اخبارکنسول‌هاگیم تک

آپدیت جدید پلی استیشن 5: فرمان صوتی و رابط کاربری بهتر برای کنترل موسیقی

آپدیت نرم‌افزاری سیستمی جدید برای پلی استیشن 5 منتشر شد. این آپدیت جدید که 23.02-08.20.00.06 شماره‌گذاری شده، به‌روز رسانی سنگینی است و با حجم 1.185 گیگابایت عرضه می‌شود. این آپدیت چند ویژگی جدید از جمله برخی اصلاحات در رابط کاربری برای کاربران پلی استیشن VR2 را به همراه دارد.

به عنوان بخشی از به‌روز رسانی، کاربران PS5 اکنون می‌توانند به راحتی موسیقی خود را کنترل کنند، با مرکز کنترل موسیقی اکنون یک طرح دو ستونی دریافت می‌شود که امکان مرور آسان‌تر لیست‌های پخش، دسته‌ها و آهنگ‌ها را فراهم می‌کند.

این آپدیت همچنین یک ویژگی کنترل صوتی جدید را برای کاربران انگلیسی‌زبان با حساب‌های شبکه پلی‌استیشن در ایالات متحده یا بریتانیا به همراه دارد. با استفاده از این ویژگی، پلیرها می‌توانند در هر صفحه‌ای از طریق فرمان صوتی بگویند «چه خبر؟» که PS5 جدیدترین ویژگی‌های خود را به کاربر نشان می‌دهد.

کاربران PlayStation VR2 اکنون می‌توانند از پخش تصادفی محیط اطراف خود در حین پخش بازی VR اجتناب کنند. اکنون در صفحه تنظیمات، گزینه‌ای وجود دارد که به پلیرها اجازه می‌دهد تا جلوی قابلیت تصویر شفاف(see-through) را بگیرند و از نمایش تصویر دوربین شفاف در تلویزیون جلوگیری کنند.

لیست کامل ویژگی‌های جدید این آپدیت را در زیر بررسی کنید:

  • استفاده از (موسیقی) در مرکز کنترل حالا خیلی ساده‌تر از قبل است. با طرح دو ستونی آن، می‌توانید به راحتی دسته‌ها، لیست‌های پخش و آهنگ‌های مختلف را مرور کنید.
  • هنگام اجرای بازی‌ها با PlayStation VR2، می‌توانید از پخش ناخواسته محیط اطراف خود جلوگیری کنید.
  • به [تنظیمات] > [لوازم جانبی] > [PlayStation VR2] بروید و [Block See-Through View on TV]  را روشن کنید تا هنگام استفاده از PS VR2، تصویر دوربین شفاف در تلویزیون شما نمایش داده نشود.
  • اگر در هر صفحه‌ای از طریق فرمان صوتی بگویید «چه خبر؟»، حالا می‌توانید ویژگی‌های جدید PS5 را بررسی کنید.
  • در حال حاضر، فرمان صوتی (پیش‌نمایش) فقط به زبان انگلیسی برای پلیرهایی که دارای حساب کاربری برای شبکه پلی استیشن در ایالات متحده و بریتانیا هستند، در دسترس است.
  • پیام‌ها و قابلیت استفاده را در برخی از صفحه‌ها بهبود بخشیده‌ شده است.
کاورهای Starlight Blue ،Galactic Purple و Nova Pink پلی استیشن 5 اواخر خرداد در دسترس قرار می‌گیرند
بخوانید

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا