اخبار

استودیوی Assassin’s Creed Mirage در حال کار روی یکی دیگر از بازی‌های این سری است

استودیوهای مونترال و کِبک یوبی‌سافت به‌طور سنتی توسعه‌دهندگان اصلی اکثر قسمت‌های اصلی Assassin’s Creed بوده‌اند، اما این شرکت گاهی اوقات تیم‌های دیگری را هم برای کار روی قسمت‌ها جذب کرده. اخیراً، استودیوی Ubisoft Bordeaux – که اولین بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla، تحت عنوان Wrath of the Druids را هم توسعه داد – Assassin’s Creed Mirage را منتشر کرد و به نظر می‌رسد که ارتباط آنها با این محصول هنوز قطع نشده است.

استودیو Ubisoft Bordeaux، ریک گادوین را به عنوان سرپرست نویسندگان (همانطور که خودش در صفحه توییتر شخصی‌اش اعلام کرد) را برای ادامه کار روی فرنچایز Assassin’s Creed به استخدام درآورده و این نشان می‌دهد که این استودیو قسمت دیگری را در دست ساخت دارد (مخصوصاً از آنجایی که قبلاً تأیید شده بود به هیچ وجه DLC یا برنامه‌های پشتیبانی پس از عرضه برای Assassin’s Creed Mirage وجود ندارد).

در اوایل سال جاری، در گزارشی که از سوی Insider Gaming منتشر شد، ادعا شد که یوبی‌سافت یازده پروژه Assassin’s Creed، از جمله بازسازی Assassin’s Creed 4: Black Flag را، در مراحل مختلف تولید در تعدادی از استودیوها، در دست تهیه دارد. از این یازده پروژه، دو پروژه – Mirage و Nexus VR – عرضه شده‌اند، ولی به بازی دوم توسعه‌یافته به دست استودیوی Ubisoft Bordeaux در آن زمان اشاره نشده بود.

قسمت اصلی بعدی مجموعه Assassin’s Creed، با نام Assassin’s Creed Codename RED، در ژاپن فئودالی دنبال می‌شود و ظاهراً در پاییز سال آینده (اواخر سال 2024) عرضه خواهد شد.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.

تاریخ انتشار بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake مجددا به تعویق افتاد
بخوانید


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا