اخبار

یکی از بازیکنان Warzone 2. 0 به یک سلاح هسته‌ای دست پیدا کرد

بازی Call of Duty با عرضه Modern Warfare 2 و اکنون Warzone 2.0، موفقیت بزرگی را تجربه کرده است.

هر دو بازی مهارت‌های بازیکنان را در معرض آزمایش قرار داده‌اند و به کسانی که توانایی بیشتری دارند، جوایز خاصی اهدا می‌شود. هنگامی که Modern Warfare 2 برای اولین بار در ماه گذشته منتشر شد، طرفداران اولین نگاه خود را به آخرین Tactical Nuke Killstreak داشتند. اکنون، یک بازیکن اولین Tactical Nuke را در Warzone 2 بدست آورد، چیزی که هیچ کس از وجود آن خبر نداشت.

استلار، استریمر توییچ، امروز کلیپی را در توییتر خود منتشر کرد که در آن، او اولین سلاح هسته‌ای که بازی تا به حال دیده بود را نشان می‌داد. او یک تایمر شمارش معکوس را نشان می‌دهد و وقتی به صفر می‌رسد، یک نور درخشان بزرگ پدید می‌آید که همه چیز را به‌هم می‌ریزد. حتی می‌توانید نور سفیدی که با انجام اینکار پدید می‌آید را مشاهده کنید. این یک موفقیت بزرگ بود، با این توییت حتی یک “تبریک” ساده از حساب رسمی توییتر Call of Duty دریافت کرد.

دقیقا مشخص نیست که این تیم چگونه توانسته است Tactical Nuke را به دست آورد. این موضوع موج‌های منفی زیادی را در رسانه‌های اجتماعی ایجاد کرده است، به طوری که بسیاری از استریمرها اکنون تلاش می‌کنند خودشان به دنبال بمب هسته‌ای باشند. هیچ کس دقیقا مطمئن نیست که چگونه به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند، به نظر نمی‌رسد که در هر Match این اتفاق بیافتد. برخی پیشنهاد کردند که بازیکنان قبل از اینکه بتوانند به این سلاح دسترسی پیدا کنند، باید چندین برد کسب کنند، اما هنوز هیچ چیز به طور قطعی مشخص نیست.

فصل آخر Call of Duty به تغییر گسترده Warzone و Vanguard می‌پردازد
بخوانید

به هر حال، اینکار انجام شده است، احتمالا دستیابی به آن برای اسکواد‌های تیمی دشوار خواهد بود. یک نوتیفیکیشن در کنار صفحه استلار وجود دارد که روی آن نوشته شده است: «Defend the Nuke»، بنابراین ممکن است بازیکنان بتوانند از منفجر شدن بمب جلوگیری کنند. اما زمانی که بمب منفجر شود، هیچ‌کس نجات پیدا نمی‌کند.

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.

منبع: Dotesports

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا