باشید، می‌توانید کاملاً از دست بدهید. از کالکتیبل‌هایی مانند Grave Locks (که تکه‌ها و بخش‌هایی از داستان بازی را نشان می‌دهد) گرفته تا سلاح‌های جدید و قدرتمند و مأموریت‌های جانبی، محتوای اختیاری زیادی در Redfall وجود دارد که ممکن است بخواهید برای تجربه آن‌ها از مسیر اصلی خارج شوید.

همیشه یک stake weapon با خود داشته باشید

شما در Redfall با بسیاری از دشمنان انسانی مبارزه خواهید کرد، اما دشمنان اصلی شما، مسلماً خون آشام‌ها خواهند بود – اکثریت قریب به اتفاق آن‌ها نمی‌میرند مگر اینکه از یک stake weapon روی آن‌ها استفاده کنید. هنگامی که نوار سلامت یک خون آشام را به پایان رساندید، آن‌ها وارد یک حالت آسیب‌پذیر می‌شوند و در این پنجره زمانی باید با stake weapon به قلب آن‌ها ضربه بزنید تا آن‌ها را بکشید. البته می‌توانید در صورت تمایل، به هر سه سلاح مجهز خود stake وصل کنید، اما مهم نیست که هر چه باشد، باید حداقل یک اسلحه stake weapon در هر زمان همراه خود داشته باشید. بالاخره در شهر ردفال خون آشام‌های زیادی وجود دارند.

از لامپ‌های UV روی خون آشام‌ها استفاده کنید

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، Redfall از شما انتظار دارد که استراتژی‌های مختلفی را برای انواع مختلف دشمنان اتخاذ کنید، بنابراین خون آشام‌ها ممکن است نسبت به چیزی آسیب پذیرتر از دشمنان انسانی باشند و بالعکس. نمونه‌ای از آن نورهای UV هستند که خون آشام‌ها به ویژه به آن حساسیت دارند. در واقع، اگر به اندازه کافی نور ماوراء بنفش را به یک خون‌آشام بتابانید، به طور کامل به سنگ تبدیل می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد که فقط یک بار به آن مشت بزنید تا متلاشی شدن آن را به غبار تماشا کنید. داشتن یک نور UV در زرادخانه شما نیز ایده خوبی است، به خصوص اگر قصد دارید با گروه بزرگ‌تری از خون آشام‌ها روبرو شوید که ممکن است چندین نفر از آن‌ها به طور هم‌زمان به شما حمله کنند.

باز کردن قفل نقاط فست تراول

بازی Redfall دارای یک محیط جهان باز با اندازه مناسب است، البته نه کاملاً عظیم، به این معنی که سفر از نقطه A به نقطه B در اکثر موارد می‌تواند بسیار سریع باشد. با این وجود، داشتن چندین نقطه فست تراول پراکنده در سراسر محیط می‌تواند بسیار کارآمد باشد، به خصوص وقتی که می‌خواهید از مکانی به مکان دیگر بپرید، به لطف زمان‌های کوتاه بارگیری تجربه خوشایندی را تجربه خواهید کرد. خانه‌های امن و نشانگرهای تاریخی هر دو به عنوان نقاط فست تراول عمل می‌کنند و تعداد کمی از آن‌ها در سراسر جهان پراکنده هستند؛ پس حتماً آن‌ها را جستجو کنید.

راهنمای بازی رد فال

لانه‌های خون آشام‌ها را نادیده نگیرید – راهنمای بازی رد فال

از میان تمام فعالیت‌های جانبی موجود در دنیای Redfall، یکی از موارد برجسته لانه‌های خون‌آشام است. این‌ها به صورت پویا در نقاط تصادفی جهان ظاهر می‌شوند و هر یک از آن‌ها حوزه نفوذی را اعمال می‌کنند که در آن همه دشمنان قوی‌تر می‌شوند. تا زمانی که وارد لانه شوید و آن را از بین ببرید، این حوزه نفوذ همچنان بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌شود – به این معنی که هرگز ایده خوبی نیست که لانه خون آشام را برای مدت طولانی نادیده بگیرید. لانه‌های خون‌آشام معمولاً جوایز قابل‌توجهی نیز ارائه می‌دهند، بنابراین هر زمان که فرصت پیدا کردید، قطعاً Vampire nest ارزش وقت گذاشتن را دارند.

راهنمای بازی رد فال

برای لذت بردن از داستان، باید کار کنید!

متأسفانه، Redfall عنوانی است که تأکید بسیار کمی بر داستان و قصه‌گویی دارد، موضوعی که با توجه به ایده اصلی آن، که حداقل روی کاغذ خیلی جذاب است، واقعاً شرم‌آورتر است. اگر می‌خواهید از این محیط لذت ببرید و کمی بیش‌تر از آنچه تجربه بازی به شما اجازه می‌دهد در جهان آن غوطه‌ور شوید و لذت ببرید، باید به دنبال یادداشت‌ها و مطالب خواندنی فراوانی باشید که در سراسر جهان پراکنده شده‌اند که البته تعدادشان خیلی زیاد است. در کل در ردفال چیزهای زیادی برای مرور وجود دارد، اگرچه همه آن‌ها ارزش تلاش و وقت گذاشتن را ندارند، اما جنبه روایت تجربه را کمی غنی می‌کنند.

راهنمای بازی مورتال کمبت ۱ | راهنمای جامع Mortal Kombat 1
بخوانید

شما این بازی را تجربه کرده‌اید؟ نظرتان درباره نکات گفته شده در مقاله راهنمای بازی رد فال چیست؟ لطفاً دیدگاه‌های خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

برای خواندن آخرین مطالب راهنمای بازی همراه لیویتو باشید.

همچنین فراموش نکنید که برای استریم کردن یا تماشای استریم باکیفیت با اینترنت نیم‌بها می‌توانید از لیویتو استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا