اخبار

توسعه دنباله بازی Cyberpunk 2077 تحت عنوان پروژه Orion راه درازی در پیش دارد

همزمان با این که بازی Cyberpunk 2077 آخرین آپدیت اصلی و بسته الحاقی Phantom Liberty را دریافت کرد، تیم توسعه CD Projekt روی دنباله آن تحت عنوان Orion تمرکز کرده است. هیچ پنجره انتشاری برای این دنباله وجود ندارد و در حال حاضر در مرحله «طراحی مفهومی» است و روی موتور Unreal Engine 5 در حال توسعه است.

پاول ساسکو، طراح اصلی بازی در یک مصاحبه جدید با The Neon Arcade، نظرات خود را در مورد کار با موتور بازی‌سازی به اشتراک گذاشت. او خاطرنشان کرد که تیم توسعه‌دهنده «مدتی است که روی آن کار کرده است.»

او گفت: «کارهای زیادی برای انجام دادن به طور خاص با این مجموعه ابزار وجود دارد، چون می‌توانم بگویم، چیزهای خاصی وجود دارد که موتور RED ما برای آنها طراحی شده است. بنابراین، ما باید مطمئن شویم که همه این‌ها به درستی ساخته شده‌اند تا بتوانیم بازی‌ها را دقیقاً همانطور که می‌خواهیم توسعه دهیم. و می‌دانید، کار در اینجا ادامه دارد.»

ساسکو بدون اشاره به جزئیات بیشتر اضافه کرد: «مزایای کار با موتور Unreal احتمالا کاملاً آشکار است.»

در مورد کار با اپیک گیمز که مالک Unreal Engine است، ساسکو گفت که این کار چالش‌برانگیز است ولی در عین حال فرصتی برای «انجام دادن کاری عالی» است. «همکاری با اپیک گیمز، یک تجربه کاملاً جدید برای ماست، از یک نظر، یک چالش هیجان‌انگیز است، ولی در عین حال، یک افتخار است. اپیک گیمز یک استودیوی بزرگ است – آنها تعداد باورنکردنی مهندس، مهندسان بسیار کارآموزده دارند. بنابراین این چیزی است که ما هم می‌توانیم از آن بیاموزیم.»

پشت صحنه ساخت ویچر ۳ | ماجرای خلق پدیده نسل هشتم
بخوانید

من این چالش را به عنوان یک سختی نمی‌دانم، بلکه بیشتر به عنوان یک فرصت درک می‌کنم – فضای زیادی برای انجام یک کار عالی می‌بینم، بنابراین مشتاقانه منتظر آن هستم، اما کارهای زیادی در این زمینه باید انجام شود.» برای جزئیات بیشتر و به‌روزرسانی‌های پروژه Orion همراه باشید، هرچند مدتی طول خواهد کشید تا به سرانجام مشخصی برسد. در همین حال، بازی Cyberpunk 2077 روی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است، اگرچه Update 2.0 و Phantom Liberty انحصاری برای پلتفرم‌های نسل فعلی هستند.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا