اخباراستریمرشو

رقیب جدید پلتفرم‌های استریم توییچ و Kick به نام Noice دیروز راه‌اندازی شد

پلتفرم Noice را در 30 آبان (21 نوامبر) به عنوان رقیب پلتفرم‌هایی مثل توییچ و Kick در حالت بتا راه‌اندازی شده است.

پلتفرم Noice توسط سازندگان‌اش به عنوان «یک پلتفرم پخش زنده و هم یک پلتفرم بازی چند نفره کامل» توصیف شده که بینندگان را قادر می‌سازد تا هنگام تماشای تولیدکنندگان محتوای مورد علاقه خود به آن بپیوندند و بازی کنند. تیم پشتیبان Noice با حمایت کارآفرینانی که شرکت‌هایی مثل Unity ،Supercell و King را تأسیس کرده‌اند، به نظر می‌رسد در زمینه توسعه بازی، خدمات بازی و موارد دیگر، از شرکت‌هایی مانند مایکروسافت، متا، توییچ و توییتر می‌آیند و حسابی تجربه دارند.

در طول نسخه بتای محدود، Noice برای تولیدکنندگان محتوا در زمینه بازی‌های Fortnite و Apex Legends در دسترس خواهد بود و بازی‌های دیگری هم احتمالاً در این دوره منتشر خواهند شد. پشتیبانی از بازی‌های بعدی بر اساس علاقه جامعه مخاطبان خواهد بود.

بینندگان در Noice می‌توانند پیش‌بینی کنند که بازی استریمر چگونه انجام می‌شود و می‌توانند در نوعی سیستم رده‌بندی قرار بگیرند و کارت‌های پیش‌بینی جدید به دست بیاورند. همچنین آنها می‌توانند آواتار سه بعدی خود را ایجاد کنند که برای استریمر و جامعه مخاطبان قابل رؤیت باشد. علاوه بر این، هیچ آگهی اجباری وجود ندارد که استریم را قطع کند.

در همین حال، استریمرها می‌توانند تقسیم درآمد 70/30 را داشته باشند و ابزارهایی برای کمک به ایجاد جامعه مخاطبان متعهد و وفادار دریافت کنند. می‌توانید آیتم‌های درون‌بازی خود، کارت‌های مخصوص تولیدکننده محتوا را ایجاد و بفروشید، جایی که می‌توانید از محبوب‌ترین، خنده‌دارترین و مورد علاقه‌ترین لحظات پخش زنده خود برای ایجاد آیتم‌های جدید استفاده کنید.

استریمر معروف NICKMERCS خواستار زندانی شدن هکرهای بازی Apex Legends شد!
بخوانید

هم برای استریمرها و هم برای بینندگان، بین بازی‌ها زمان قطعی وجود ندارد؛ چون «Noice یک محیط تعاملی را ارائه می‌کند» که تضمین می‌کند «لحظه‌های کسل‌کننده‌ای بین بازی‌ها وجود نداشته باشد». در زمان راه‌اندازی، پشتیبانی رسمی مرورگر به Google Chrome محدود و برای همه، از جمله تولیدکنندگان محتوا، رایگان خواهد بود. تمام خرید ارزها و اقلام اختیاری است و شما می‌توانید اعتبار Noice را صرفاً با دستیابی به اهداف هفتگی و تماشای تبلیغات کسب کنید – اگرچه می‌توان آنها را از فروشگاه هم خریداری کرد. آیا همه این‌ها برای رقابت با توییچ، Kick و یوتیوب کافی است؟ احتمالاً Noice برای تحقق این امر نیاز به جذب نام‌های بزرگ دارد، چیزی که تحققش ممکن است همه ما را شگفت‌زده کند.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: dotesports

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا