درباره ما

احتمالا این سوال خیلی‌هاست که چرا یک نفر باید نشسته و بازی کردن دیگری را تماشا کند؟ چه لذتی دارد؟ بهتر است این سوال را از افرادی بپرسیم که پارسال نزدیک به ۹ میلیارد ساعت را صرف تماشای استریم‌های مختلف کردند که ۶ میلیارد ساعت آن فقط مختص تماشای استریم بازی کردن بوده.
دنیای امروز ما راه‌ها و امکانات زیادی را برای سرگرم شدن و پر کردن اوقات فراغت‌مان برای‌مان فراهم کرده و یکی از جدیدترین و مدرن‌ترین این راه‌ها، استریم کردن یا تماشای استریم دیگران است. از آنجا که ما در کشورمان افراد بسیار بااستعداد و گیمرهای خیلی زیاد و پرذوقی داریم، تصمیم گرفتیم لیویتو و مجله لیویتو را راه‌اندازی کنیم؛ جایی که می‌خواهد خانه استریم شما و گیمرها باشد. مجله لیویتو کارش را از آبان سال ۱۳۹۸ شروع کرده و تاکنون در خدمت شماست.
ما در مجله لیویتو روزانه با جدیدترین اخبار بازی، دنیای ورزش‌های الکترونیک و استریم در خدمت شما هستیم و در کنار پوشش اخبار، مقالات جذاب و خواندنی نیز برای شما تهیه می‌کنیم تا با آخرین‌ها و جدیدترین‌های دنیای ویدیو گیم در کنار شما باشیم. جدای از پوشش مباحث بازی، ما یک بخش مخصوص غیرگیمرها نیز تدارک دیده‌ایم تا کسانی که در رشته‌هایی به غیر از ویدیوگیم استریم می‌کنند نیز بتوانند در کنار خانواده مجله لیویتو به مطالعه و یادگیری بپردازند.

دکمه بازگشت به بالا