اخبارکنسول‌هاگیم تک

موجودی کنسول پلی استیشن پورتال تنها دو روز بعد از عرضه به پایان رسید!

پس از درز اخبار اولیه درباره پلی استیشن پورتال، این دستگاه با شک و تردیدهای گسترده‌ای در مورد مجموعه ویژگی‌های محدود و جذابیت‌اش برای طرفداران مواجه شد، اگرچه به نظر می‌رسد که این دستگاه دستی در بازار و در زمینه فروش، شروع خیلی خوبی داشته است. تنها دو روز بعد از عرضه در 24 آبان (15 نوامبر)، به نظر می‌رسد که کل واحدهای عرضه‌شده آن در ایالات متحده و بریتانیا فروخته شده باشد.

همانطور که از سوی Eurogamer گزارش شده، نسخه ایالات متحده فروشگاه PlayStation Direct اشاره کرده که این دستگاه در فروشگاه PlayStation موجود نیست و از کاربران می‌خواهد که «در اواسط آذر (اوایل دسامبر) برای جزئیات بیشتر در مورد موجود بودن دستگاه، این فروشگاه را بررسی کنند». در همین حال، نسخه بریتانیایی صفحه فروشگاه در حال حاضر دستگاه را در انبار ندارد و می‌گوید: «ما سخت در تلاش هستیم تا موجودی بیشتری را در دسترس قرار دهیم. لطفاً در روز چهارشنبه 1 آذر (22 نوامبر) دوباره بررسی کنید.»

در همین حال، تعدادی از فهرست‌های انتظار برای پلی استیشن پورتال را می‌توان در eBay پیدا کرد، جایی که فروشندگان آن را با قیمت‌هایی از 250 دلار تا 450 دلار در مقایسه با قیمت رسمی خرده‌فروشی 199.99 دلار می‌فروشند، بنابراین مطمئناً این احتمال وجود دارد که خرید و فروش گسترده به قصد سودبری فوری و تشکیل بازار سیاه، به کمبود اولیه در عرضه این دستگاه نقش داشته باشد.

جالب اینجاست که در مهر ماه (اکتبر)، چند هفته قبل از عرضه رسمی پلی استیشن پورتال، تمام پیش‌فروش‌ها در ژاپن فروخته شده بود.

گزارش: ادغام دیسکورد با پلی استیشن ۵ تا آخر سال
بخوانید

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا