اخبار

Ghostface در Mortal Kombat 1؟ افشاگری جدید از حضور 8 شخصیت در DLC آینده

دسترسی زودهنگام و اولیه بازی Mortal Kombat 1 ممکن است به تازگی منتشر شده باشد، اما گفته می‌شود که دیتاماینرها هشت شخصیت بعدی DLC را کشف کرده‌اند؛ علاوه بر شخصیت‌هایی که قبلاً توسط توسعه‌دهنده اعلام شده بودند.

در یک توییت از 18 سپتامبر، یک دیتاماینر نام هشت شخصیت را به اشتراک گذاشت که معتقد است در DLC آینده به بازی MK1 می‌آیند. این افشاگری ادعا می‌کند که پیدا شدن خطوط صوتی این شخصیت‌ها در فایل بازی ثابت می‌کند که بالأخره در مقطعی در بازی حضور خواهند داشت. در اینجا لیستی از این هشت شخصیت فاش شده آمده است:

  •  نوب سایبات (Noob Saibot)
  •  سایرکس ربات (Robot Cyrax)
  • Kotal/He-Man/Conan
  • گوست فیس (Ghostface)
  • Unknown Girl
  •  جید (Jade)  
  •  کسی کیج (Cassie Cage)
  • کونگ جین (Kung Jin)

به گفته این افشاگر «برای جمع‌بندی همه چیز و نظریه‌پردازی به زمان بیشتری نیاز داریم.»

در عرضه رسمی در تاریخ 28 شهریور (19 سپتامبر)، بازی دارای بیش از 20 شخصیت قابل بازی و مبارزان Kameo بیشتری خواهد بود. علاوه بر این، توسعه‌دهنده شخصیت‌های بعدی را که به فهرست اضافه می‌شوند، در کنار DLC از بسته 1 معرفی کرده است که عبارتند از: Ermac، Homelander، Omni-Man، Peacemaker، Quan Chi و Takeda.

برخی از این اسامی که افشاگران فاش کرده‌، غافلگیرکننده بوده‌اند؛ از جمله کاراکتر مشهور Ghostface از مجموعه فیلم‌های Scream. با این حال، او برای سبک خونین بازی مناسب به نظر می‌رسد.

در ادامه ممکن است مشخص شود که این اطلاعات دقیق نیستند، چون این خطوط صوتی می‌توانند کاربردهای دیگری غیر از شخصیت‌های قابل بازی داشته باشند و این که دیتاماینرها هنوز در حال کشف و بررسی فایل‌های بازی هستند. ولی از آنجایی که شخصیت‌های دیگر قبلاً در DLC Pack One معرفی شده بودند، اگر حضورشان واقعی باشد، ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا شاهد پیوستن آنها به بازی باشیم.

حضور دیو باتیستا در تریلر لایو اکشن جدید بازی Mortal Kombat 1
بخوانید

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: dotesports

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا