اختصاصی لیویتواستریمرشواسلایدشوفهرست‌هامعرفی استریمر

عصبی ترین استریمر جهان | عصبانی ترین استریمرهای جهان کدام‌اند؟

ریج و عصبی شدن برای عده‌ای جالب و بامزه است و این موضوع استریمرها را بر آن داشته تا روی آن مانور بدهند. برخی از استریمرها هم هستند که به واسطه همین خصیصه معروف شده‌اند. در این مقاله قرار است به سؤالاتی همچون عصبی ترین استریمر جهان کیست و عصبانی ترین استریمرهای جهان کدام‌اند؟ بپردازیم. در ادامه با لیویتو همراه شوید.

استریم به چیزی شبیه به یک پدیده در چشم انداز بازی‌های ویدیویی تبدیل شده است، به طوری که برخی از استریمرها به سطوحی از شهرت رسیده‌اند که با شهرت افراد مشهور هالیوود قابل مقایسه است. برخی از استریمرها بازی‌های جدید و پرطرفدار را محبوب می‌کنند، در حالی که برخی دیگر توانایی احیای عناوین خاصی را دارند. استریم، به طور کلی، نوعی سرگرمی است که نمی‌توان آن را در جای دیگری تجربه کرد و مشابهی برای آن یافت.

اگرچه این استریم‌ها در نهایت می‌توانند برش کوتاهی از واقعیت باشند، اما وقتی جلسات بازی به موقعیت‌های خطرناک یا هرج‌ومرج تبدیل می‌شود، ممکن است مخاطبان با صحنه‌های جالب و غیرمنتظره‌ای مواجه شوند. در بیشتر مواقع، بدترین اتفاقی که می‌تواند بیفتد این است که یک استریمر ممکن است بازی را که در حال حاضر انجام می‌دهند، ریج کوییت کند و استریم خود را به طور کلی قطع نماید. Rage quit را می‌توان به عنوان نوعی زیرشاخه از استریم تلقی کرد. این لحظات برای مخاطبان جذاب هستند، به عنوان مثال پیش‌بینی عصبی شدن Tyler1 یا تماشای xQc که توسط مخاطبان در «Fortnite» مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد و اسنایپ می‌شود، بسیاری از طرفداران به سراغ استریمرهایی می‌روند که گه‌گاه با rage-quit نامی برای خود دست و پا کرده‌اند. در این مطلب می‌توانید به لحظات طلایی ریج استریمرها نگاهی بیاندازید.

عصبی ترین استریمر جهان

عصبی ترین استریمر جهان – Tyler1

تایلر استین‌کمپ، معروف به تایلر۱، به خاطر روحیه هیجانی خود در طول «لیگ اف لجندز» و استریم های مختلف بدنام است. رفتار غیر متعارف و عجیبی که او از خود نشان می‌دهد همان چیزی است که بسیاری را به سمت محتوای او می‌کشاند. هزاران مجموعه از Tyler1 rage را می‌توان به صورت آنلاین از کلیپ‌های قبلی Twitch پیدا کرد و به نظر می‌رسد تعداد آن‌ها به طور تصاعدی در حال افزایش است.

اضافه شدن قابلیت ایجاد نظرسنجی و اتصال دیسکورد به حساب کاربری در کنار دیگر قابلیت‌ها در لیویتو
بخوانید

در یکی از کلیپ‌های خاص، تایلر در جریان استریم «دارک سولز 3» با لوریان و لوتریک مبارزه می‌کند. اگرچه سرانجام در استریم بعدی باس‌ها را شکست داد، اما موفقیت تایلر بدون ماجرا نبود. در استریم قبلی، شاهد بودیم که تایلر کنترلر سیمی خود را از دستگاه جدا می‌کند و پس از شکست خوردن از باس‌ها، بارها و بارها با عصبانیت آن را روی زمین می‌کوبید. تایلر که از شکست‌هایش خشمگین شده بود، در نهایت استریم را با گفتن آهسته این جملات پایان داد: «بسیار خب. خداحافظ بچه‌ها. فردا شما را می‌بینم.»

عصبی ترین استریمر جهان | عصبانی ترین استریمرهای جهان کدام‌اند؟

Mizkif

محتوای بسیار متنوعی که استریمر Mizkif ارائه می‌دهد، خیره کننده است. Mizkif معمولاً استریم خود را به صورت انفرادی یا با نامزدش، مایا، اجرا می‌کند، فعالیت‌های مختلفی را با هم انجام می‌دهند، مانند بحث در مورد مسائل سیاسی، واکنش به لیست‌های Spotify، و اسپید ران “Super Mario 64”. اگرچه میزکیف به اندازه Tyler1 عصبی نیست، اما rage-quit زیادی داشته است.

میزکیف در طی یکی از اسپید ران‌های “Mario 64” از کوره در رفت و یک مشکل فنی او را به نقطه جوش رساند. Mizkif پس از تلاش‌های مداوم و شکست‌های پی در پی در عبور از یک مرحله، فریاد زد و روی میزش کوبید تا با ناتوانی خود کنار بیاید، اما بی فایده بود. میزکیف در آخرین تلاش خود نتوانست کاری بکند جز اینکه فریاد بزند: «این لعنتی کار نمی‌کنه!» سپس کنترل Xbox خود را به نزدیکترین دیوار پرتاب کرد، هدست خود را روی زمین کوبید و از اتاق خارج شد.

عصبی ترین استریمر جهان | عصبانی ترین استریمرهای جهان کدام‌اند؟

عصبی ترین استریمر جهان – LowTierGod

برخی از استریمرها کاملاً به واسطه rage-quit مطرح شده‌اند. نمونه معروف آن LowTierGod، استریمر بحث برانگیز بازی‌های مبارزه‌ای که رفتارش جلوی دوربین به او شهرت ویژه‌ای بخشیده است. او به واسطه اخلاق خاص و اظهارنظر بدون پرده خود بارها محروم و بایکوت شده است. اما حتی پس از اینکه چندین بار از جامعه بازی‌های مبارزه‌ای طرد شد، LowTierGod کماکان در استریم بازی‌هایی که دوست دارد، مانند “Street Fighter V” فعالیت می‌کند.

چگونه استریمر شویم؟ از صفر تا صد روند استریمر شدن
بخوانید

در حالی که اولین جلسه مسابقات آنلاین «Street Fighter V» را روی PS5 داشت، LowTierGod در تلاش برای rage-quit در کنسول نسل بعدی خود با مشکل مواجه شد. پس از اینکه او در مقابل یک Akuma در بازی آنلاین شکست خورد، LowTierGod سعی کرد از بازی خارج شود و با عصبانیت فریاد زد: «من حتی نمی‌توانم rage-quit کنم! چگونه این کار را انجام دهیم؟» وی با بیان این که «خب، ممکن است مجبور شوم یک کد جدید خشم را یاد بگیرم.» استریم را بست.

xQc

فلیکس لنگیل (که بیشتر با نام xQc شناخته می‌شود) اکثراً به‌خاطر مهارت‌اش در کامیونیتی Overwatch شناخته می‌شود. استریمری که رفتار سرگرم کننده، واکنش‌ها و اعمال منحصربه‌فردش بینندگان بیشتری را به توییچ می‌کشاند. فلیکس استریم‌های بی شماری از بازی‌های FPS و بتل رویال را اجرا کرده است، اما یک بازی قابل توجه باعث عصبانیت و شکست او شد.

xQc در حالی که یک استریم معمولی “Fortnite” داشت، با یک استریم اسنایپر برخورد کرد که پوست موز پوشیده بود. این شخص که بدون توجه به پیشرفت یا رتبه‌بندی در مسابقات، xQc را به میخ کشیده بود، حسابی روی اعصاب او می‌رفت و به عبارتی فلیکس تحت شکنجه دائمی توسط Juul Trooper بود. استریم اسنایپری که پوست موز داشت و ساکسیفون می‌نواخت، به اظهارات فلیکس واکنش نشان می‌داد و او را بیشتر عصبانی می‌کرد.

اما فقط این یک نمونه و مچ نبود بلکه مجموعه‌ای از برخوردها بود که کل استریم را گرفتار کرد. در یک مورد، xQc شکست خورده روی صندلی خود خم شد، دستان‌اش را بالای سرش گذاشت و گفت: «این زندگی واقعی نیست. این زندگی واقعی نیست.» xQc علیرغم وقفه‌هایی که داشت، هیچ‌وقت استریم خود را نیمه کاره تمام نکرد و فقط از چت با مخاطبان در توییچ لذت می‌برد. خوشبختانه، xQc چند بار Juul Trooper را شکست داد.

عصبی ترین استریمر جهان

Dr. Disrespect

استریمرهای زیادی را نمی‌توانید پیدا کنید که پس از بن شدن در توییچ موفقیت خود را ادامه داده باشند، اما Dr. Disrespect با موفقیت بخش بزرگی از محتوا و دنبال‌کنندگان خود را پس از انتقال به YouTube حفظ کرده است. برخلاف اکثر استریمرها، Dr. Disrespect قبل از هر چیز یک استریمر سرگرم کننده و بامزه است. محتوای با کیفیت، برنامه استریم مداوم و شخصیت جذاب و دوست داشتنی، همگی باعث شده است که استریمر سرشناس به آنچه که امروز است تبدیل شود. داک به خاطر فعالیت و تولید محتوا درباره «H1Z1» ،«PlayerUnknown’s Battlegrounds» ،«Fortnite» و « Call of Duty: Warzone» شناخته شده است.

انواع استریم آموزشی | به چند روش می‌توانیم آموزشی استریم کنیم؟
بخوانید

واقعیت این است که Dr. Disrespect در سطحی متفاوت از اکثر ریج استریمرها قرار دارد. او با کسی شوخی ندارد و rage-quit نمایشی نمی‌کند. دکتر گاهی اوقات تا آنجا پیش می‌رود که بازی را به طور کامل حذف می‌کند. پس از قرار گرفتن در رده 89 در مسابقه وارزون، دکتر مستقیماً به دسکتاپ خود رفت و در حالی که در مورد نتایج نظر می‌داد، بازی را حذف کرد. او خاطرنشان کرد: «من شخصاً در طول بازی سه نفر در اطراف خود دیدم که به موانعی برخورد کرده‌اند که حتی نمی‌توانم توضیح دهم. من احساس می‌کنم این بچه‌ها با ضد گلوله روی مبل لم داده‌اند و با خیال راحت در حال ترول هستند.»

خب دوستان این هم از فهرست عصبی ترین استریمر جهان، به نظر شما عصبانی ترین استریمرهای جهان کدام‌اند؟ لطفاً دیدگاه‌های خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

برای خواندن آخرین مطالب استریم همراه مجله لیویتو باشید.

همچنین فراموش نکنید که برای استریم کردن یا تماشای استریم باکیفیت با اینترنت نیم‌بها می‌توانید از لیویتو استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا