اخبارویدیوها و تریلرها

تریلر بازی Suicide Squad: Kill the Justice League هارلی کوئین و مبارزات او را نمایش‌ می‌دهد

پس از ماه‌ها سکوت، استودیوهای Rocksteady و WB Games اخیراً از جزئیات جدید و ویدئوهای گیم‌پلی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را رونمایی کردند. حالا، یک تریلر کوتاه جدید دیگر هم از این بازی شوتر جهان باز منتشر شده که کانون توجه خود را بر هارلی کوئین گذاشته و به طور ویژه، مکانیک‌های گیم پلی او را به نمایش می‌گذارد.

هارلی یکی از چهار شخصیت قابل بازی در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در هنگام عرضه خواهد بود و همانطور که از یک مبارز دیوانه انتظار دارید، او می‌تواند در نبرد خیلی آشفته (و انفجاری) باشد، در عین حال که مکانیک پیمایش تر و تمیز او بر سرعت و چابکی تاکید دارد؛ همانطور که با استفاده از فناوری‌هایی که از بتمن کش رفته است (از جمله تفنگ او در مبارزه) در سراسر نقشه کلان شهر جهان باز بازی می‌چرخد. این تریلر را در بالا تماشا کنید تا نگاهی اجمالی به ظاهر بازی داشته باشید.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League برای PS5، Xbox Series X/S و PC در 13 بهمن (2 فوریه 2024) عرضه می‌شود. برای بررسی مشخصات فنی نسخه PC آن به اینجا بروید و برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی‌های انحصاری نسخه PS5 اینجا را چک کنید.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

شرکت WB Games چندین عنوان هری پاتر اعلام نشده در دست ساخت دارد
بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا