اخبار

شایعه: بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 در حال توسعه است

با توجه به شایعات، بازی Call of Duty: Black Ops Gulf War برای سال آینده درنظر گرفته شده و دنباله مستقیم Black Ops 2 برای سال 2025 برنامه‌ریزی شده است. در این میان اصلاً جای تعجب نیست که Infinity Ward در حال کار روی Modern Warfare بعدی است. تام هندرسون از وب‌سایت Insider-Gaming گزارش داده که این استودیو «از قبل در تدارک توسعه» برای عنوان بعدی است.

جالب اینجاست که علی‌رغم انتقاداتی که علیه بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023) به دلیل کمپین کوتاه‌اش و صرفاً ریمستر کردن نقشه‌های بازی Modern Warfare 2 (2009) در پلی‌لیست چندنفره اصلی‌ بازی مطرح شد، ولی ظاهراً این بازی عملکرد «بسیار خوبی» داشته است. پنجره انتشار برای قسمت بعدی هنوز مشخص نشده، اگرچه ممکن است در سال 2026 عرضه شود. با این حال فقط عناوین Black Ops هستند که برای دو سال آینده برنامه‌ریزی شده‌اند.

در مورد بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 هم باید اشاره کرد که این بازی توسط Sledgehammer Games توسعه یافته و برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC در دسترس است. گزارش‌ها ادعا می‌کنند که این کمپین تنها در مدت 16 ماه توسعه یافته است، اگرچه Sledgehammer این زمان توسعه را رد کرده است.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

شایعه: جزییات زیادی از بازی‌‌ Call of Duty: Modern Warfare 2 و نسخه 2024 بازی فاش شد
بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا