اختصاصی لیویتواسلایدشوچه‌طور بازی کنیم؟حرفه‌ای بازی کنراهنمای بازی

راهنمای بازی Minecraft Legends | راهنمای حرفه‌ای ماینکرفت لجندز

بازی جدید مجموعه Minecraft به تازگی عرضه شده است و در این مطلب می‌خواهیم به‌صورت حرفه‌ای به راهنمای بازی Minecraft Legends بپردازیم. در ادامه با مجله لیویتو همراه باشید.

عنوان Minecraft Legends یک بازی فوق العاده با ترکیبی منحصر به فرد از المان‌های استراتژی، RPG، بقا و موارد دیگر است. وقتی تمام تلاش خود را برای زنده ماندن می‌کنید، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید. با این حال، Legends بازی سختی است.

علی‌رغم وجود چیزهای زیادی که در این ماجراجویی به شما کمک می‌کنند، همیشه خطری در کمین است. به همین دلیل، باید به سرعت با سیستم و مکانیک‌های بازی آشنا شوید. شما خوش شانس هستید، زیرا دانستن این ده کاری که فقط بازیکنان حرفه‌ای می‌توانند در Minecraft Legends انجام دهند، قطعا به شما در سفرتان کمک خواهد کرد.

راهنمای بازی Minecraft Legends : با آزاد کردن روستاییان سریع‌تر به منابع مختلف دسترسی پیدا کنید

راهنمای بازی Minecraft Legends | راهنمای حرفه‌ای ماینکرفت لجندز

هیچ چیز در Minecraft با ارزش‌تر از قدرت و نفوذ روستاییان نیست. در شروع بازی خود، باید روی آزاد کردن روستاییان تمرکز کنید، هرچه بیشتر، بهتر! اگر روستاییان بیشتری در اطراف نقشه داشته باشید، شانس بیشتری برای به دست آوردن منابع مختلف خواهید داشت. این کار همچنین شانس شما را برای به دست آوردن منابع بهتر از صندوقچه‌ها افزایش می‌دهد. شما اساسا می‌توانید روستاییانی که تقریبا در همه جا در قفس گیر کرده‌اند را آزاد کنید و از آن‌ها برای به دست آوردن منابع بیشتر استفاده کنید.

راهنمای بازی Minecraft Legends : شناخت بهترین ماب‌ها برای کمک به شما در مراحل اولیه

راهنمای بازی Minecraft Legends | راهنمای حرفه‌ای ماینکرفت لجندز

اگر یک بازیکن حرفه‌ای هستید، می‌دانید که در ابتدای بازی باید چه ماب‌هایی را جذب کنید. زامبی‌ها و اسکلت‌ها تا حد زیادی از بهترین ماب‌های اولیه بازی هستند و بهتر است هرچه سریع‌تر آن‌ها را به عنوان بخشی از اوباش خود در اختیار بگیرید. زامبی‌ها می‌توانند به دشمنان ضربه بزنند و آسیب‌های زیادی را تحمل کنند. در همین حال، اسکلت‌ها در تیراندازی با کمان خود از روی دیوارها عالی هستند؛ همین موضوع آن‌ها را در نبردهای باز بسیار ارزشمند می‌کند. وقتی این دو ماب را دریافت کردید، به غیر از ماب‌های افسانه‌ای، موارد دیگر را نادیده بگیرید.

تاریخ انتشار بازی Minecraft Legends با عرضه تریلرهای جدید تایید شد
بخوانید

از کریپرها برای مقابله با Red Horde استفاده کنید

راهنمای بازی Minecraft Legends | راهنمای حرفه‌ای ماینکرفت لجندز

اگر در طول بازی با یک پایگاه Red Horde مواجه شدید، این تاکتیک برای از بین بردن سریع آن‌ها بسیار مفید خواهد بود. توان دفاعی Red Horde ضعیف است و تمرکز آن‌ها بیشتر روی حرکات تهاجمی قرار دارد. زمانی که شما گروهی از کریپرها (Creepers) را به همراه خود بیاورید، سقوط و شکست آن‌ها حتمی خواهد بود.

شما اساسا می‌توانید با استفاده از Tiger mount و کریپرهای خود، از میان گروه‌ عظیمی از آن‌ها بدون مشکل عبور کنید. مطمئن شوید که پورتال را هدف قرار داده‌اید؛ حالا شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن گله را از بین ببرید. این استراتژی نه تنها فوق العاده موثر است، بلکه همواره به خوبی جواب می‌دهد.

راهنمای بازی Minecraft Legends : شما می‌توانید در مپ زوم کرده و پایگاه‌های Piglin بیشتری را کشف کنید

راهنمای بازی Minecraft Legends | راهنمای حرفه‌ای ماینکرفت لجندز

بازی Minecraft Legends به المان اکتشاف وابستگی زیادی دارد و هیچ چیز جذاب‌تر از یافتن پایگاه‌ها و معدن‌های Piglin نیست. با این حال، حرفه‌ای‌ها می‌دانند که نقشه بازی منبع بزرگی است، زیرا می‌توانید روی آن زوم کرده و پایگاه‌های Piglin را به راحتی روی آن پیدا کنید.

این کار می‌تواند کمک بزرگی در برنامه‌ریزی مسیرها به شما بکند، زیرا اکنون می‌توانید ببینید از کجا به کجا حرکت می‌کنید و به طور کامل از دنیای بازی لذت خواهید برد. اگر می‌خواهید از Piglinها دوری کنید، اکنون می‌توانید با دانستن مکان آن‌ها روی نقشه، این کار را با دقت بیشتری انجام دهید.

شما می‌توانید ماموریت کشتن Piglinها را به شکل ساده‌تری انجام دهید

راهنمای بازی Minecraft Legends | راهنمای حرفه‌ای ماینکرفت لجندز

در بیشتر مواقعی که هدف اصلی شما کشتن Piglinها در یک پایگاه است، همیشه تعداد آن‌ها بیشتر از چیزی است که باید بکشید. بنابراین، ساده‌ترین راه برای تکمیل این ماموریت، صرفا تمرکز روی Piglinهای کوچک‌تر است. انجام این استراتژی به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر به هدف خود برسید.

راهنمای بازی High on Life | داستان یک تفنگ سخن‌گو
بخوانید

بازی همیشه تعداد Piglin‌های بیشتری را نسبت به هدف مورد نیاز شما اسپاون می‌کند، بنابراین می‌توانید با تمرکز روی موارد کوچکی که از بین بردن آن‌ها آسان ‌تر است، سختی بازی را دور بزنید. هرچه Piglinها بزرگ‌تر باشند، ضربه‌های سنگین‌تر و خطرناک‌تری به شما وارد می‌کنند.

راهنمای بازی Minecraft Legends : علامت سوال‌های نقشه را جستجو کنید

راهنمای بازی Minecraft Legends | راهنمای حرفه‌ای ماینکرفت لجندز

اگر در حال تجربه بازی Minecraft Legends هستید، به احتمال زیاد به تنهایی انجام دادن کارها و نادیده گرفتن آنچه بازی به شما می‌گوید، اصرار دارید. این بازی‌ها برای به نمایش گذاشتن خلاقیت شخصی طراحی شده‌اند و قرار است هر طور که دوست دارید، آن‌ها را تجربه کنید. با این گفته، یک بازیکن حرفه‌ای واقعی، همیشه علامت سوال‌هایی که روی نقشه ظاهر می‌شوند را بررسی می‌کند. این علامت‌های سوال مجموعه کاملی از پاداش‌ها را به همراه خواهند داشت و گاهی اوقات حتی در کنار آن‌ها ماب‌هایی وجود دارد که می‌توانند در ادامه روند بازی بسیار مفید واقع شوند.

آیتم ریسپاون Wellhouse را در کجاها قرار دهیم؟

راهنمای بازی Minecraft Legends | راهنمای حرفه‌ای ماینکرفت لجندز

شما می‌توانید Wellhouse را هر جایی که دوست دارید قرار دهید. آن‌ها به عنوان یک فانوس دریایی عمل می‌کنند و می‌توانید پس از مرگ، در همان نقطه ظاهر شوید. نکته اینجاست که می‌توان از آن‌ها به عنوان نقطه‌های fast travel استفاده کرد. اما آیا می‌دانستید که می‌توانید این سازه‌ها را در بین دو روستا بسازید تا در صورت هجوم دشمنان، بتوانید سریع‌تر در بین روستاها حرکت کنید؟

یک راه خوب دیگر برای استفاده حرفه‌ای از Wellhouse، قرار دادن آن‌ها در کنار روستاهای ماب‌ها است. در آن نقطه اساسا ‌می‌توانید آن‌ها را به سرعت پرورش دهید. روستاییان سریع سفر نمی‌کنند، بنابراین این یک راه عالی برای ایمن و آماده نگه داشتن آن‌ها برای یک سفر بزرگ است.

راهنمای کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ | راهنمای بخش زامبی‌ها و ارتقای اسلحه‌ها CoD Modern Warfare 3
بخوانید

در اطراف روستاها دیوار بسازید

هر زمان که یک دهکده را در Minecraft Legends آزاد کنید یا بسازید، مسئولیت زیادی رو دوشتان قرار خواهد گرفت. هر زمان که از آ‌ن‌ها دور باشید، روستا مستعد حملات Piglinها خواهد بود. این بدان معنی است که شما به احتمال زیاد روستاییان زیادی را به خاطر این موجودات از دست خواهید داد، مگر اینکه یک تاکتیک حرفه‌ای پیاده‌سازی کنید و دیوارهایی را در اطراف این روستاها بسازید.

قرار دادن دیوارها در اطراف روستاهای شما می‌تواند یک استراتژی مفید برای حفظ امنیت روستانشینان و روستا است. حتی می‌توانید برای اطمینان از ایمنی مضاعف، دیوارهای دوتایی بسازید. ناراحت نباشید؛ شما می‌توانید این دیوارها را هر لحظه که دوست دارید تخریب کنید، بنابراین قرار دادن آن‌ها همیشه یک استراتژی مفید خواهد بود.

راهنمای بازی Minecraft Legends | راهنمای حرفه‌ای ماینکرفت لجندز

نابود کردن کامل پورتال‌ها

بهترین راه برای استفاده از قابلیت Cure Netherrack، استفاده از آن برای قرار دادن لانچرهای Redstone در نزدیکی پورتال‌های دشمن است. هنگامی که بالا آمدید و از آسیب در امان شدید، می‌توانید از پرتاب‌کننده‌های Redstone برای آسیب رساندن به پورتال‌ها از فاصله ایمن و بدون نیاز به حضور مستقیم خودتان استفاده کنید.

این امر می‌تواند در هنگام مقابله با دشمنان سرسخت‌تر بسیار مفید باشد. با این حال، در اینجا یک نکته حرفه‌ای دیگر وجود دارد، هرگز پورتال‌های زیادی را نابود نکنید، در غیر این صورت ممکن است باسی را اسپاون کنید که بسیار خشمگین است و به روستاهای شما حمله می‌کند.

سریع‌تر Heal کنید

شما از قبل می‌دانید که وقتی در بازی آسیب دیدید، به مرور زمان خود به خود بهبود خواهید یافت. این چیزی است که بازی در آموزش‌هایش به شما می‌گوید یا فقط با بازی کردن آن را یاد می‌گیرید. با این حال، بازیکنان حرفه‌ای می‌دانند که می‌توانند این روند را تسریع کنند و بهبودی خود را بسیار سریع‌تر انجام دهند.

بازی CS:GO را حرفه‌ای بازی کن! راهنمای حرفه‌ای بازی CS:GO
بخوانید

برای بهبودی سریع‌تر در Minecraft Legends، به سادگی به Blue Portals بروید و از آن‌ها برای بهبودی سریع‌تر خود استفاده کنید. با این حال، اگر نزدیکی خود چنین پورتالی ندارید، می‌توانید از Mossy Golem Spawners نیز برای ایجاد ماب‌های Mossy Golem استفاده کنید، ماب‌هایی که شما را از شر همه بیماری‌ها راحت می‌کنند.

این بود راهنمای حرفه‌ای ماینکرفت لجندز و امیدواریم با خواندن این مطلب اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید. اگر ترفند به‌خصوص دیگری برای بهتر بازی کردن این عنوان سراغ دارید، آن را از ما دریغ نکنید.

برای خواندن آخرین مطالب راهنمای بازی همراه لیویتو باشید.

همچنین فراموش نکنید که برای استریم کردن یا تماشای استریم باکیفیت با اینترنت نیم‌بها می‌توانید از لیویتو استفاده کنید.

منبع: The Gamer

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا