اسلایدشوچه‌طور بازی کنیم؟راهنمای بازی

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

در جدیدترین قسمت از سری مقالات راهنمای بازی به سراغ Star Wars Jedi Survivor آمده‌ایم. در این مقاله قرار است راهنمای معماها و اشیاء جمع‌کردنی بازی را ارائه دهیم. اگر قصد تکمیل و 100 درصد کردن بازی را دارید، در ادامه با راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor همراه لیویتو شوید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

چگونه ظرفیت stim را در Star Wars Jedi: Survivor افزایش دهیم؟

در Star Wars Jedi: Survivor، شخصیت اصلی بازی Cal Kestis ممکن است از قدرت‌های چشمگیر نیرو (فورس) (و شمشیر لیزری نارنجی رنگ) استفاده کند، اما این ربات کوچک BD-1 است که حسابی می‌درخشد. هر زمان شخصیت اصلی از نظر سلامتی ضعیف باشد، BD می‌تواند به او stim بدهد تا سلامتی خود را بازیابی کند.

آیتم Stim بسیار مؤثر است: هر بار که از یکی استفاده می‌کنید، سلامت خود را به طور کامل بازیابی خواهید کرد، حداقل تا زمانی که چند ارتقای سلامتی دریافت کنید. با این حال، شما فقط با دو stim کار را شروع می‌کنید – و این تعداد برای مبارزه با برخی از باس‌های سخت بازی در Koboh، کافی نیست. خوشبختانه شما می‌توانید تعداد stimهایی را که BD-1 می‌تواند حمل کند، با ردیابی قوطی‌های stim افزایش دهید. در این بخش از مقاله راهنمای بازی Star Wars: Jedi Survivor، مکان پیدا کردن همه stimها را فهرست کرده‌ایم.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Stim Canister 1 — Coruscant > Undercity Meats

پس از رسیدن به نقطه مدیتیشن در منطقه، به سمت چپ نگاه کنید و به سمت دیوار وال جامپ کنید. یک دروید امنیتی را خواهید دید. آن را شکست دهید، سپس صندوقی را که از آن نگهبانی می‌کرد باز کنید تا یک stim canister بدست آورید.

راهنمای بازی Marvel Snap | راهنمای کامل بازی مارول اسنپ
بخوانید

 

Stim Canister 2 — Koboh > Basalt Rift

شما به عنوان بخشی از مرحله داستان اصلی “Reach the Forest Array” به درون Basalt Rift می‌روید. کمی جلوتر، می‌بینید که یک موگو یک استورم تروپر را می‌کشد. با آن بجنگید یا از کنار آن فرار کنید – انتخاب با خودتان است – سپس از دیوارهای پشت آن برای وال ران از صخره استفاده کنید. در بالای شیب، ورودی منطقه Rift Passage را خواهید دید. اما به جای رفتن به آن سو در عوض، اولین سمت راست را انتخاب کنید تا صندوقچه‌ای را پیدا کنید که درون آن یک استیم stim وجود دارد.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Stim Canister 3 — Koboh > Doma’s shop

مدت کوتاهی پس از رسیدن به Rambler’s Reach Outpost در Koboh، می‌توانید در ازای priorite، اقلام و لوازم آرایشی را از فروشنده‌ای به نام Doma خریداری کنید. ارزش آن را دارد که بیش از 10 priorite را برای کد کلید مرموز خرج کنید. پشت دری که کلید مرموز قفل آن را باز می‌کند – واقع در سمت چپ فروشگاه Doma – یک صندوقچه با یک stim canister پیدا خواهید کرد.

 

Stim Canister 4 — Jedha > Sheltered Hollow

در حین بازی در کمپین اصلی، stim canister سوم را به طور خودکار پیدا خواهید کرد. پس از یافتن سرپناه در برابر طوفان گرد و غبار در Jedah، و پشت سر گذاشتن کات سین بعدی، خود را در یک تونل خواهید دید. یک صندوق حاوی یک stim canister در مسیر خروج قرار دارد.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Stim Canister 5 — Shattered Moon > Assembly Staging

در طول مرحله اصلی “Research Tanalorr”، با یک دروید تعمیر و نگهداری روبرو خواهید شد که به شما شایعه “Investigate the Factory Lower Levels” را می‌دهد. برای رسیدن به سطوح پایین‌تر، باید یک زیپ لاین را که بین قسمت Automated Forge و Assembly Staging منتهی می‌شود استفاده کنید. هنگامی که به نشانگر شایعه رسیدید، از کابل صعود استفاده کنید تا به لبه سمت راست برسید، سپس با زیپ لاین (و از روی نقطه برق گرفته در وسط دابل جامپ کنید) به منطقه مورد نظر بروید. سمت راست را در بخش دور مد نظر قرار دهید و مسیر پیاده روی را به سمت صندوقچه‌ای که داخل آن یک stim canister است، دنبال کنید.

راهنمای بازی ‌Sonic Frontiers | راهنمای جامع بازی سونیک فرانتیرز
بخوانید

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Stim Canister 6 — Jedha > Crypt of Uhrma

هنگامی که در مسیر عبور به سوی Pilgrim’s Crossing هستید، یک stim canister دیگر را در Jedha پیدا خواهید کرد. در نیمه راه، می‌توانید برای مدت کوتاهی به سمت دخمه Uhrma منحرف شوید. پشت سرداب شامل یک در با هشت شاخک است که می‌توانید Force Push یا Pull را روی آن امتحان کنید. از سمت چپ، می‌بایست اولین و چهارمین را در ردیف بالا و دوم و سوم را در ردیف پایین بکشید. درب باید به شکل زیر باشد:

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

وارد محفظه شوید تا یک صندوقچه با یک stim canister به همراه یک پژواک نیرو پیدا کنید.

 

Stim Canister 7 — Koboh > Viscid Bog

مدت کوتاهی پس از اتمام مأموریت در کشتی Lucrehulk در منطقه Viscid Bog در Koboh، می‌توانید یک stim canister دیگر را پیدا کنید. در واقع آیتم مذکور پس از گرفتن escape pod در دسترس قرار می‌گیرد. قبل از اینکه آسانسور را از منطقه فرعی خارج کنید، سه مناره سنگی را خواهید دید که می‌توانید آن‌ها را Force Lift کنید تا مسیری را در میان گل و لای ایجاد کنید. مسیر را به سمت یک میدان نبرد با یک مینی باس مبارزه با یک موگوی بزرگ و یک موگوی حتی بزرگ‌تر به نام Mire Terror دنبال کنید.

از Force Confuse روی mogu کمی کوچک‌تر استفاده کنید. سپس، در حالی که دو نفر حواس‌شان پرت است و با هم می‌جنگند، به سمت صندوقچه در گوشه‌ای دور بدوید تا آن را باز کند در حالی که دو جانور غول پیکر به سمت یکدیگر یورش می‌برند، قبل از اینکه به خود بیایند از میدان نبرد خارج شوید، یا هر دو را از بین ببرید.

جزئیات جدیدی از بازی Star Wars Jedi: Survivor اعلام شد
بخوانید

 

Stim Canister 8 — Koboh > Deelict Dam

قبل از اینکه بتوانید stim canister منطقه Deelict Dam را بدست آورید، به توانایی Force Lift نیاز دارید. به سمت میز کار در منطقه بروید، سپس با آسانسور سمت راست خود بروید. هنگامی که به بالا رسیدید، درب را به سمت راست خود Force Lift و بلند کنید. به میدانی خواهید رسید که خانه مینی باس Matriach Gorocco است. انتظار همان تاکتیک ساده که روی Mire Terror انجام دادید را نداشته باشید؛ از آنجایی که هیچ دشمنی وجود ندارد که بتوانید از آن‌ها به عنوان حواس پرتی استفاده کنید، قبل از اینکه بتوانید صندوقچه را باز کنید و stim canister را بگیرید، باید این دشمن سرسخت را شکست دهید.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

اشیاء جمع کردنی Star Wars Jedi: Survivor Coruscant

هر سیاره و منطقه‌ای در Star Wars Jedi: Survivor اشیاء جمع کردنی متفاوتی از جمله لوازم تزئینی و ارتقاء دارد. در اولین بازدید خود از هر سیاره و منطقه، نمی‌توانید همه را دریافت کنید، زیرا توانایی‌های جدید مسیرهای اکتشاف جدیدی را باز می‌کنند – برای همین، ما آن‌ها را بر اساس توانایی‌هایی که نیاز دارید در زیر تجزیه می‌کنیم.

راهنمای اشیاء جمع کردنی Star Wars Jedi: Survivor Coruscant ما به شما کمک می‌کند تمام صندوقچه‌ها، بانک اطلاعات، Force tear، گنج و اسانس را در Coruscant در Rooftops, Renovation Site 4733, Industrial Stacks, Undercity Meats, Freight Handling Depot, Skylane Regulation Station و Hangar 2046-C پیدا کنید.

Rooftops

شش مجموعه در منطقه Rooftops Coruscant وجود دارد: دو صندوقچه، دو ورودی بانک اطلاعات، یک Force tear و یک گنج.

راهنمای بازی اساسین کرید میراژ
بخوانید

 

صندوقچه 1 – Patience emitter

پس از سقوط قایق بادبانی و فرار خود، از تیری که در حال عبور از آن هستید سرنگون خواهید شد. هنگامی که در یک اتاق کوچک فرود آمدید، به سمت چپ نگاه کنید تا یک صندوقچه حاوی قطعه شمشیر نوری  Patience emitter داشته باشید.

 

Databank 1 – Abandoned Squatter Site

وقتی به اولین نقطه مدیتیشن رسیدید، به سمت چپ بروید. فقط از کنار دیوار (و قبل از ترمینال برای باز کردن درب صندوق 2)، از سمت چپ عبور کنید تا بانک اطلاعات 1 را پیدا کنید.

 

Chest 2 – Patience switch

از اولین نقطه مدیتیشن، به سمت چپ نگاه کنید تا ترمینال BD را بیابید که می‌تواند برش دهد – درست در کنار بانک داده 1 است. در را باز کنید و سپس از Force Push برای بستن لوله استفاده کنید. از روی سکوها بپرید تا صندوقچه‌ای حاوی Patience switch، را پیدا کنید.

DATABANK 2 – SQUATTER CAMP

با گذشتن از اولین نقطه مدیتیشن، از دیواری بالا می‌روید و با سه سرباز پیشاهنگ روبرو می‌شوید. وقتی با آن‌ها مبارزه کردید، دیوار زیر گرافیتی را برای جمع آوری بانک اطلاعاتی Squatter Camp بررسی کنید.

Renovation Site 4733

نه مجموعه کلکسیونی در منطقه Renovation Site Coruscant وجود دارد: دو صندوقچه، چهار ورودی بانک اطلاعات و سه گنج.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Treasure 1 – Priorite shard

پس از آشنایی مجدد با مکانیک دویدن روی دیوار یا همان وال ران، یک استورم تروپر را در حال گشت زنی می‌بینید و باید در یک سطح شیب دار نرم حرکت کنید. در امتداد سمت چپ سطح شیب دار به عقب برگردید تا تکه‌ای priorite shard که روی زمین درخشان است را پیدا کنید.

راهنمای بازی Tiny Tina's Wonderlands
بخوانید

 

Chest 1 – Coruscant paint

بعد از اینکه دیوار را به سمت بالا پیمایش کردید، در سمت راست، ترمینال را برای برش بررسی کنید. سپس صندوقچه را برای مواد رنگ کوروسانت BD-1 باز کنید.

 

Databank 1 – Local directory

درست قبل از اینکه به نقطه مدیتیشن Renovation Site برسید، در سمت چپ ترمینال را تماشا کنید تا ورودی بانک اطلاعات Local Directory را اسکن کنید.

 

Databank 2 – Desi’s Noodles

پس از کمی دویدن، Cal و Bode تصمیم می‌گیرند از گشت‌زنی یک دشمن در میان راه، اجتناب کنند. فقط کافی است در داخل، BD محل سرو برای دریافت ورودی بانک اطلاعاتی Desi’s Noodles اسکن کند.

 

Chest 2 – Priorite shard

کمی بعد از اینکه Desi’s Noodles را ترک کردید، باید از یک لوله باریک عبور کنید، لوله‌ای که می‌افتد و شما را با مأمور گشتی که از آن اجتناب می‌کردید مواجه می‌سازد. وقتی مبارزه تمام شد، سطح شیب دار را در منطقه بالا بروید و آن را به سمت چپ دنبال کنید (bode می‌گوید مسیر بن بست است). اما شما روی میله بچرخید تا صندوقچه 2 را با یک priorite shard دیگر در داخل‌اش پیدا کنید.

 

Databank 3 – Abandoned Shop

بعد از کلی پیمایش زیاد، به سقفی می‌رسید که می‌توانید از آنجا قفل مسیر میان‌بر را به قسمت قبلی باز کنید. به جای بالا رفتن (برای مبارزه با استورم تروپرهای)، به سمت چپ خودتان نگاه کنید تا چند پله پایین رونده را بیابید. در اتاق پایین، ورودی بانک اطلاعات فروشگاه رها شده Databank 3 – Abandoned Shop را خواهید دید.

 

Treasure 2 – Priorite shard

راهنمای بازی EA Sports FC 24 | ادامه‌دهنده راه فیفا
بخوانید

پس از بانک اطلاعاتی 3، به پشت بام برگردید و تعداد انگشت شماری از استورم تروپرها را قلع و قمع کنید. از پله‌های سمت چپ بالا بروید تا قفل دری یک طرفه را به نقطه مدیتیشن باز کنید. از آن در به سمت چپ بروید و پیکان زرد بزرگ روی دیوار را از پله‌ها به سمت پایین دنبال کنید. زیر پله‌ها صندوقچه گنج حاوی priorite shard دیگری را خواهید یافت (این محل همچنین جایی است که مسیر باریک به بخش بعدی خواهد بود).

قابلیت کاوش با کابل صعود

پس از باس فایت با K-405، ربات شما BD ارتقاء توانایی کابل صعود Ascension Cable را در گوشه‌ای پیدا می‌کند.

Industrial Stacks

دو مجموعه جمع کردنی در منطقه Industrial Stacks در Coruscant وجود دارد: دو ورودی بانک اطلاعات – و هر دو در قایق بادبانی سناتور هستند.

 

Databank 1 – Stolen Treasures

بعد از اینکه سوار قایق بادبانی سناتور شدید و با او صحبت کردید، بچرخید تا BD قفسه‌های پشت سرتان را اسکن کند و اولین ورودی بانک اطلاعات را بردارید.

Databank 2 – The Clone Wars

در همان اتاق، به سمت چپ بروید تا دومین ورودی بانک اطلاعات را روی زمین پیدا کنید.

Undercity Meats

بله، این منطقه واقعاً اسم عجیبی دارد. چهار مجموعه در منطقه Undercity Meats در Coruscant وجود دارد: یک صندوقچه، دو اسانس و یک گنج.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Chest 1 – Stim canister

هنگامی که به نقطه مدیتیشن این منطقه رسیدید، وال جامپ کنید و به سمت چپ بپرید و دروید امنیتی را در آنجا را از پای درآورید. در ادامه صندوقچه‌ای را که از آن محافظت می‌کرد را برای دریافت یک stim canister باز کنید.

راهنمای بازی Apex Legends، چطور در ایپکس لجندز حرفه‌ای شویم؟
بخوانید

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Essence 1 – Force

کمی بعد، وارد یک اتاق تاریک پر از گوشت‌های مرموز معلق می‌شوید. یک اتاق در سمت چپ وجود دارد که می‌توانید در آن یک Force essence را پیدا کرده و بردارید.

FREIGHT HANDLING DEPOT

سه مجموعه کلکسیونی (اشیا جمع کردنی) در منطقه Freight Handling Depot در کوروسانت وجود دارد: یک صندوقچه، یک اسانس و یک ورودی بانک اطلاعاتی.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Chest 1

بعد از اینکه با وال ران از منطقه جنگی خارج شدید، به اطراف بچرخید. دیوار را با استفاده از مجموعه دیوارهای بالاتر در عرض شکاف به عقب وال ران کنید تا به یک طاقچه با صندوقچه‌ای روی آن برسید.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Essence 1

در منطقه جنگی اصلی – شما آن را خوب می‌شناسید – به دنبال یک دیوار لیزری سبز باشید. از آن عبور کنید تا یک Force essence را پیدا کنید (توجه: فقط پس از باز کردن قابلیت Merrin’s Charm، می‌توانید در سفر برگشت خود به Coruscant به این مجموعه اشیاء جمع کردنی دسترسی داشته باشید).

Skylane Regulation Station

یک مجموعه در منطقه Skylane Regulation Station در Coruscant وجود دارد: یک ورودی بانک اطلاعاتی.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Databank 1 – Gonk Droid

پس از مبارزه با خواهر نهم، نقطه مدیتیشن این ناحیه را خواهید یافت. از آنجا از پله‌ها پایین بیایید، یک gonk droid را در انتهای سالن برای دریافت این ورودی بانک اطلاعات پیدا خواهید کرد.

Hangar 2046-C

چهار مجموعه در منطقه Hangar 2046-C Coruscant وجود دارد: یک صندوقچه، یک بانک اطلاعات و دو گنج.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Databank 1 – Air Traffic Control Perch

پس از وال ران کردن در امتداد بیلبوردها، از یک پلکان منحنی بالا می‌روید که به چند استورم تروپر و یک پورج تروپر منتهی می‌شود. ترمینال آنجا را برای Databank 1 – Air Traffic Control Perch بررسی کنید.

اولین نمایش از گیم‌پلی بازی Star Wars Outlaws در رویداد یوبی‌سافت فوروارد
بخوانید

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Treasure 1 – Priorite shard

درست قبل از اینکه وارد منطقه نمایش آشکار شوید، به سمت چپ سکو نگاه کنید تا یک priorite shard را پیدا کنید.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

اشیاء جمع کردنی Star Wars Jedi: Survivor در Koboh: همه صندوقچه‌ها، Force tears و essenceها

هر سیاره و منطقه‌ای در Star Wars Jedi: Survivor اشياء جمع کردنی از جمله لوازم تزئینی و ارتقاء خاص خود را دارد. طبیعتاً در اولین بازدید خود از هر سیاره و منطقه، نمی‌توانید همه آن‌ها را دریافت کنید، چرا که توانایی‌های جدید مسیرهای اکتشاف جدیدی را باز می‌کنند و بر همین اساس ما آن‌ها را منطبق بر توانایی‌هایی که نیاز خواهید داشت طبقه‌بندی کرده‌ایم.

راهنمای اشیاء جمع کردنی Star Wars Jedi: Survivor Koboh به شما کمک می‌کند تا تمام صندوقچه‌ها، Force tearsها، و اسانس‌ها را در Koboh در Gorge Crash Site, Derelict Dam, Southern Reach, Riverbed Watch, Hunter’s Quarry, Sodden Grotto, Pyloon’s Saloon, Smuggler’s Tunnels, Chamber of Duality, Rambler’s Reach Outpost, Foothill Falls, Mountain Ascent, Harvest Ridge, Untamed Downs, Swindler’s Wash, Basalt Rift, Forest Array, Rehabilitation Wing, Bilemaw Den, Nekko Pools و مناطق Bygone Settlement پیدا کنید.

Gorge Crash Site collectibles

14 کالکتیبل در منطقه Gorge Crash Site وجود دارد: دو صندوقچه، یک اسانس، چهار ورودی بانک اطلاعاتی، یک Force tear، دو گنج و چهار seed pod.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Chest 1 – Scrapyard photoreceptors BD-1 component

در نقطه مدیتیشن، به سمت آسانسور بروید. از کابل صعود خود برای بالا رفتن از جعبه‌های سمت راست خود استفاده کنید تا اولین صندوقچه حاوی جزء گیرنده‌های نوری Scrapyard BD را پیدا کنید.

صندوقچه 2 – ریش کوتاه

شایعه: بازی Star Wars Jedi: Survivor بین بهمن سال جاری تا فروردین ماه 1402 عرضه می‌شود
بخوانید

بعد از اینکه اولین سد قیر را سوراخ کردید، از کنار یک گودال دروید عبور خواهید کرد که هنوز نمی‌توانید به آن کمک کنید. وقتی شکاف را از کنار آن رد کردید، صندوقچه سمت راست را برای آیتم تزئینی ریش کوتاه – Short beard کل باز کنید.

اشياء جمع کردنی Derelict Dam

47 کالکتیبل در منطقه Derelict Dam کوبوه وجود دارد: هشت صندوق، پنج اسانس، 10 ورودی بانک اطلاعات، یک Force Tears، تعداد 10 گنج، و 13 seed pod.

Essence 1 – Health

از نقطه مدیتیشن این منطقه، به سمت چپ (برعکس جهت داستان اصلی) بروید و از پل معلق عبور کنید. در گوشه و کنار، باید یک گوروکو را از میان بردارید. پس از کنترل اوضاع، دریچه روی دیوار را Force Pull کنید و به داخل بروید. حال از اولین گوشه با ورودی پایگاه داده Gorocco Nest عبور کنید، یک health essence را در امتداد دیوار در سمت چپ خود خواهید دید.

صندوقچه 1 – مواد مورد نیاز سلاح فلزی سبک

از محل نقطه مدیتیشن به سمت راست بروید و مسیر داستان اصلی را دنبال کنید. هنگامی که به منطقه به اصطلاح خلوتگاه رسیدید (وقتی یک میز کار در سمت راست خود دیدید، متوجه خواهید شد که به آن رسیده‌اید)، به سمت آسانسور سمت چپ خود بروید. همانطور که به آن نزدیک می‌شوید، به سمت راست نگاه کنید تا یک صندوقچه را در امتداد لبه صخره با مواد مورد نیاز سلاح فلزی سبک داخل آن پیدا کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوقچه 2 – مواد مورد نیاز BD-1 فلز آنودایز شده

از بالای آن صندوقچه بالا بروید و به چپ نگاه کنید. از کابل Ascension خود استفاده کنید تا روی درخت‌های انگور روی دیوار درست در سمت راست جایی که BD اسکن کرده است، زیپ کنید و سپس بالا بروید. به سمت چپ بروید. چند دروید دیگر و Bedlam Raiders – و دو roller mines جدید – بعداً وارد تونلی خواهید شد که ورودی بانک اطلاعات A Desperate Escape در سمت راست آن قرار دارد.

جزئیات جدیدی از بازی Star Wars Jedi: Survivor اعلام شد
بخوانید

در سمت چپ آن بانک اطلاعاتی، به عمق تونل بروید. حال از دروید کماندو رد شوید، از دیوار بالا بروید و اولین سمت راست را بگیرید. در اتاق بعدی، دیوار سمت راست را به سمت بالا بکشید تا به یک طاقچه و یک صندوقچه حاوی مواد فلزی آنودایز شده BD در داخل برسید (یک صندوقچه دیگر در سمت چپ وجود دارد که فعلاً نمی‌توانیم آن را باز کنیم).

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوقچه 3 – ژاکت تاکتیکال

به تونل اصلی برگردید، آن را دنبال کنید و از دریچه در کف بیفتید. بعد از اینکه توسط یک Bedlam Raider کمین کرده زهره ترک شدید، از BD بخواهید صندوقچه واقع در گوشه را برش دهد تا یک ژاکت تاکتیکال برای Cal به دست آید.

Essence 2 – Force

شما در حالی از منطقه خارج می‌شوید که BD یک دستگاه roller mines را روشن می‌کند. یکی از mineها را بگیرید تا شما را به سمت راست و در مسیر لبه صخره (که از زیر میز کار می‌گذرد) دنبال کند. هنگامی که فرود آمدید، دیوار از روی شکاف را وال ران کرده و (شما در کنار برخی priorite فرود خواهید آمد) به سمت چپ بپیچید، و سپس roller mine را از روی شکاف Force Pull کنید تا از آن برای باز کردن دیوار استفاده کنید.

پس از مبارزه با گوروکوی دیگر، تونل را تا انتها دنبال کنید، از طناب بالا بروید و با درویدها و roller mines مقابله کنید. از روی پل عبور کنید و در امتداد لبه صخره در سمت چپ خود، یک Force essence پیدا خواهید کرد.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Chest 4 – Mullet

اولین نمایش از گیم‌پلی بازی Star Wars Outlaws در رویداد یوبی‌سافت فوروارد
بخوانید

به roller mine dispenser برگردید، یکی دیگر را بگیرید تا به دنبال شما به گودال قیر برود و از آن برای باز کردن سد در سمت چپ خود استفاده کنید. رخدادی که قیر را در دو استخر صاف و تراز می‌کند. روی سکوهای سمت خود به جلو بپرید. در دومین سکوی فلزی شناور، به چپ بپیچید و از درختان انگور تا بالای سد بالا بروید (شما قبلا اینجا بودید). این بار به سمت راست بپیچید و به دنبال لوله‌ای برای عبور بگردید. از آن برای رسیدن به مرکز حوض و رها کردن آن استفاده کنید. سمت راست صخره‌ها را دور بزنید و از دیوار بالا بروید تا یک صندوقچه حاوی مدل موی مالت برای Cal پیدا کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Chest 5 – Scrapyard head BD-1 component

مدت کوتاهی پس از عبور از Trontoshell و پایین آمدن آسانسور، وارد یک فضای ذخیره‌سازی می‌شوید که چند دروید برای رسیدگی به آن وجود دارد. هنگامی که با آن‌ها مبارزه کردید، از Force روی جعبه بزرگ استفاده کنید تا دیوار در امتداد دیوار سمت راست وال ران شود. به یک طاقچه با صندوقچه‌ای می‌رسید که مواد مورد نیاز – Scrapyard head BD-1 component را در خود جای داده است.

اشياء جمع‌کردنی Southern Reach

33 مجموعه کالکتیبل در منطقه جنوبی ریچ سیاره کوبوه وجود دارد: سه صندوقچه، یک اسانس، سه ورودی بانک اطلاعات، هفت گنج و 19 seed pod.

صندوقچه 1 – ریش کامل

پس از ملاقات با Mosey در حومه Rambler’s Reach، او را در مسیری که با بروتوس نککو در حال معاشرت است دنبال کنید. به سمت لبه پشت آن‌ها بپرید تا یک صندوقچه با یک آیتم تزئینی ریش کامل برای Cal پیدا کنید.

صندوقچه 2 – مواد رنگ اسلحه کشیک

راهنمای بازی Apex Legends، چطور در ایپکس لجندز حرفه‌ای شویم؟
بخوانید

از Mosey (و بروتوس) دور شوید و از جنوب ریچ به سمت منطقه دور دست عبور کنید – یک آبشار در سمت راست شما وجود خواهد داشت. از تاک‌های روی دیوار بالا بروید و از تیرک‌ها برای تاب خوردن در میان شکاف استفاده کنید. بعد از میله‌ها، به سمت راست به داخل تونل بروید (باید چند تاک را کنار بزنید). روی یک میله دیگر بچرخید و سپس دور آبشار بروید تا این صندوقچه را با مواد اسلحه رنگ کشیک در داخل پیدا کنید.

اشیاء جمع کردنی Riverbed Watch

12 مجموعه کلکسیونی در منطقه Riverbed Watch Koboh وجود دارد: یک صندوقچه، یک اسانس، چهار ورودی بانک اطلاعات، دو گنج و چهار seed pods.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Chest 1 – Bun hair

از نقطه مدیتیشن Riverbed Watch، به داخل ساختمان (از پشت میز کار) بروید و از شفت مستقر در پشت وال جامپ کنید و از توری بیرونی برای بالا رفتن به پشت بام استفاده کنید. بعد از اینکه با بسیاری از درویدها مبارزه کردید، به داخل ساختمان برگردید (برای مقابله با درویدهای بیشتر). از جعبه ابزار و قفس‌ها تا سقف بعدی بالا بروید. صندوقچه با مدل موی cal در سمت راست شما قرار دارد.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Essence – Health – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

از محل صندوقچه حاوی مدل موی کل، به طرف دیگر سقف بروید و دروید جنگی قدرتمند را که در آنجا منتظر است از پای در بیاورید. جوهر سلامتی health essence درست در کنار آن قرار گرفته است.

اشیاء جمع‌کردنی Hunter’s Quarry

در منطقه Hunter’s Quarry در Koboh تعداد 22 مجموعه کالکتیبل وجود دارد: سه صندوقچه، دو اسانس، نه ورودی بانک اطلاعات، دو گنج و شش seed pods.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Chest 1 – Light metal BD-1 material

راهنمای بازی Tiny Tina's Wonderlands
بخوانید

از نقطه مدیتیشن پایینی Southern Reach (درست خارج از Rambler’s Reach)، به سمت چپ بروید. در سمت دور، آشیانه بزرگی را با تعدادی دروید و مهاجمی را خواهید دید که در حال مبارزه با گله‌ای از gorgersها است. صبر کنید تا هم‌دیگر را خسته کنند و سپس بازماندگان آن‌ها را پاکسازی کنید. در ادامه این صندوقچه مورد نظر را در پشت اتاق خواهید یافت. آن را برای دریافت – Light metal BD-1 material باز کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Essence – Force

وقتی آن آشیانه را ترک می‌کنید، یک ساختمان در سمت چپ شما وجود دارد. از تاقچه ها، دیوارها و تاک‌های در امتداد سمت چپ برای وال ران و بالا رفتن از سقف استفاده کنید. به داخل بروید تا یک roller mine dispenser پیدا کنید. از اولین مورد استفاده کنید تا درب فلزی ذوب شده را که به بیرون منتهی می‌شود را باز کنید. یکی دیگر را بگیرید و از دری که به تازگی باز کردید بیرون ببرید. کمی پایین‌تر از مسیر، یک در فلزی ذوب شده دیگر در سمت چپ شما وجود دارد. آن را باز کنید تا یک Force essence دریافت کنید.

صندوقچه 2 – ژاکت بمب افکن

تمام راه را در بالای تپه در هانترز کواری بازگردید، یک تونل باریک در سمت راست شما وجود دارد. در غاری که باز می‌شود، با کل گله‌ی درنده‌ها برخورد کنید و سپس در یک طاقچه در پشت به دنبال این صندوق بگردید. سپس آن را برای دریافت ژاکت بمب افکن باز کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوقچه 3 – ژاکت شکارچی

در راه بازگشت از تپه از غار بمب افکن، در سمت راست خود مراقب طاقچه‌ای باشید که می‌توانید از آن بالا بروید. یک گوروکو در سمت چپ شما وجود دارد که از صندوق حاوی ژاکت شکارچی محافظت می‌کند.

راهنمای بازی اساسین کرید میراژ
بخوانید

کالکتیبل‌های Sodden Grotto

ورودی Sodden Grotto در معدن Hunter’s Quarry درست در نقطه پایین مدیتیشن Southern Reach است. شما به عنوان بخشی از شایعه Find Missing Prospectors به ​​آنجا خواهید رفت. هشت مجموعه در منطقه Sodden Grotto Koboh وجود دارد: یک صندوقچه، یک اسانس، چهار ورودی بانک اطلاعات و دو گنج.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Chest 1 – Scrapyard legs BD-1 component

در مسیری کاملاً به داخل غار، از یک شکاف باریک عبور خواهید کرد و یک دروید لاشخور را غافلگیر خواهید کرد. به سمت چپ بروید و مسیر اطراف (دو براملیک گذشته) را دنبال کنید تا صندوقچه را که حاوی آیتم Scrapyard legs BD-1 است را پیدا کنید.

Essence – Shatter Perk

شما نقطه مدیتیشن این منطقه را درست قبل از مبارزه با باس پیدا خواهید کرد – یک rancor در اینجا پنهان شده است. این یک مبارزه سخت خواهد بود، اما وقتی (اگر) بتوانید از آن عبور کنید، امتیاز Shatter را در مقابل دیوار دور پیدا خواهید کرد.

اشیاء جمع کردنی PYLOON’S Saloon

هنگامی که به Rambler’s Reach Outpost رسیدید، باید به Piloon’s Saloon بروید و در آنجا با Bedlam Raider به نام Zeik روبرو شوید و آن را شکست دهید. در داخل، دوباره با Greez همراه خواهید شد، و او شما را به اتاقی که برای کل در زیرزمین در نظر گرفته، می‌فرستد. در منطقه Pyloon’s Saloon در Koboh پنج مجموعه وجود دارد: دو صندوقچه، دو ورودی بانک اطلاعات و یک گنج.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Chest 1 – Scrapper outfit – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

وقتی به اتاق زیرزمین رسیدید، به سمت راست نقطه مدیتیشن نگاه کنید تا یک صندوق بزرگ را پیدا کنید. آن را باز کنید تا کت، پیراهن و شلوار جدید دریافت نمایید.

شایعه: بازی Star Wars Jedi: Survivor بین بهمن سال جاری تا فروردین ماه 1402 عرضه می‌شود
بخوانید

کالکتیبل‌های Smuggler’s Tunnels

بعد از چرت زدن در سالن پیلون، Greez راه Smuggler’s Tunnels را در پشت کمد به شما نشان می‌دهد. 13 مجموعه کالکتیبل در منطقه Smuggler’s Tunnels Koboh وجود دارد: یک صندوقچه، دو اسانس، پنج ورودی بانک اطلاعات، یک Force Tear و چهار گنج.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Essence – Skill Point

تونل‌ها را دنبال کنید تا به درب سبز محافظ برسید. به سمت راست بروید و از شکافی در دیوار عبور کنید. در آب کم عمق روی زمین بیفتید و با gorgers و shiverpede مقابله کنید. اسکیل پوینت در پشت ستون‌های سمت چپ جایی است که وارد شده‌اید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوقچه 1 – شلوار تاکتیکال

مسیر Smuggler’s Tunnels را دنبال کنید تا زمانی که به اتاق بزرگی با آب عمیق در پایین برسید. ژیروسکوپی که دنبال آن هستید در امتداد دیوار در سمت دور است. قبل از اینکه به آن برسید (یا زمانی که به اینجا برگردید)، باید روی یک تیر تاب بخورید. برای شیرجه زدن به زیر آب، دکمه مربع/X را فشار دهید و صندوق با شلوار تاکتیکال در پایین را باز کنید.

Essence – Force

هنوز در همان اتاق زیر آب، به سمت تونلی که به پایین منتهی می‌شود نگاه کنید. به پایین شنا کنید و تونل را تا انتها دنبال کنید و سپس به سطح بروید. در سمت چپ شما قفل است و Essence – Force مورد نظر در سمت راست شما قرار دارد.

کالکتیبل‌های Chamber of Duality

چهار مجموعه در Chamber of Duality در Koboh وجود دارد: یک صندوقچه، یک اسانس، یک ورودی بانک اطلاعات و یک گنج.

راهنمای کالکتیبل‌های این منطقه در ادامه این مقاله به تفصیل آورده شده است.

راهنمای بازی Marvel Snap | راهنمای کامل بازی مارول اسنپ
بخوانید

کالکتیبل‌های Rambler’s Reach Outpost

ما راهنمای Rambler’s Reach Outpost را برای زمانی که اولین دو هدف اصلی داستان را تکمیل کردید پیشنهاد می‌کنیم – چرا که بعد از آن پیمایش بسیار آسان‌تر است. 37 مجموعه در منطقه Rambler’s Reach Outpost Koboh وجود دارد: 10 صندوقچه، دو اسانس، شش ورودی بانک اطلاعات، دو Force Tears، هفت گنج و 10 seed pod.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوقچه 1 – Stim – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

مستقیماً از در روبروی سالن، به سمت فروشگاه کالاهای بیرونی Doma’s Outpost بروید. از او خرید کنید و 10 priorite را برای خرید کد کلید مرموز خرج کنید. BD آن را روی در قفل شده سمت چپ پیشخوان استفاده خواهد کرد. به داخل سر بزنید تا صندوقچه‌ای را پیدا کنید که داخل آن یک stim است.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوقچه 2 – پیراهن تاکتیکال

از در کناری – در سمت راست میز کار Doma خارج شوید. بیرون، بچرخید و به پشت بام بپرید. صندوق را برای دریافت پیراهن تاکتیکال باز کنید.

کالکتیبل‌های Foothill Falls

بین سالن و فروشگاه Doma’s، شیبی وجود دارد که به Foothill Falls منتهی می‌شود. 12 مجموعه کالکتیبل در منطقه Foothill Falls Koboh وجود دارد: چهار صندوقچه، چهار ورودی بانک اطلاعات، دو گنج و 2 seed pod.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 1 – Patience pommel lightsaber component

پس از گذر از یک زیپ لاین، در کنار حوضچه‌ای از آب در بالای آبشار همنام با Skoova Stev روبرو خواهید شد. در حوضچه شیرجه بزنید و به پایین شنا کنید تا صندوقچه حاوی Patience pommel lightsaber component را پیدا کنید.

کالکتیبل‌های Mountain Ascent

هنگامی که از بالای آبشار کوهپایه بالا می‌روید، به کوهستان صعود خواهید کرد. 12 مجموعه کلکسیونی در منطقه Foothill Falls Koboh وجود دارد: شش صندوقچه، چهار ورودی بانک اطلاعات، چهار گنج و چهار seed pod.

Slice: Security Droid BD-1 ability

راهنمای بازی ‌Sonic Frontiers | راهنمای جامع بازی سونیک فرانتیرز
بخوانید

وقتی به نقطه مدیتیشن منطقه رسیدید، به سمت راست بروید. در آنجا دو استورم تروپر پشت یک سپر حضور دارند. از Force Confuse روی یکی از آن‌ها استفاده کنید تا راه ورود خود به داخل را جذاب کنید. هنگامی که با آن‌ها مبارزه کردید، ترمینال را برش دهید تا قابلیت Slice: Security Droid BD-1 را دریافت کنید.

کالکتیبل‌های Harvest Ridge

از ورودی Rambler’s Reach Outpost، به راست بپیچید و از رودخانه (کم عمق) عبور کنید. وقتی بالا می‌روید، در منطقه Harvest Ridge خواهید بود. 23 مجموعه کالکتیبل در منطقه Harvest Ridge Koboh وجود دارد: دو صندوق، یک اسانس، یک ورودی بانک اطلاعات، یک گنج و 18 seed pod.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Ashe Javi و DD-EC – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

همانطور که وارد Harvest Ridge می‌شوید، از پل فلزی عبور کنید و به سمت زوج انسان و دروید که در کنار توربین بزرگ ایستاده‌اند بروید. با Ashe Javi و DD-EC صحبت کنید تا آن‌ها را به سالن Pyloon دعوت کنید.

کالکتیبل‌های Untamed Downs

31 مجموعه کالکتیبل در منطقه Harvest Ridge Koboh وجود دارد: شش صندوقچه، دو اسانس، 14 ورودی بانک اطلاعات، شش گنج و سه seed pod.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 1 – ژاکت کوهنوردی

به سمت چپ Ashe و DD-EC در Harvest Ridge و زیر طاق سنگی بروید تا به بقیه Harvest Ridge و لبه Untamed Downs برسید. به سمت راست حرکت کنید تا غاری را پیدا کنید که داخل آن یک bilemaw قرار دارد. پس از مواجهه با آن، از تاک‌های روی ستون تا سقف بالا بروید. از طریق یک تونل دیگر دور بزنید و سپس به سمت تاکی در طرف دیگر ستون بپرید و دوباره از سقف بالا روید. این بار، روی طاقچه ای فرود می آیید که می توانید با گارا صحبت کنید. در ادامه آن‌ها را Force confuse کنید و صندوقی را که روی آن نشسته بودند را برای دریافت کاپشن کوهنوردی باز کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 2 – GEONOSIAN AUDIO SENSORS BD-1 COMPONENT

اولین نمایش از گیم‌پلی بازی Star Wars Outlaws در رویداد یوبی‌سافت فوروارد
بخوانید

نکته: تنها پس از تکمیل “The Key to Tanalorr” در Forest Array و عبور از Bygone Settlement، می‌توانید به صندوق بعدی برسید.

وقتی از Bygone Settlement خارج می‌شوید، از یک شیب (لغزنده) به داخل Untamed Downs پایین بروید. در سمت راست شما دو غار وجود دارند. با یک سوپر جامپ از (a) nekko خود به غار دوم وارد شوید. غار را در حالی که حالتی حلقوی است و شکل خاصی دارد دنبال کنید و از سقف بالا بروید تا یک موگو برای مبارزه پیدا کنید. وقتی شکست خورد، بیرون بروید. وال ران کنید از روی دیوار به سمت راست و روی طاقچه‌ای مستقر شوید که یک صندوق حاوی GEONOSIAN AUDIO SENSORS BD-1 COMPONENT را در خود جای داده است.

کالکتیبل‌های Swindler’s Wash

18 مجموعه کالکتیبل در منطقه Swindler’s Wash در Koboh وجود دارد: دو صندوق، یک اسانس، یک Force tear، سه گنج و 11 seed pod.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 1 – شلوار تاکتیکال

هنگامی که به نقطه مدیتیشن در Swindler’s Wash (در نیمه چپ پل شکسته) رسیدید، به سمت پل بروید و به چپ بپیچید. یک تونل برای بالا رفتن در سمت چپ و چند دروید برای مبارزه وجود دارند. تونل را به سمت چپ دنبال کنید تا یک صندوق حاوی شلوار تاکتیکال داخل آن را پیدا کنید. اگر این دومین باری است که شلوار تاکتیکال را به دست می‌گیرید، این مهم گزینه‌های رنگی را برای آن باز می‌کند.

FORCE TEAR 1 – FRACTURED RESERVE

در رودخانه زیر نقطه مدیتیشن، آن را تا آبشار دنبال کنید. یک غار در پشت پایه آبشار وجود دارد که در آن Force tear این منطقه را خواهید یافت.

جزئیات جدیدی از بازی Star Wars Jedi: Survivor اعلام شد
بخوانید

شما باید مسیری با موانع را با سپرهای متحرکی که هر بار که می‌پرید تغییر سمت می‌دهند، طی کنید. در پایان مسابقه، یک Skill Point دریافت خواهید کرد.

Essence – Health

بالای Force Tear – در همان سطح نقطه مدیتیشن – bilemaw را در استخر بالایی با تمام ستون‌ها شکست دهید. از دیوار پشت آبشار (بالایی) برای وال ران به سمت بالا و سمت چپ استفاده کنید. از دو دیوار برای عبور از پایین‌ترین ستون استفاده کنید سپس به سمت ستون بعدی بپرید. health essence این منطقه را در آنجا خواهید یافت.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

CHEST 2 – TACTICAL SHIRT

راه خود را در اطراف Swindler’s Wash و به سمت دروازه منتهی به بازالت ریفت ادامه دهید. از آن عبور کرده و به پایین دست بازگردید (برای فعال کردن میانبر به نقطه مدیتیشن در مسیرتان توقف کنید). در انتهای صخره، یک صندوق با پیراهن تاکتیکال پیدا خواهید کرد.

کالکتیبل‌های بازالت ریفت

23 مجموعه در منطقه بازالت ریفت سیاره کوبوه وجود دارد: پنج صندوقچه، هشت ورودی بانک اطلاعات، پنج گنج و پنج seed pod.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 1 – شلوار شکارچی

یک راه بعد از نقطه مدیتیشن بازالت ریفت، از یک شیب به سمت پایین می‌روید که در آن یک جفت استورم تروپر در حال مبارزه با bilemaw هستند. هنگامی که با همه آن‌ها مبارزه کردید، به داخل غار بروید تا یک صندوقچه حاوی شلوار شکارچی را پیدا کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Toa – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

درست از کنار آن صندوقچه، باید چند ستون بازالتی را Force pull کنید تا بتوانید به مسیر ادامه دهید. پس از انبوهی از کوهنوردی، توآ را در یک کمپ ملاقات خواهید کرد. او به شما شایعه “Explore the High Republic Chamber in the Forest” را می‌دهد. او به سالن برمی‌گردد و در ادامه بازی شایعات بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 2 – Stim

راهنمای بازی Marvel Snap | راهنمای کامل بازی مارول اسنپ
بخوانید

درست از جایی که با توآ ملاقات می‌کنید، قفل میانبری را به نقطه مدیتیشن باز می‌کنید. به سمت چپ بروید و از روی ستون‌هایی که روی استورم تروپرها می‌افتند بپرید. در بالای شیب، شما یک موگو را خواهید دید (که ظاهراً شبیه به وامپا نیست!) که دمار از روزگار یک استورم تروپر در می‌آورد. شما باید ابتدا دخل آن را بیاورید و سپس از دیوارهای پشت آن استفاده کنید تا به سمت بالا وال ران کرده و خارج از منطقه بروید. کمی از شیب بالا بروید (دری که در بالا قرار دارد به منطقه Rift Passage منتهی می‌شود)، و از اولین سمت راست بروید تا صندوقچه‌ای را پیدا کنید که درون آن یک Stim وجود دارد.

صندوق 3 – مدل موی CREW CUT

به ستون‌های بازالتی که افتادند و راه شما را مسدود کردند، به سمت راست خود نگاه کنید و به‌جای بالا رفتن از تاک‌ها، به ناحیه زیر خود (روبروی و زیر اتاق جدای است) ورود کنید. با سربازان مبارزه کنید و حرکت خودتان را به سمت چپ ادامه دهید تا یک صندوق با مدل موی CREW CUT برای کل پیدا کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 4 – DILIGENCE POMMEL

رو به روی صندوق حاوی مدل موی جدید، یک شیب به پایین پشت سر شما وجود دارد. آن را به پایین ادامه دهید و قبل از حمله به bilemaw به سمت راست بپیچید – یک دروید لاشخور برای کشتن و به دست آوردن یک priorite shard در آنجا وجود دارد. سمت راست دیگری را در تونل وارد شوید و با rawkas مقابله کنید. اولین سمت چپ داخل تونل را بگیرید تا صندوقچه حاوی پومل Diligence را پیدا کنید.

بازی پابجی را حرفه‌ای بازی کن! راهنمای حرفه‌ای بازی PUBG
بخوانید

کالکتیبل‌های Forest Array

در انتهای دیگر Basalt Rift و از کنار چند دسته اول Koboh Dust، به Forest Array خواهید رسید. 25 مجموعه کالکتیبل در منطقه Forest Array Koboh وجود دارد: شش صندوقچه، دو اسانس، شش ورودی بانک اطلاعات، 10 گنج، و یک seed pod.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 1 – سبیل کم پشت

پس از عبور از زیر پرنده به دام افتاده، به یک اتاق بزرگ گرد با تعداد زیادی راوکا مرده روی زمین خواهید رفت. در سمت چپ، همانطور که وارد می‌شوید، به دنبال دیواری بگردید که بتوانید از آن بالا بروید. به سمت میله بپرید و به سمت سکوی کوچک بچرخید تا صندوقی حاوی سبیل کم پشت را پیدا کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 2 – DILIGENCE SWITCH LIGHTSABER COMPONENT

همین که از آن اتاق گرد رد شوید، باید با یک دشمن دیگر مبارزه کنید. پس از آن، به یک بخش سقف گرد صعود خواهید کرد. برای یافتن صندوق حاوی DILIGENCE SWITCH LIGHTSABER COMPONENT، به سمت راست بپیچید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 3 – شلوار شکارچی

پس از یک انحراف سریع به Bilemaw Den که در آن توانایی رام کردن Cal’s relter را یاد خواهید گرفت، به Forest Array باز خواهید گشت. پس از کمی کار بیشتر، به یک تقویت‌کننده گوی جدید می‌روید و پرنده غول‌پیکری را که مانع پیشرفت شما شده است، آزاد می‌کنید. وقتی (در نهایت) از جایی که در آن به دام افتاده بود بالا رفتید، درست در کنار صندوق حاوی شلوار شکارچی به پایین می‌افتید.

کالکتیبل‌های REHABILITATION WING

در بالای Forest Array، وارد REHABILITATION WING خواهید شد. دو مجموعه در منطقه Rehabilitation Wing در Koboh وجود دارد: یکی esence و دیگری ورودی بانک اطلاعات یا همان databank entry.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Essence – Health – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

شایعه: بازی Star Wars Jedi: Survivor بین بهمن سال جاری تا فروردین ماه 1402 عرضه می‌شود
بخوانید

این health essence را بلافاصله پس از مبارزه با Dagan Gera پیدا خواهید کرد. به عبارتی بعد از کات سین پایان مبارزه روی زمین در کنار شما خواهد بود.

کالکتیبل‌های Bilemaw Den

بعد از اینکه اولین تقویت کننده Orb را فعال کردید، از Forest Array فاصله بگیرید و از یک شیب به سمت Bilemaw Den بروید. سه مجموعه کالکتیبل در منطقه Bilemaw Den Koboh وجود دارد: یک صندوق، یک اسانس و یک seed pod.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

ESSENCE – CONFUSION: MAJOR FAUNA ABILITY

درست پس از اینکه از میان شکاف باریکی عبور کردید تا Bilemaw Den را پیدا کنید، نقطه مدیتیشن این منطقه را پیش‌روی خود خواهید دید. این اسانس کمی به سمت راست کنار دیوار است. با دریافت آن شما توانایی Confusion: Major Fauna را برای Cal باز خواهید کرد.

کالکتیبل‌های Nekko Pools

پس از مبارزه در بالای Forest Array در Rehabilitation Wing، سوار یک رتلر دره‌ای طولانی را طی خواهید شد. در انتهای دیگر، به Nekko Pools می‌افتید. شش مجموعه در منطقه Nekko Pools Koboh وجود دارد: یک صندوقچه، یک ورودی بانک اطلاعاتی، دو گنج و دو seed pod.

صندوق 1 – SWOOPER BODY BD-1 COMPONENT

هنگامی که اولین نککو خود را رام کردید و سوار آن شدید، از شیب به سمت دروازه بالا بروید. با این حال، قبل از اینکه از آن بپرید، به سمت راست نگاه کنید. با نککو بپرید و دوباره در میان از روی آن بپرید (یا دبل جامپ کنید) تا در تونل آنجا فرود بیایید. تونل اطراف را دنبال کنید تا صندوق حاوی SWOOPER BODY BD-1 COMPONENT را پیدا کنید.

راهنمای بازی EA Sports FC 24 | ادامه‌دهنده راه فیفا
بخوانید

کالکتیبل‌های BYGONE SETTLEMENT

15 مجموعه کالکتیبل در منطقه Bygone Settlement Koboh وجود دارد: چهار صندوق، یک اسانس، دو ورودی بانک اطلاعاتی، پنج گنج و سه seed pot.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 1 – GEONOSIAN HEAD BD-1 COMPONENT

با وارد شدن به Bygone Settlement، به دنبال یک زیپ لاین در سمت دور در بالای لبه‌ها بگردید. از nekko (a) خود برای سوپر جامپ به سمت آن و سوار شدن بر آن استفاده کنید. کمی وال ران، تاب خوردن روی میله‌ها و یک زیپ لاین دیگر، سپس به سکوی بلندی در آن سوی شهرک خواهید رسید. مسیر پیاده روی را از کنار رتلان دنبال کنید تا صندوق حاوی GEONOSIAN HEAD BD-1 COMPONENT را پیدا کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 2 – WANDERER JACKET

وقتی sandcrawler را دیدید، به سمت راست بچرخید تا نقطه مدیتیشن این ناحیه را پیدا کنید. از دیوار کنار آن برای وال ران به دیوار قابل بالارفتن استفاده کنید و سپس از سقف عبور کنید و کمی به سمت راست به یک راهرو بروید. اولین سمت چپ را بگیرید و روی دیوار قابل وال ران Force Push کنید. کمی بعد که بالا بروید، به یک پیاده‌روی دیگر در کنار یک پنکه بزرگ می‌افتید. یک سطح پایین بروید تا یک صندوق حاوی WANDERER JACKET در داخل (و یک میانبر به نقطه مدیتیشن) پیدا کنید.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

راهنمای کالکتیبل‌های بازی Star Wars Jedi Survivor: همه صندوق‌ها، Force tears و اسانس‌ها در منطقه Jedha

هر سیاره و منطقه‌ای در Star Wars Jedi: Survivor کالکتیبل‌هایی از جمله لوازم تزئینی مثل مو، ریش، لباس و ارتقاء دارد. طبیعتاً شما در اولین بازدید خود از هر سیاره و منطقه، نمی‌توانید همه را دریافت کنید، زیرا توانایی‌های جدید مسیرهای اکتشاف جدیدی را باز می‌کنند، به همین منظور ما کالکتیبل‌ها را بر اساس ترتیب مهارت مورد نیاز فهرست کرده‌ایم.

بازی پابجی را حرفه‌ای بازی کن! راهنمای حرفه‌ای بازی PUBG
بخوانید

راهنمای کالکتیبل‌های Star Wars Jedi: Survivor Jedha به شما کمک می‌کند تا تمام صندوق‌ها، Force tears، پرک، و اسانس سیاره Jedha را در مناطق Monastery Walls, Penitent Chambers, Halls of Ranvell, Divine Oasis, Sheltered Hollow, Desert Ridge, Veiled Hangar و The Archive پیدا کنید.

کالکتیبل‌های JEDHA MONASTERY WALLS

وقتی برای اولین بار به Jedha رسیدید، باید از یک شیب چالش برانگیز و تند حرکت کنید. در بالا، وارد منطقه دیوارهای صومعه خواهید شد. 19 مجموعه در منطقه دیوارهای صومعه Jedha وجود دارد: شش صندوق، دو اسانس، سه ورودی بانک اطلاعات، یک Force Tear و هفت گنج.

صندوق 1 – NOCULAR HEAD BD-1 COMPONENT

از آنجایی که ورود به شن و ماسه ممنوع است، برای پیمایش در این قسمت از Jedha باید از ستون‌های افتاده بپرید. از نقطه مدیتیشن، در سمت چپ پایین بیایید و روی ستون کوتاه سمت چپ بالا بروید. با استفاده از کابل صعود به ستون بعدی بروید و سپس از ستون‌ها و هر صخره‌ای به بهترین شکل ممکن برای بالا رفتن از شیب سمت چپ استفاده کنید. در بالا، با انبوه hardshellها مقابله کنید و سپس از شیب سمت راست خودتان را به پایین بلغزانید. کابل صعود را تا طاقچه شلیک کنید، و سپس روی تیر فرود آیید. از زیر تیر آویزان شوید تا از زیر دیوار عبور کنید و سپس دوباره از بالای آن بالا بروید. دور گوشه وال ران کنید تا این صندوق را که حاوی NOCULAR HEAD BD-1 COMPONENT است پیدا کنید (اگر احیاناً پایین بیایید، باید با یک سوتابان بسیار بد روبرو شوید).

صندوق 2 – WANDERER SHIRT – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

جزئیات جدیدی از بازی Star Wars Jedi: Survivor اعلام شد
بخوانید

از آن صندوق، به سمت طاقچه کوچک در امتداد جلوی ساختمان وال ران کرده و حرکت کنید. از دیوار نگاه کنید و به سمت ستونی که آنجاست بپرید. به دو ستون بعدی بپرید و سپس به سمت طاقچه بروید. وقتی بالا می‌روید به چپ بپیچید تا صندوقی را پیدا کنید که داخل آن WANDERER SHIRT قرار گرفته است.

FORCE TEAR – FRACTURED TRADITION

آیتم FORCE TEAR مستقیماً در کنار صندوق WANDERER SHIRT در بالا قرار دارد. شما باید موجی از دشمنان را تنها با استفاده از یک شمشیر نوری شکست دهید – یک چالش فوق العاده دشوار. برای سربلند شدن در تلاش‌های خود، یک امتیاز مهارت دریافت خواهید کرد.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 3 – NOCULAR AUDIO SENSORS BD-1 COMPONENT

به سمت در جلو بروید (که باید به زور Force Pull آن را باز کنید). از پله‌های سمت راست بروید و – پس از دویدن روی دیوار، کابل نوردی با ابزار ویژه و بعداً سر خوردن – روی یک دست سنگی غول‌پیکر فرود خواهید آمد. با کابل قلاب کردن در سمت دور ستون در وسط منطقه بالا بروید و سپس از اطراف بالا بروید تا بتوانید به طرف میله سقوط کنید.

تاب بخورید و به سمت طاقچه دبل جامپ کنید و سپس از ستون افتاده برای عبور از دیوار به سقف دیگری استفاده کنید. با hardshellها دست و پنجه نرم کنید، و سپس در سمت راست خودتان میز کار را خواهید دید. طناب را در لبه سقف ببرید تا قفل میان‌بر باز شود. از میانبر جدید استفاده کرده و از روی ستون افتاده کنار خود بالا بروید. بچرخید و به ساختمانی که به تازگی از آن وارد شده‌اید نگاه کنید و داخل آن ناحیه بپرید. با استورم تروپرها (از جمله یک flame trooper) مبارزه کنید و صندوقچه حاوی NOCULAR AUDIO SENSORS BD-1 COMPONENT در گوشه پشتی را باز کنید.

راهنمای بازی اساسین کرید میراژ
بخوانید

کالکتیبل‌های Jedha Penitent Chambers

پنج مجموعه کالکتیبل در منطقه Penitent Chambers Jedha وجود دارد: دو صندوق، یک اسانس و دو گنج.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 1 – WANDERER JACKET

پس از همراهی مجدد خود با مرین و مبارزه با تعدادی از سربازان و نیروهای امنیتی، از میدان بالا و خارج خواهید شد. در جایی که جعبه مورد نیاز خود را می‌بایست Force Push کنید تا به کف پایین بروید، از ستون سمت چپ خود بالا بروید. در بالا، صندوق حاوی WANDERER JACKET را پیدا خواهید کرد.

کالکتیبل‌های Jedha Halls of Ranvell – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

پنج مجموعه کالکتیبل در Jedha Halls of Ranvell وجود دارد: دو صندوقچه، دو اسانس، چهار ورودی بانک اطلاعات و دو گنج.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Essence – Skill Point

با گذشتن از نقطه مدیتیشن این منطقه، شما و مرین به استقبال گروهی از استورم تروپرها می‌روید. وقتی آن‌ها مردند، به سمت چپ جایی که وارد شده‌اید نگاه کنید – در جهت مخالفی که قرار است بروید – به سمت دیوار مجاور وال ران کنید. از آن عبور کنید و به گوشه سمت چپ بروید. از دیوارهای گوشه برای وال جامپ تا سقف استفاده کنید. Essence – Skill Point را در آنجا خواهید یافت.

صندوق 1 – Undercut hair

اندکی پس از آن اسکیل پوینت، از امتداد دیواری در بیرون بالا بروید، در حالی که مرین به داخل تله‌پورت می‌کند و سه استورم تروپر را ناکار می‌کند. وقتی برای پیوستن به او بالا می‌روید، از دیواری در سمت چپ خود استفاده کنید. در بالای آن دیوار بچرخید و وال ران کنید تا یک راهرو بالای سرتان را ببینید. صندوق را که حاوی مدل موی Undercut hair برای Cal است در انتها پیدا خواهید کرد.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Essence – Force

راهنمای بازی ‌Sonic Frontiers | راهنمای جامع بازی سونیک فرانتیرز
بخوانید

بعد از اینکه از روی چند توری سقفی بالا رفتید، وارد اتاقی خواهید شد که باید تا یک سکوی بن بست وال ران کنید (سپس بچرخید و دیوار را به سمت بالا نگه دارید). با این حال، به جای بالا رفتن از سطح بعدی، به بیرون بپرید و دور دیوار سمت چپ خود بپرید (این کار بسیار ساده‌تر از زمان‌بندی یک دیوار از طرف دیگر است). رمپ‌ها را به سمت پایین دنبال کنید و با hardshellهای سر راه خود مقابله کنید. تقریباً در نیمه پایین، به دنبال درگاهی در بالای سطح شیب‌دار بگردید. برای یافتن این Essence – Force به داخل بپرید.

صندوق 2 – Common plastoid BD-1 materials

درست پس از انحراف برای گرفتن اسانس Force، به بالای اتاق بلند خواهید رسید. همانطور که وارد اتاق بعدی می‌شوید، چند استورم تروپر در سمت چپ شما خواهند بود. صندوق حاوی Common plastoid BD-1 materials در سمت راست شما در یک طاقچه کوچک قرار دارد (همچنین یک میز کار در اینجا وجود دارد تا آن رنگ‌های جدید را امتحان کنید).

کالکتیبل‌های Jedha Divine Oasis

سه مجموعه کالکتیبل در منطقه Jedha Divine Oasis وجود دارد: یک ورودی بانک اطلاعات و دو گنج.

کالکتیبل‌های Jedha Sheltered Hollow

پس از سفر در طوفان شن در Sandblasted Bestiges، شب را در Sheltered Hollow خواهید گذراند. وقتی از خواب بیدار می‌شوید، دو مجموعه کالکتیبل در منطقه Sheltered Hollow Jedha وجود دارد: یکی صندوقچه و دیگری گنج.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 1 – Stim – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق این ناحیه فقط کمی از نقطه مدیتیشن فاصله دارد – شما درست از کنار آن در مسیر حساس عبور خواهید کرد. آن را برای دریافت یک stim باز کنید.

راهنمای بازی Apex Legends، چطور در ایپکس لجندز حرفه‌ای شویم؟
بخوانید

کالکتیبل‌های Jedha Desert Ridge

نه مجموعه کالکتیبل در منطقه Desert Ridge وجود دارد: چهار صندوق، یک اسانس، دو ورودی بانک اطلاعات، یک Force tear و یک گنج.

اما فقط پس از تکمیل بخش بیشتری از داستان می‌توانید به این مجموعه‌ها دسترسی پیدا کنید که برای جلوگیری از اسپویل فعلاً از ارائه راهنمایی آن‌ها صرف‌نظر می‌کنیم.

کالکتیبل‌های Jedha Veiled Hangar

سه مجموعه کالکتیبل در منطقه Jedha Veiled Hangar وجود دارد: دو صندوق و یک ورودی بانک اطلاعات.

اما فقط پس از تکمیل بخش بیشتری از داستان می‌توانید به این مجموعه‌ها دسترسی پیدا کنید که برای جلوگیری از اسپویل فعلاً از ارائه راهنمایی آن‌ها صرف‌نظر می‌کنیم.

کالکتیبل‌های Jedha The Archive

11 مجموعه کالکتیبل در منطقه Jedha The Archive وجود دارد: دو صندوقچه، دو اسانس، دو ورودی بانک اطلاعات و پنج گنج.

اما فقط پس از تکمیل بخش بیشتری از داستان می‌توانید به این مجموعه‌ها دسترسی پیدا کنید که برای جلوگیری از اسپویل فعلاً از ارائه راهنمایی آن‌ها صرفنظر می‌کنیم.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

کالکتیبل‌های Star Wars Jedi: Survivor Shattered Moon: همه صندوق‌ها، Force tears و اسانس‌ها

این بخش از راهنمای کالکتیبل‌های Star Wars Jedi: Survivor Shattered Moon به شما کمک می‌کند تا تمام صندوق‌ها، Force tear، Perk و اسانس‌های موجود در Shattered Moon را در قسمت‌های Cargo Loading Deck, Automated Forge, Assembly Staging و Superstructure Fabricators areas پیدا کنید.

کالکتیبل‌های SHATTERED MOON CARGO LOADING DECK

یک کالکتیبل در منطقه SHATTERED MOON CARGO LOADING DECK وجود دارد: یک گنج.

کالکتیبل‌های Shattered Moon Automated Forge

15 مجموعه کالکتیبل در منطقه Automated Forge در Shattered Moon وجود دارد: سه صندوقچه، دو اسانس، چهار ورودی بانک اطلاعات، یک Force tear و پنج گنج.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 1 – HARMONY GRIP LIGHTSABER COMPONENT

راهنمای بازی Tiny Tina's Wonderlands
بخوانید

هنگامی که به نقطه مدیتیشن Automated Forge نزدیک شدید، به داخل بروید. در یک تقاطع با یک دروید تعمیر و نگهداری روبرو خواهید شد. سمت راست به دهانه پشت دروید بروید. صبر کنید تا جرقه‌های روی سکوی جلوی شما خاموش شوند و سپس به سمت آن بپرید. به سکوی سمت راست خود بپرید، به راست بپیچید، و به داخل طاقچه در آنجا بپرید تا صندوق حاوی HARMONY GRIP LIGHTSABER COMPONENT را پیدا کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

اسانس 1 – health – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

پس از بازگشت به داخل، توسط یک Bedlam Raider که دقیقاً از اولین دروید تعمیر و نگهداری عبور کرده است، غافلگیر خواهید شد. در طاقچه‌ای که در آن پنهان شده بودند، از Force Pull برای جدا کردن پوششی از دیوار در گوشه استفاده کنید. فشار دهید و روی یک لوله بایستید (اگر به‌طور مستقیم ادامه دهید، می‌توانید به‌صورت مخفیانه از پشت تعدادی دیگر از Bedlam Raider فرار کنید). از همان لوله اول، به سمت چپ نگاه کنید. دوبار به سمت دیوار وال ران بپرید و روی یک سکوی کوچک که health essence در آنجا قرار دارد فرود خواهید آمد.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 2 – UNIQUE METAL WEAPON MATERIAL

بعد از اینکه از اتاق حاوی ایستگاه‌های شارژ ربات عبور کردید – و با انبوهی از درویدهای جنگی و Bedlam Raiders مبارزه کردید – به یک تقاطع T شکل می‌رسید. سمت چپ و سپس سمت چپ دیگری را به سمت بیرون بروید. از دیوار به سوی آن طرف وال ران کنید تا به صندوقچه‌ای حاوی UNIQUE METAL WEAPON MATERIAL در داخل برسید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

صندوق 3 – HARMONY EMITTER LIGHTSABER COMPONENT

راهنمای بازی Marvel Snap | راهنمای کامل بازی مارول اسنپ
بخوانید

به تقاطع T برگردید، این بار به سمت راست بروید. صندوق حاوی HARMONY EMITTER LIGHTSABER COMPONENT بلافاصله در گوشه اول در سمت چپ شما قرار دارد (واقعاً واضح است و به همان اندازه آسان است که از سمت راست عبور کنید).

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Force Tear 1 – Fractured Endurance

کمی دویدن و بالا رفتن از دیوار (و برق گرفتگی) انجام می‌دهید و سپس یک میانبر و یک زیپ لاین را به ناحیه بعدی باز می‌کنید. در سمت چپ میانبر، به سمت میله بپرید و به سمت راهرو روبه‌روی خود بچرخید – برای جلوگیری از سوختن، باید آن را با دقت زمان‌بندی کنید. در اتاق بعدی، Force tear را خواهید یافت.

برای این یکی، شما باید گروهی از درویدهای نبرد را شکست دهید (که صادقانه بگوییم که به نوعی سرگرم‌کننده است). وقتی کارتان تمام شد، یک امتیاز مهارت دریافت خواهید کرد.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Essence 2 – Skill Point

بازگردید به زیپ لاینی که به تازگی قفل آن را باز کرده‌اید، سوار شدن روی آن شما را به سکویی با دو زیپ لاین دیگر (برقی) می‌برد. این اسانس روی یک طاقچه زیر آن سکو قرار دارد. درست قبل از اینکه به لبه سکو برسید، زیپ لاین را رها کنید و سپس دبل جامپ کنید تا توری را در آنجا بگیرید. بالا بروید تا این امتیاز مهارت را بگیرید.

کالکتیبل‌های Shattered Moon Assembly Staging

11 مجموعه کالکتیبل در منطقه Assembly Staging of the Shattered Moon وجود دارد: دو صندوق، یک اسانس، سه ورودی بانک اطلاعات و پنج گنج.

صندوق 1 – Stim – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

در انتهای زیپ لاین (جایی که به تازگی اسانس مهارت را دریافت کردید)، با یک دروید تعمیر و نگهداری روبرو می‌شوید که شایعه «Investigate the Factory Lower Levels» را به شما می‌دهد (و قفل میانبر را برای مدیتیشن باز می‌کند. نقطه سمت راست شما). در سمت چپ، از چند توری برقی در اطراف بالا می‌روید تا زمانی که به یک سکوی آویزان با یک زیپ لاین متصل شوید. چند زیپ لاین دیگر و چند زیپ لاین وال ران را پشت سر خواهید گذاشت، یک اعلان Ascension Cable به یک زیپ لاین دیگر دریافت خواهید کرد. به محض اینکه آن را گرفتید، خودتان را رها کنید (اگر اینجا را از دست دادید، باید منتظر بمانید تا تمام مسیر را دور بزنید و بعداً به نقطه مدیتیشن برگردید).

در اتاق گرد، کابل قلاب کنید تا لبه سمت راست خود، جایی که با دروید تعمیر و نگهداری دیگری روبرو خواهید شد. روی زیپ لاین بپرید و دوبار از روی نقطه برق گرفته در وسط بپرید. سمت راست را در سمت دور مد نظر قرار دهید و مسیر پیاده روی را به سمت صندوقی که داخل آن یک stim است دنبال کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

Chest 2 – GROUND PULSE MUSIC TRACK

راهنمای بازی Tiny Tina's Wonderlands
بخوانید

پس از گرفتن stim، به اتاق اصلی برگردید. این بار از پله‌های سمت چپ بروید و مکانی برای وال ران و کابل صعود به آن زیپ لاین اصلی پیدا خواهید کرد. پس از کمی کوهنوردی، در نهایت به درب سپر سبز در Assembly Staging خواهید رسید. به سمت چپ، روی جعبه‌ها بپرید تا این صندوقچه حاوی قطعه موسیقی Ground Pulse (برای DD-EC پشت در Koboh) را در پشت آنها بیابید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

اسانس 1 – ESSENCE 1 – FORCE

در سمت راست سپر سبز، در یک گودال زباله پر از shiverpedes قرار خواهید گرفت. هنگامی که با آن‌ها مبارزه کردید، از کابل صعود خود روی درویدهای بالابر برای بالا رفتن استفاده کنید. کالکتیبل این منطقه یعنی ESSENCE 1 – FORCE در اوج منتظر شماست.

کالکتیبل‌های Shattered Moon Superstructure Fabricators

دو مجموعه کالکتیبل در منطقه Superstructure Fabricators در Shattered Moon وجود دارد: دو ورودی بانک اطلاعات. همچنین دو مورد آیتم غیر قابل جمع‌آوری، اما بسیار مهم هم در این منطقه برای یافتن وجود دارد.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

HIGH REPUBLIC DEVICE – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

در حالی که این یک کالکتیبل نیست، اما به خودی خود یک شی مهم را در این منطقه انتخاب خواهید کرد. دستگاه High Republic روی یک کنسول در سمت چپ میز کار در اتاق در بالای Superstructure Fabricators قرار دارد. با برداشتن آن، باس فایت Drya Thornne آغاز می‌شود.

CROSSGUARD STANCE

بعد از اینکه Drya Thornne را شکست دادید، یک سبک مبارزه شمشیر نوری جدید را نیز دریافت خواهید کرد: CROSSGUARD STANCE. این مهم دریچه‌هایی را به اجزای شمشیر نوری شما اضافه می‌کند و به Cal قابلیت حمله بسیار قوی‌تری (هر چند کندتر) را می‌دهد.

راهنمای بازی ‌Sonic Frontiers | راهنمای جامع بازی سونیک فرانتیرز
بخوانید

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

راه حل تصویری Star Wars Jedi: Survivor Devastated Settlement

مرحله «Research Tanalorr» بازی Star Wars Jedi Survivor به دو بخش تقسیم می‌شود: یکی در Koboh و دیگری در Shattered Moon. در طول مأموریت Koboh، شما باید یک معما را در Devastated Settlement سیاره حل کنید. این مرحله کمی سخت است و شما را ملزم می‌کند که گوی‌ها را در سه قسمت به صورت پرتوهای لیزری (که به طور رسمی پرتوهای تیونر Koboh نامیده می‌شود) دست‌کاری کنید. در اینجا نحوه حل آن آمده است.

راه حل پازل DEVASTATED SETTLEMENT ORB PUZZLE بخش اول

پس از شکست دادن دروید، از شکاف دیوار عبور کنید، سپس جعبه غول پیکر را با پرتو Koboh Tuner به زور از روی طاقچه بیرون بکشید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

از طریق شکاف به عقب برگردید، سپس دو بار سوئیچ را در مرکز اتاق توسط Force push فشار دهید. این باعث می‌شود که پرتو تیونر Koboh بوته‌های تیره عجیب و غریب را که سمت چپ (یا راست، وابسته به پرسپکتیو) دیواری که اتاق را به دو نیم می‌کند، از بین ببرد. بعد، دوباره از طریق شکاف به عقب برگردید. با استفاده از جعبه غول پیکر، با لیزر روی آن به سمت طاقچه بپرید (قابل توجه گیمرهای هاردکور، یک اکو فورس را در گوشه‌ای پیدا خواهید کرد).

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

گوی را از پرتو تیونر Koboh بردارید و در حالی که همچنان آن را نگه داشته‌اید، به پایین بپرید. گوی را به سوکت آبی درخشانی که در پشت بوته‌های اکنون متلاشی شده، بیندازید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

با استفاده از جعبه غول‌پیکر به‌عنوان چهارپایه پله‌ای، به سمت طاقچه زیر سوکتی که به تازگی گوی را در آن شکاف داده‌اید، بپرید. همان گوی را بگیرید، به پایین بپرید و به بیرون بروید. مستقیم بروید و گوی را در شکاف پرتو لیزر در لبه صخره پرتاب کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

به عنوان آخرین گام، لیزر جدید را در سراسر شکاف هدف قرار دهید و آن را ثابت نگه دارید، و به صخره بنفش تیره روی مناره در نیمه راه شکاف بتابانید. برای مرجع بصری، فقط کافی است این را کپی کنید:

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

با این کار یک جریان صعودی ایجاد می‌شود. سوار بر موجود پرنده گلایدر (که به طور رسمی relter نامیده می‌شود) به قسمت دوم معمای گوی Devastated Settlement برسید.

راهنمای بازی EA Sports FC 24 | ادامه‌دهنده راه فیفا
بخوانید

راه حل معمای DEVASTATED SETTLEMENT ORB PUZZLE قسمت دوم

قسمت دوم معمای DEVASTATED SETTLEMENT ORB PUZZLE Koboh در واقع پیچیده‌ترین بخش است. دو گوروکو را شکست دهید. (نکته ما: یکی از آن‌ها را گیج کنید و به دیگری حمله کنید.) دیوار ترک خورده را با کمک نیرو بشکنید، سپس از Force Pull برای گرفتن گوی از پرتو لیزر استفاده کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

آن گوی را در سوکتی که توسط دیوار ترک خورده آشکار شده است پرتاب کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

این حرکت یک طاقچه را آشکار می‌کند. آن را صاف کنید. در اتاق بعدی، به‌روز رسانی Koboh Grinder را برای BD-1 دریافت خواهید کرد که به ربات کوچک اجازه می‌دهد Koboh Matter را اسپری کند (که در واقع نام آن مواد تیره بوته مانند است) و به شما امکان می‌دهد تا دامنه لیزر پرتوهای تیونر Koboh را گسترش دهید. به اتاق اول برگردید، گوی را بگیرید و آن را به سمت تیونر Koboh که در ابتدا از آن تهیه کردید، پرتاب کنید. از توانایی جدید BD-1 برای اتصال Koboh Matter به جرم ماده برامبل در سمت چپ استفاده کنید، سپس همین کار را برای اتصال آن به جرم ماده در سمت راست انجام دهید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

دیواری را که نمایان شده است را صاف کنید. شما یک فورس اکو و یک فورس اسانس پیدا خواهید کرد. گوی را از تیونر Koboh بگیرید، سپس آن را در سوکت روی دیوار بیندازید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

با وال ران از شکاف عبور کنید، گوی را بگیرید، به بیرون بروید و آن را در تیونر Koboh قرار دهید. سپس آن را به سمت مناره واقع در مرکز شکاف گدازه نشانه بگیرید. اسکرین شات را برای مرجع کپی کنید:

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

سوار relter به سمت بالا و در سراسر شکاف حرکت کنید.

راهنمای بازی Apex Legends، چطور در ایپکس لجندز حرفه‌ای شویم؟
بخوانید

راه حل DEVASTATED SETTLEMENT ORB PUZZLE بخش سوم – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

بخش سوم معمای Devastated Settlement یک قلق ریزی دارد که هوش شما را به چالش می‌کشد. گوی مورد نیاز دری به اتاق حاوی گوی گفته شده نیرو می‌دهد. برداشتن گوی درب را می‌بندد و آن را در آنجا قفل می‌کند. شما می‌توانید با عبور از شکاف دیوار، آن را ترک کنید، اما نمی‌توانید گوی را با خود بیاورید. راه حل این است که جعبه غول پیکر را Force pull کنید تا در موقعیتی باشد که در را باز نگه دارد، مانند:

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

گوی را بگیرید، به اتاق اول برگردید و آن را در کوبو تیونر بیندازید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

به چپ نگاه کنید و از BD-1’s Koboh Grinder برای اسپری کردن Koboh Matter روی شکاف دیوار استفاده کنید. شما یک Force essence (که به شما امتیاز Precision می‌دهد) و یک Force Echo پیدا خواهید کرد.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

دوباره به پایین بپرید، سپس بلوک را در جلوی پرتو رها کنید. سپس از BD-1’s Koboh Grinder برای اسپری کردن Koboh Matter به سمت کره غول پیکری که جلوی اتاق را پوشانده است استفاده کنید. این به شما امکان می‌دهد گوی را به آخرین تیونر Koboh ببرید. ادامه کار را شما خودتان می‌دانيد: لیزر را به سمت مناره واقع در مرکز نشانه بگیرید. این هم اسکرین شات:

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

برای تکمیل معمای Devastated Settlement، برای آخرین بار با relter از میان شکاف عبور کنید.

 

راهنمای تصویری Star Wars Jedi: Survivor Chamber of Duality

در واقع Star Wars Jedi: Survivor ’s Jedi Chambers مینی سیاه چال‌هایی پر از معما هستند که Cal (و BD) باید آن‌ها را حل کنند. Chamber of Duality در Koboh در زیر شهر Rambler’s Reach Outpost قرار دارد.

بازی پابجی را حرفه‌ای بازی کن! راهنمای حرفه‌ای بازی PUBG
بخوانید

راه‌حل‌هایی برای همه پازل‌ها و مکان‌هایی برای همه کالکتیبل‌ها در مقاله ما به شما کمک می‌کند تا در هر مرحله از اتاق جدای موفق ظاهر شوید.

محل CHAMBER OF DUALITY – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

هنگامی که به شهر Rambler’s Reach Outpost در Koboh رسیدید، به سالن Pyloon بروید تا دوباره با Greez همراه شوید. پس از یک چرت کوتاه، او شما را به داخل Smuggler’s Tunnels می‌فرستد تا به دنبال قطعات مورد نیاز برای تعمیر مانتیس بگردید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

به سبک کلیشه‌های بازی‌های ویدیویی، وقتی ژیروسکوپ را پیدا کنید، در یک گذرگاه فرو ریخته می‌افتید. در ادامه تنها با یک وال ران و پریدن به CHAMBER OF DUALITY خواهید رسید.

 

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

راهنمای قدم به قدم CHAMBER OF DUALITY – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

وقتی از طریق شکاف وارد اتاق دوگانگی شوید، کل در مورد روشن شدن چراغ‌ها اظهر نظر می‌کند. به چپ بپیچید و با فورس پول گوی درخشان را از دیوار بیرون بکشید. آن را در همان پلتفرمی که هستید داخل سوکت بیندازید.

از پل عجیب و غریبی که ظاهر می‌شود عبور کنید، و یک کات سین را تماشا کنید که در آن droid را بررسی خواهید کرد. هنگامی که zee از خواب بیدار شد، از روی پلی که از آن گذشتید به عقب نگاه کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

با فورس پول گوی را به سمت خود بکشید و آن را مستقیماً در مقابل Zee در سوکت قرار دهید. از آن پل عبور کنید و به سمت چپ نگاه کنید تا یک کابل پیدا کنید. با فورس پول آن را به سمت خود بکشید و آن را به سوکت سمت راست خود وصل کنید. از دری که تازه باز کردید بپربد. به محض ورود، برای یافتن گنجینه دیسک داده به چپ بپیچید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

گوی را از دیوار سمت راست خود جدا کنید و آن را از درگاه به عقب پرتاب کنید. آن را دنبال کنید و آن را به یکی از دو سوکت دیگر پشت Zee ببرید. برای کشیدن گوی اصلی به اطراف بچرخید و آن را در گوی دیگر قرار دهید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

از پل جدید عبور کنید. در سمت دور، دیوار به سمت چپ وال ران کنید. روی یک طاقچه با صندوقچه‌ای حاوی مواد اسلحه رنگ جدای فرود می‌آیید. از صندوقچه عبور کنید و از دو دیوار در گوشه استفاده کنید تا به سطح بعدی بپرید.

راهنمای بازی EA Sports FC 24 | ادامه‌دهنده راه فیفا
بخوانید

در اتاق بعدی به چپ بپیچید و کابل را با فورس پول در امتداد سقف بکشید. آن را به سوکت گوشه پشتی وصل کنید و سپس به سمت Zee برگردید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

بعد از اینکه زی را آزاد کردید، آن‌ها از تیونر خود برای باز کردن یک اتاق مدیتیشن استفاده می‌کنند که در آن می‌توانید امتیاز Resilience (در سمت چپ جایی که به دام افتاده‌اند) را دریافت کنید.

زی قفل در پرآذین را باز می‌کند و هر دوی شما سوار آسانسور می‌شوید تا به Rambler’s Reach Outpost برگردید – درست روبروی سالن.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

راهنمای قدم به قدم Star Wars Jedi: Survivor Chamber of Reason

کهکشانی دور، بسیار دور، اما هنوز هم باید در آن پادویی انجام دهید. بله، Star Wars Jedi: Survivor دارای مأموریت‌های جانبی است (که در اصطلاح بازی «شایعه» نامیده می‌شوند). در Koboh، در طول مأموریت اصلی “Reach the Forest Array”، با Toa مواجه می‌شوید که شایعه “Explore the High Republic Chamber in the Forest” را به شما می‌دهد.

مأموریت “Explore the High Republic Chamber in the Forest” به شما وظیفه می‌دهد تا در Chamber of Reason، معبد متروک جدای از روزهای جمهوری اعظم حرکت کنید.

چگونه “Explore the High Republic Chamber in the Forest” را شروع کنیم؟

مرحله “Explore the High Republic Chamber in the Forest” در منطقه بازالت ریفت در Koboh واقع شده است، که با پیشروی در بازی و داستان اصلی باز می‌شود. در اینجا مکان و نقشه Chamber of Reason آورده شده است. برای باز کردن آن به تیونر Koboh از Zee نیاز دارید – وسیله‌ای که پس از تکمیل Chamber of Duality در Rambler’s Reach Outpost آن را دریافت خواهید کرد.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

راهنمای قدم به قدم Chamber of Reason – راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

جزئیات جدیدی از بازی Star Wars Jedi: Survivor اعلام شد
بخوانید

هنگامی که وارد Chamber of Reason می‌شوید، یک گوی درخشان غول پیکر و یک سوکت آبی رنگ مربوطه را خواهید دید. از Force Pull برای گرفتن گوی استفاده کنید، سپس آن را در سوکت بیندازید. هنگامی که پرتو اتصال نور بنفش شد، متوجه خواهید شد که آن را به درستی ردیف کرده‌اید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

این مهم باعث ایجاد پلی می‌شود که می‌تواند بین دو موقعیت جابجا شود. از Force Push روی اهرم نزدیک استفاده کنید، که پل را به سمت راست حرکت می‌دهد. از پل عبور کنید، سپس از Force Push روی دیوار سمت راست خود استفاده کنید. گوی دیگری ظاهر می‌شود. آن را بگیرید و آن را از روی پلی که به تازگی از آن عبور کرده‌اید، برگردانید. اهرم را دوباره فشار دهید تا پل به موقعیت قبلی خود در سمت چپ برگردد. در حالی که گوی را با نیروی کشش نگه داشته‌اید، از روی پل عبور کنید، سپس به چپ و بالا نگاه کنید و سپس گوی را با فشار به روی سوکت روی طاقچه قرار دهید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

سوار آسانسور شوید و بالا بروید. دو پل دیگر را خواهید دید – یکی در سمت چپ، روشن و خاموش می‌شود و دیگری در سمت راست – که می‌توانید با استفاده از یک اهرم فشار نیرو بین آن‌ها جابه‌جا شوید. ابتدا روی سمت چپ تمرکز کنید. به محض اینکه که شروع به ظاهر شدن کرد، بلافاصله روی آن بدوید، سپس به سمت طاقچه دور وال ران کنید.

به سمت چپ بروید. وال ران کنید و به سمت دیوار بپرید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

مسیر را تا زمانی که به دیسک داده برخورد کنید ادامه دهید. افتادن از این طاقچه شما را به همان جایی که دو پل در ابتدا قرار داشتند، می‌برد. سوئیچ را با فورس پوش فشار دهید و از پل سمت راست عبور کنید. در حین عبور به سمت راست نگاه کنید و اولین گوی را از اولین پلی که از آن عبور کردید فورس پول کنید.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

گوی را با خود بیاورید. وقتی در طرف دیگر قرار گرفتید، گوی را در سوکت آبی آسانسور بیندازید. روی آسانسور بایستید، سپس اهرم را فورس پوش کنید. در بالا، گوی را بردارید، سپس آن را در سراسر شکاف سمت راست خود پرتاب کنید.

در طرف دیگر، Force essence را پیدا خواهید کرد که به شما امتیاز مهارت را می‌دهد. بچرخید. در دیوار سمت چپ خود، اهرمی را می‌بینید که می‌توانید به آن فشار وارد کنید، که پلی را فعال می‌کند که به خروجی منتهی می‌شود.

راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor

از آن عبور کنید و از آسانسور خارج شوید تا شایعه “Explore the High Republic Chamber in the Forest” را تکمیل کنید (یک صندوق در پشت یک دیوار قرار دارد، اما اگر همانطور که برای اولین بار در داستان ظاهر می‌شود به Chamber of Reason نزدیک می‌شوید، تا اواخر بازی نمی‌توانید به آن برسید و به عبارتی فعلاً باید منتظر بمانید).

راهنمای بازی Tiny Tina's Wonderlands
بخوانید

خب دوستان این هم از راهنمای بازی Star Wars Jedi Survivor، ما در این مقاله راهنمای پیدا کردن همه کالکتیبل‌ها و همچنین راه حل پازل‌های این بازی را به شما ارائه کردیم. نظر شما در خصوص این بازی چیست؟ لطفاً دیدگاه‌های خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

برای خواندن آخرین مطالب راهنمای بازی همراه لیویتو باشید.

همچنین فراموش نکنید که برای استریم کردن یا تماشای استریم باکیفیت با اینترنت نیم‌بها می‌توانید از لیویتو استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا