اخبار

شایعه: بازی Assassin’s Creed Codename Hexe تاریک‌ترین بازی Assassin’s Creed خواهد بود

بازی Assassin’s Creed Codename Red قسمت بعدی در فرنچایز پرچم‌دار شرکت یوبی سافت است، اما ما در مورد نسخه‌های اصلی دیگری که برای سال‌های بعد در دست ساخت هستند، چیزهایی می‌دانیم. به عنوان مثال، بازی Assassin’s Creed Codename Hexe، در سال 2022 در کنار Red به عنوان بازی بعدی معرفی شد.

تاکنون، یوبی‌سافت تایید کرده که بازی Assassin’s Creed Codename Hexe قرار است در دوره محاکمه جادوگران اتفاق بیافتد و برخلاف اکثر آثار اخیر این سری (و Red)، قرار نیست یک RPG باشد. جدای از این اطلاعات، چیزهای دیگری که در مورد بازی شناخته‌شده باشد، وجود ندارد. با این حال، گزارش جدیدی که از سوی تام هندرسون در وب‌سایت Insider Gaming منتشر شده، به جزئیات احتمالی و جدیدی اشاره می‌کند که جالب هستند.

طبق این گزارش، بازی Assassin’s Creed Codename Hexe در بین تیم توسعه‌دهنده به‌عنوان «تاریک‌ترین بازی Assassin’s Creed تا به امروز» نام‌گذاری شده، که با موقعیت رخ دادن داستان بازی هم تناسب دارد. همچنین ظاهراً یک قهرمان زن در قالب السا وجود خواهد داشت؛ اگرچه این گزارش اشاره می‌کند که این نام «فعلی» اوست که نشان می‌دهد هنوز هیچ چیز قطعی نیست.

جالب اینجاست که این باعث می‌شود که Hexe به اولین بازی در سری Assassin’s Creed پس از Assassin’s Creed Chronicles: China در سال 2015 تبدیل شود که تنها یک قهرمان زن را در مقایسه با جفت زن/مرد به نمایش می‌گذارد و اولین بازی اصلی در این مجموعه است که این کار را انجام می‌دهد.

هندرسون ادعا می‌کند که بازی Assassin’s Creed Codename Hexe در حال حاضر، عرضه‌ در سال 2026 را هدف قرار داده است و قبل از آن عنوان چند نفره Assassin’s Creed Invictus در سال 2025 عرضه خواهد شد که هر دو بازی بخشی از هاب لایو سرویس Assassin’s Creed Infinity هستند.

شرکت Ubisoft در رویداد E3 2023 حضور خواهد داشت
بخوانید

برای خواندن آخرین اخبار بازی همراه لیویتو باشید.


منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محافظت شده توسط الگریتم کپچا *Captcha Plus loading...

دکمه بازگشت به بالا