اختصاصی لیویتواستریمرشواسلایدشوپیشنهاد سردبیرفهرست‌هاویدیوها و تریلرها

استریم خنده دار | فهرست خنده دارترین استریم ها + ویدیو

روزانه هزاران لحظه استریم ثبت می‌شود، اما همه آنها در دسته استریم‌ خنده ‌دار و بامزه قرار نمی‌گیرند. استریمرها به پخش محتواهای متنوع در کانال‌های خودشان در پلتفرم‌های مختلف مانند توییچ و یوتیوب معروف‌اند. به همین دلیل، به خوبی با این واقعیت آشنایی دارند که هر حرفی که در طول استریم می‌زنند یا هر کاری که انجام می‌دهند قرار است به طور دائمی و برای همیشه روی اینترنت باقی بماند. از این رو، بسیاری از خنده‌دارترین لحظات استریمرها به صورت روزانه ایجاد و ضبط می‌شوند. لحظاتی که بینندگان بعداً برای تماشای آنها برمی‌گردند. با این حال، همه لحظات ضبط‌ شده از سوی استریمرها نمی‌تواند به استریم خنده ‌دار و مشهور تبدیل شود تا بینندگان را برای تماشای آنها مجاب کند. برخی از خنده‌دارترین لحظات استریم شده که تاکنون به ثبت رسیده، نام استریمرها را برای همیشه در تاریخ فضای وب ماندگار کرده است. در ادامه با همراه باشید تا با هم خنده دارترین استریم ها را ببینیم.

استریم خنده دار | فهرست خنده دارترین استریم ها + ویدیو

آیا استریمر بامزه بودن و داشتن استریم خنده دار کار سختی است؟

هنگام یک لایو استریم در توییچ، تداوم یک استریم خنده دار، سرگرم‌کننده و طنزآمیز می‌تواند خیلی دشوار باشد. برای ایجاد استریم و شروع استریمینگ تلاش خیلی زیادی لازم نیست، ولی تبدیل شدن به یک استریمر واقعاً خنده‌دار می‌تواند خیلی سخت باشد. این کار سختی است و برخی از استریمرها شخصیت‌هایی را در طول استریم به خود می‌گیرند که به آنها کمک می‌کند اعتماد به نفس پیدا کنند یا دوست‌داشتنی‌تر به نظر برسند.

علاوه بر این، باید گفت که کمدی را نمی‌توان زورکی اجرا کرد، در این صورت غیرصادقانه به نظر می‌رسد و حتماً ناموفق خواهد بود. برای مثال، خنده‌دارترین استریمرهای توییچ سال‌ها سخت تلاش کرده‌اند تا حضور خود را در استریم خنده‌ دار تثبیت کنند. آنها تولیدکنندگان محتوا در سطح بالا هستند و معمولاً زیربنایی‌ترین استریمرهای توییچ را به صورت آنلاین تشکیل می‌دهند. از بازی‌های خنده دار در بازی‌های بتل رویال گرفته تا اجراهای عجیب و غریب و مبتنی بر فناوری، خنده‌دارترین استریمرها اغلب در دسته مخصوص به خود، و متمایز از دیگران هستند.

حداقل سرعت اینترنت برای استریم چه قدر است؟
بخوانید

xQc بعد از باخت در بازی فورتنایت رقابتی با عصبانیت پاهایش را روی میزش کوبید

فلیکس لنگیل (Felix Lengyel)  که بیشتر با نام مستعار خود یعنی xQc و xQcOW در اینترنت شناخته می‌شود، یک استریمر، یوتیوبر و خالق محتوای رسانه‌های اجتماعی و اهل کشور کانادا است. xQc از سال 2023، یکی از پرطرفدارترین استریمرها در پلتفرم توییچ است.

تا این لحظه، بیش از 11.5 میلیون کاربر او را دنبال می‌کنند و بسیاری از این کاربران برای مشاهده ناهنجاری‌ها، واکنش‌ها و جلسات بازی اغلب عجیب و غریب او با هم هماهنگ می‌شوند و این کار را به طور جمعی انجام می‌دهند. او به دلیل محتوای GTA RP خود که باعث جفت شدن او با دیگر سازندگان برتر برای ایجاد خرابی در سرورهای GTA RP شد، شهرت یافت – و هرگز در ایجاد موقعیت‌های طنز مخاطبان خود را ناامید نکرده است.

استریمرهای کمی وجود دارند که جذابیت xQc را داشته باشند و هر بار که او به صورت زنده استریم می‌کند، ده‌ها هزار نفر برای تماشای او جمع می‌شوند. این انتظار وجود دارد که محتوای او همیشه سرگرم‌کننده باشد، و مطمئنا یکی از بامزه‌ترین استریمرهای توییچ است که می‌توانید در حال حاضر تماشا کنید.

گذشته از این‌ها، حتی می‌توان ادعا کرد که او یکی از خنده‌دارترین استریمرهایی است که تاکنون وجود داشته است. این ارزیابی به این دلیل است که او تمایل دارد خیلی سریع صحبت کند، آنقدر سریع تا حدی که گفتارش نامفهوم می‌شود. همچنین عادت دارد که با طعنه و کنایه زیاد صحبت کند، بنابراین مستعد ساختن جوک‌های خیلی خنده‌دار است. به همین دلیل، لحظات زیادی از استریم‌های زنده او در طول سال‌ها ضبط شده، اما یکی از خنده‌دارترین لحظات استریمری او، ضربه زدن نمادین پاهایش از روی خشم در حین یک مسابقه فورتنایت است.

مواد لازم برای استریمر شدن
بخوانید

کلیپ پخش زنده بالا بیش از 2 سال پیش زمانی که xQc در حال بازی Fortnite Battle Royale بود، ضبط شده است. او در Contender League Fortnite بازی می‌کرد و مدام در حال جان دادن در بازی بود که همین قضیه او را حسابی عصبانی کرده بود و به سمت بروز واکنشی هیستریک سوق می‌داد. در آخرین مسابقه، گرماگرم رویارویی تن به تن با پلیر دشمن بود. آنها هر دو در حال پناه گرفتن بودند و به همدیگر تیراندازی می‌کردند و قصد کشتن همدیگر را داشتند. از بد حادثه، xQc یک شلیک به سمت دشمن از دست داد، در مقابل پلیر دشمن از همین فرصت استفاده کرد و در نهایت او را کشت. xQc در حالتی خشمگین تصمیم گرفت هر دو پایش را روی میزش بکوبد که به یکی از خنده‌دارترین لحظات استریم در تمام دوران تبدیل شد.

Tyler1 برای اثبات یک نکته مهم پیراهن سفید خود را پاره می‌کند

تایلر اشتین‌کمپ (Tyler Steinkamp) که بیشتر با نام‌های مستعار خود، loltyler1 یا tyler1 در فضای وب شهرت دارد، یک استریمر، یوتیوبر، بدن‌ساز، وزنه‌بردار و سازنده محتوای رسانه‌های اجتماعی از کشور ایالات متحده است. او چهاردهمین بازیکن لیگ افسانه‌ها (League of Legends) در رده‌بندی نهایی یا مسابقات بازی بود و یکی از محبوب‌ترین پلیرهای (LoL)  لیگ افسانه‌ها در حال حاضر است که به دلیل مهارت‌های شگفت‌انگیزش در بازی بیش از 5 میلیون دنبال کننده در توییچ دارد.

بعضی او را یک استریمر سرشار از حس زندگی توصیف می‌کنند که میل زیادی به فریاد زدن دارد و به موقعیت‌های مختلف سخت به شیوه‌ای انفجاری واکنش نشان می‌دهد! این توصیف راجع به تایلر چندان هم بی‌راه نیست چون چندین سال است که این انرژی را به عنوان یک استریمر حفظ کرده. به دلیل همین نگرش است که چگونگی موفقیت و رشد در توییچ را به خوبی و در عمل به همگان به اثبات رسانده است.

۳۰ ایده جذاب برای استریم زنده
بخوانید

استریم‌های تایلر واقعاً سرگرم‌کننده هستند و مردم محتوای او را نه فقط برای بازی League of Legends، بلکه برای کارهای او مقابل دوربین تماشا می‌کنند. مجموعه‌های بی‌شماری میم آنلاین وجود دارد که تایلر1 را در زیستگاه طبیعی و سرگرم‌کننده‌اش یعنی پشت میز بازی نشان می‌دهد.

این محبوبیت زیاد به این دلیل است که بینندگان عاشق طغیان‌های خنده‌دار، ریج کوییت یا ترک بازی از روی خشم، رفتار سمی و شخصیت طعنه‌آمیز او هستند که اغلب در لایو استریم‌ها از خود به تصویر می‌کشد. در میان کلیپ‌های ضبط شده از استریم‌های او که هنوز هم در قالب میم وایرال و محبوب هستند، می‌شود به یکی از بامزه‌ترین‌ها اشاره کرد. همان استریم خنده دار که به کلیپ نمادین پیراهن مشهور شده و مربوط به 6 سال پیش است.

تایلر یک لایو استریم در توییچ شروع کرد که در آن به نظر می‌رسید در حال خوردن و نوشیدن آب است. بعد پرسید که آیا در حال لایو استریم است یا نه، در این هنگام بود که ناگهان غذا خوردن را متوقف کرد و شخصیت همیشگی خود را پیدا کرد. او شروع کرد به پاره کردن تی شرت سفیدی که پوشیده بود تا تاپ معمولی خود را زیر آن نشان دهد. این کار را در حالی انجام داد که مرتب فریاد می‌زد «این بتای کوفتی را از من دور کن!». این عمل ادامه پیدا کرد تا زمانی که او کل پیراهن را از تنش درآورد یا بیشتر شبیه این بود که کل پیراهن را تکه تکه کرده باشد. بعدها مشخص شد که زمینه این شیرین‌کاری کوچک این بود که تایلر سعی داشت به بینندگان خود ثابت کند که تی شرت را «مردهای بتا» و تاپ تاپ را «مردهای آلفا» می‌پوشند.

آموزش ساخت لینک دونیت | چگونه لینک دونیت بسازیم؟
بخوانید

MoistCr1TiKal توانست xQc را در شطرنج در دقیقه اول بازی شکست دهد

چارلز وایت جونیور(Charles White Jr.) که بیشتر با نام‌هایی مثل MoistCr1TiKal یا Cr1TiKal یا خیلی ساده «چارلی» در بین طرفداران شناخته می‌شود، یک استریمر سابق در توییچ، سازنده محتوا و یوتیوبر است. چارلی علاوه بر حرفه خود به عنوان تولیدکننده محتوا، یک بازیگر، نوازنده و میزبان پادکست هم هست. همچنین یک سازمان ورزش‌های الکترونیکی به نام «میست اسپورت» تحت مالکیت اوست و زیر نظر او اداره می‌شود. سابقه حضور چارلی به ‌عنوان استریمر به خیلی قبل برمی‌گردد، حتی قبل از این که توییچ در اوایل سال 2009 به نام justin.tv شناخته شود. در حال حاضر، چارلی یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان محتوا است که به دلیل واکنش و محتوای تفسیری‌اش مشهور است. به همین دلیل، او به همکاری با سازندگان دیگر شهرت دارد و با این کار، در خلق یکی از بامزه‌ترین لحظات استریم تمام دوران نقش به‌سزایی داشته است.

این استریم خنده دار در یک استریم مشترک 3 سال پیش اتفاق افتاد که چارلی در کنار xQc حضور داشت. آنها در یک تورنمنت شطرنج شرکت می‌کردند که توسط هیکارو ناکامورا و الکساندرا بوتز نظارت می‌شد. هیکارو یک استاد بزرگ شطرنج آمریکایی است در حالی که الکساندرا یک یوتیوبر کانادایی-آمریکایی است که یک شطرنج‌باز و مفسر است. در طول اولین مسابقه، xQc و MoistCr1TiKal قرار بود در یک مسابقه شطرنج با هم روبرو شوند که همه چیز به سمت و سویی خنده‌دار پیش رفت. در دقیقه اول شروع مسابقه شطرنج، چارلی xQc را مات کرد و مسابقه را با قاطعیت برد. هواداران و بینندگان هم به خاطر نتیجه بازی شوکه شده بودند و می‌خندیدند چون واقعاً استریم خنده دار بود.

کوچ استریمرهای مطرح از توییچ به پلتفرم تازه‌تاسیس Kick
بخوانید

Trainwreckstv در طول استریم بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفر در درخت گیر می‌کند

تایلر نیکنام (Tyler Niknam)، که بیشتر با نام مستعار اینترنتی خود، Trainwreckstv یا Trainwreck شناخته می‌شود، یک یوتیوبر، استریمر توییچ و تولیدکننده محتوای رسانه‌های اجتماعی و اهل ایالات متحده است. در واقع، او در آریزونا به دنیا آمد اما تباری ایرانی دارد. تایلر فعالیت استریم خود را در سال 2015 در توییچ آغاز کرد. او به خاطر محتوای بازی‌اش از جمله بازی‌هایی مانند Among Us و کالاف دیوتی: مدرن وارفر (Call of Duty: Modern Warfare) و لایو استریم‌های IRL شهرت دارد. می‌شود گفت که او پیش از زمانی که در اواخر سال 2020 به موفقیت دست پیدا کند، یک استریمر کمتر شناخته شده بود. شهرت وی به زمانی برمی‌گردد که بازی Among Us را شروع کرد. Trainwreck در یک تورنمنت Code Red Among Us بازی کرد و با قاطعیت برنده آن شد. او را بیشتر به‌ خاطر شخصیت خنده‌دارش می‌شناسند، که یکی از خنده‌دارترین لحظات استریمر تمام دوران را از بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفر به نام خود ثبت کرده است.

در جریان یک لایو استریم Let’s Play مربوط به 3 سال پیش، Trainwreck مشغول بازی کالاف دیوتی: مدرن وارفر بود. در این استریم گیم‌پلی، او در یک تیم با سایر استریمرها بازی می‌کرد. همه چیز به خوبی پیش می‌رفت چون یکی پس از دیگری دشمنان را از پای درمی‌آورد تا این که آنها به یک مسیر واقعاً خنده‌دار دست یافتند که برای Trainwreck مایه تأسف بود. در حالی که Trainwreck از پشت یک سنگ به دشمنان تک تیراندازی می‌کرد، ناگهان بازی او خراب شد. او در حال چرخش بود تا به مکان دیگری برود که در درختی که بخشی از منظره بود؛ گیر کرد. Trainwreck خشمگین شروع به فریاد زدن کرد: «من توی درخت گیر کردم!» تا اینکه با مرگی مفرح و تأسف‌برانگیز کشته شد و یکی از خنده‌دارترین لحظات لایو استریم تمام دوران خلق شد.

بهترین مانیتور ها برای استریم کدام‌اند؟ | فهرست بهترین مانیتور ها برای استریم کردن
بخوانید

سیلی خوردن مرد بدشانس از دوست‌دخترش در حین استریم مشترک با پوکیمین

مردی در حال انجام یک بازی ویدیویی با استریمر محبوب توییچ به نام Pokimane است. کمی بعد، خارج از قاب صدایی می‌شنویم که به نظر می‌رسد قبل از اینکه مرد فرصت این را داشته باشد تا بگوید باید برود، سیلی می‌خورد. دوست دخترش احتمالاً حسادت کرده بود و تصمیم گرفت واکنش حسادت خود را به این شکل نشان دهد. حالا اشتباه نکنید، کتک خوردن خنده دار نیست، اما چیزی که خنده‌دار است، همزمانی این اتفاق با شلیک گلوله در بازی ویدیویی است.

وقتی برای اولین بار این کلیپ توییچ را تماشا می‌کنیم، فکر می‌کنیم دوست دختر مرد اسلحه‌اش را شلاق زده و او هول کرده است. اما پس از بررسی بیشتر، متوجه می‌شویم که صدا در واقع از بازی ویدیویی آنها می‌آید.

اما نقطه برجسته ویدیو زمانی است که جعبه گفتگو با نظرات منفجر شد و واکنش Pokimane نیز ارزشمند و شایسته بود که این کلیپ را بخشی از فهرست ما از استریم خنده دار قرار دارد. هیچ کس نمی‌دانست باید چه کار کند.

عصبانیت استریمر باعث می‌شود تا در عرض چند ثانیه خسارت زیادی به بار بیاید

همه می‌دانیم که بازی کردن می‌تواند یکی از گران‌ترین سرگرمی‌ها در جهان باشد. اما آیا می‌دانید چه چیزی می‌تواند باعث شود تا صورتحساب مربوط به گیمینگ شما سر به فلک بگذارد؟ گیم ریج یا خشم به خاطر بازی! استریم خنده دار با این مضمون خیلی زیاد است، اما این یکی، چیز دیگری است.

هر گیمری قبلا این حس را تجربه کرده است. بعد از چند دقیقه که همه چیز اشتباه پیش می‌رود، عصبانیت شما تمام بدن شما را کنترل می‌کند و کارهایی را انجام می‌دهید که هرگز انجام نمی‌دهید.

زندگی استریمرها | روزمره و شبانه‌روز زندگی استریمرها چگونه است؟
بخوانید

در حالی که بیشتر گیمرها به این احساس عادت می‌کنند و یاد می‌گیرند آن را کنترل کنند، بعضی هم هر چه تلاش می‌کنند نمی‌توانند.

در این ویدئو، استریمر ما در حال انجام یک بازی شوتر اول‌شخص است که به خاطر تحریک لحظات ریج در میان گیمرها حسابی مشهور و بدنام است. وقتی همه چیز خراب می‌شود، تنها گزینه او این است که کیبورد خود را به فنا بدهد و خرد کند. حتی قطعاتی وجود دارد که معلوم نیست دقیقاً از کجا به پرواز درآمده‌اند.

معلوم است که پس از آرام شدن، متوجه می‌شود که مرتکب چه حماقتی شده و صدها دلار را در عرض چند ثانیه نابود و به زباله‌دان ریخته است. نکته مهم این که، اگر حوصله‌تان سر رفته و به دنبال لحظات مفرح در استریم خنده دار هستید، ویدیوهایی را تماشا کنید که نشان می‌دهد مردم از بازی عصبانی می‌شوند. واقعاً خنده دار است! خنده دار و عبرت آموز!

وقتی که تایلر1 با موفقیت وزنه 550 پوند را بلند کرد

در آوریل 2021، تایلر1 یا Tyler1 Steinkamp با موفقیت وزنه 550 پوند یا 250 کیلوگرم را در طول یک مسابقه پاورلیفتینگ بلند کرد. واضح است که این استریمر مشهور هنگامی که توانست با موفقیت به این شاهکار دست یابد، به جشن و شادی پرداخت. با این حال، بینندگان در طول این فرآیند بیشتر از کلمات و گفتار این استریمر سرگرم شدند:

واضح است که در لحظه بلند کردن وزنه، عضلات Tyler1 حسابی منقبض شده بودند و خودش هم از فرط زوری که می‌زد، سرخ شده بود. در ابتدا به نظر می‌رسید که در تقلا برای بلند کردن وزنه است. با این حال، او به طرز بانمکی این کار را انجام داد و به همان اندازه خنده دار، این موفقیت را جشن گرفت. این استریمر روی سینه خود می‌کوبید و شروع به فریاد زدن کرد و در نهایت لبخندی تحویل دوربین داد.

بنیانگذار Kick در واکنش به خبر اخراج‌ کارکنان توییچ: در نهایت توییچ را خریداری می‌کنیم
بخوانید

وقتی نیک پولوم در مورد میزکیف و مایا شوخی کرد

در سپتامبر 2021، متیو میزکیف رنودو و مایا هیگا (Matthew “Mizkif” Renaudo and Maya Higa) پس از دو سال زندگی مشترک، جدایی خود را اعلام کردند. در حدود فوریه 2021، نیک پولوم (Nick Polom) با پرسیدن یک سوال، از میزکیف در حضور زک «آسمنگولد»، او را مسخره کرد و یک استریم خنده دار خلق شد.

پولوم در حال صحبت کردن بود که عکس مایا با پیام زیر روی صفحه ظاهر شد:

«آیا مایا لیاقت بهتر از این را دارد؟»

نیک در حال توضیح دقیق فرضیه خود بود که میزکیف برخاست و به سرعت به سمت دوست‌اش رفت. میزکیف به سرعت دستان‌اش را دور گلوی نیک حلقه کرد در حالی که بینندگان توییچ از فرط خنده اشک می‌ریختند.

وقتی حسن‌ابی به تهدیدات رایسگام پاسخ داد

برایان رایسگام لی (Brian Ricegum Le) و حسن حسن‌ابی پی‌کر (Hasan “HasanAbi” Piker) در اوایل سال جاری درگیر یک جنجال بودند. لودویگ آهگرن، نیک پولوم و چنس «سوداپوپین» موریس نظراتی در مورد جامعه آدین راس ارائه کردند. راس دوست خوب رایسگام است.

با این حال رایسگام پس از تهدید اولیه به ضرب و شتم حسن‌ابی خجالت زده و مات مانده بود. حسن‌ابی با حاضرجوابی، رایسگام را به باد تمسخر گرفت و اینطور جواب داد:

«صبر کن، رایسگام میگه که میخواد دهنم رو سرویس کنه و درمار از روزگارم دربیاره؟ صبر کن صبر کن. این کوتوله‌ی 170 سانتی. صبر کن، اصلاً وزنش چقدره؟ اصلاً قدت میرسه خوش‌تیپ!»

بعد از این جواب، رایسگام عملاً چیزی برای گفتن نداشت.

چطور مخاطب های استریم خود را بشناسیم؟
بخوانید

این بود نگاهی به خنده دارترین استریم ها. خیلی دوست داشتیم خنده دارترین لحظه‌های استریمرهای ایرانی را هم در این فهرست داشته باشیم، ولی پیدا کردن و آماده‌سازی آنها برای این مطلب گاهی مشکل و گاهی غیرممکن بود. اگر شما لحظه خنده‌دار خاصی از استریم‌های ایرانی و خارجی مد نظر دارید که باید در این لیست باشد، برای‌مان بنویسید.

برای خواندن آخرین مطالب استریم همراه مجله لیویتو باشید.

همچنین فراموش نکنید که برای استریم کردن یا تماشای استریم باکیفیت با اینترنت نیم‌بها می‌توانید از لیویتو استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا